• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
e sad se marko sigurno šališ,kaj fali tom traktoru
Bez zamere druže breza:partyman:

Ne dopada mi se raspored brzina,kabina niska,bučan u kabini,mjenjač je jako neprecizan,lagan je traktor,neke sitnice ali meni su jako zasmetale..
Protiv motora,hidraulike i ostalog nemam prigovor..
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Marko taj traktor baš i nije lagan ima on nešto malo preko 3700 kg + utovarivač koji ima cikra 1t. A za razliku od tvoga Hurlimana xa 86 kojeg predpostavljam da je on na tvojoj slici, Deutz Fahr je znatno teži od tvojega Hurlimanna, bez uvrede marko
 
Posljednje uređivanje:

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Marko taj traktor baš i nije lagan ima on nešto malo preko 3700 kg + utovarivač koji ima cikra 1t. A za razliku od tvoga Hurlimana xa 86 kojeg predpostavljam da je on na tvojoj slici, Deutz Fahr je znatno teži od tvojega Hurlimanna, bez uvrede marko

Neču se ja uvrijediti niti se nači uvrijeđen u takvim situacijama:D

Ovo sve kaj sam napisao sam rekao iz iskustva,ništa nisam rekao na neviđeno,čovjek koji mi vozi silažu več par god ima agrofarm 100,i sam vidim kak on ide na silažu,kad je silos pri kraju nebre gore s 6tonkom,jednostavno se zakopa,drugo sam mi je rekao da je to lagana traktor pogotovo za malo ozbiljnije poslove kao oranje,sjeo sam par puta u njega i odma mi se kabina nije nikako dopala,što sam naveo i u postu prije..Moj Hurlimann je za mene puno bolji traktor od agrofarma,ne zato jer ga posjedujem nego zato jer je to sve iz iskustva..Nije bitno koliko ima kg nego kak ima raspoređenu težinu..
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,172
Marko, pa kabine su na oba traktora iste ;)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Marko, pa kabine su na oba traktora iste ;)
DA,samo što je kod agrofarma sjedalo više postavljeno,pa je samim time pogled prema van daleko slababiji(ako si viši),a da ne spominjem ako se ima utovarivač..
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,172
DA,samo što je kod agrofarma sjedalo više postavljeno,pa je samim time pogled prema van daleko slababiji(ako si viši),a da ne spominjem ako se ima utovarivač..
Pa zato postoji HiVisibility krov, kojeg nitko ne kupuje...
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Zanima me dali netko ima Deutz Fahr Agrofarm 85ks. Kako se ponaša u oranju,kakav mu plug najbolje pristaje i uspus šta mislite o njemu,zanima me to sve jer smo naručili jednog takvog, Agrofarm 410.
Unaprijed hvala!
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Zanima me dali netko ima Deutz Fahr Agrofarm 85ks. Kako se ponaša u oranju,kakav mu plug najbolje pristaje i uspus šta mislite o njemu,zanima me to sve jer smo naručili jednog takvog, Agrofarm 410.
Unaprijed hvala!

Več kad je kupljen čestitam:partyman::drinkers:
Plug 2×16cola...
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ispravak,nismo još kupili samo je zakaparen jer treba doč iz Italije u Hrvatsku.
Pa el nebi možda mogao vuči 3x12??
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Ovisi u kakvoj zemlji i ne baš u svim vremenskim uvjetima. Ja sa 2x14 orem kad hoću, i po blatu i po suhom...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Pa ako je zakaparen onda znači da čete i kupiti:scratch
Zašto nije neki jači u pitanju?
Kaj ima od opreme?
Koliko novaca?
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Pa da. Jači nama netreba jer svi kod nas u selu imaju traktore sve oko 80ks sa njima oraju,teraju rolobalirku,rade sa rotodrljačom pa mislimo da nam nije potrebniji,a i veči bi samo više trošio gorivo.
Od opreme smo uzeli samo utege,jer za nekakvu elektroniku uzet mislimo da je to bzvz.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Ovo s gorivom ti baš ne vjerujem, jer traktor kad mu je teško onda troši više. Da si uzeo od 100ks isto bi ti trošio ali bi bio jači, a pogotovo ovaj od 109ks. Svi ti motori imaju 4038ccm i turbo, samo ova dva jača imaju i interkuler
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
To je druga stvar. Inače istih su gabarita i veći su nešto skuplji... Inače čime se bavite?
 

Najnoviji postovi

Na vrh