• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr

D

deutz160

Guest
a jbg...koga god čujem tuži se na njega na getribu i te stvari...pa me zanima mišljenje vas koji imate te starije serije dajca
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,487
a jbg...koga god čujem tuži se na njega na getribu i te stvari...pa me zanima mišljenje vas koji imate te starije serije dajca
Kad kupuješ rezervne dijelove ovi u dučanu samo idu aaaaa dx.
Kad ti reču cijenu kolko košta dio onda stojiš ko potpiljeno drvo koje nezna na koju stranu bu opalo :lol:
 
D

deutz160

Guest
a to znam kolega muhaničar...u zimi smo mjenjali ležajeve u getribi koji su došli 20 000 kn...tak da što se tiće djelova jako je skup...
 
D

deutz160

Guest


Uploaded with ImageShack.us

evo ovo je moj traktor...zanima me mišljenje o izgledu i očuvanosti...traktor je 81. godina...izvozni model za afriku
 
D

deutz160

Guest
a jbg toma...to je bilo nakon šume...malo voda stajala pa je bilo nakapanja
 
D

deutz160

Guest
kolege imam ozbiljan problem s dajcom....sad sam prije ove kiše oral i rotiral...i pri višim okretajima znaći iznad 1500 okretaja u mašini počne lupat neki jarac...i počne dimit...oče klipove ispljunut na auspuh...sad nezz jel da radim s tim il ne...ali to se dešava nakon kakvih 2 sata rada dok se traktor zgrije
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,487
kolege imam ozbiljan problem s dajcom....sad sam prije ove kiše oral i rotiral...i pri višim okretajima znaći iznad 1500 okretaja u mašini počne lupat neki jarac...i počne dimit...oče klipove ispljunut na auspuh...sad nezz jel da radim s tim il ne...ali to se dešava nakon kakvih 2 sata rada dok se traktor zgrije
Pritisak ulja?
U svakom slučaju ne raditi.
 
D

deutz160

Guest
ha čuj pritisak je sasvim oke...dns ga upalim i ništa ne lupa...al je okreto cisternu i počeo je nakon 40min sat vremena...ko zna...treba doktora...sad će holland dahtat malo
 
G

galki1

Guest
ha čuj pritisak je sasvim oke...dns ga upalim i ništa ne lupa...al je okreto cisternu i počeo je nakon 40min sat vremena...ko zna...treba doktora...sad će holland dahtat malo

pogledaj dali ima grejac na naftu dali slucajno naftu propusta u usisnu granu
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
...evo par deutz fahr sa zvjerskim zvukovima...

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=clFWeH52pnY&feature=related[/YT]

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=8FogLnEpBUI&feature=related[/YT]

po meni najjači

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=pgJtVveu5H8&feature=related[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
508
kad vas vec tak mući di sam stavil post!

Frenda zanima koja je NAJMANJA a ne NAJBRŽA i NAJVEČA brzina kojom rx 170 može ici.
Radi toga je misli na njega priključiti šumarski malčer!!
Znači kad ga stavis u najsporiju brzinu sa full gasom koja je brzina traktora??
Unaprijed zahvaljujem na PRAVOM odgovoru.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
kad vas vec tak mući di sam stavil post!

Frenda zanima koja je NAJMANJA a ne NAJBRŽA i NAJVEČA brzina kojom rx 170 može ici.
Radi toga je misli na njega priključiti šumarski malčer!!
Znači kad ga stavis u najsporiju brzinu sa full gasom koja je brzina traktora??
Unaprijed zahvaljujem na PRAVOM odgovoru.
Zar ga je problem tako goniti cca 50 metara pa matematiku pod ruku i sve je jasno .
Štopericu imaju gototvo svi danasšnji mobiteli .
 

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
508
Zar ga je problem tako goniti cca 50 metara pa matematiku pod ruku i sve je jasno .
Štopericu imaju gototvo svi danasšnji mobiteli .
je ali jos ga nije kupil pa ga zanima iskustvo od nekog iz prve ruke....
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Zar ga je problem tako goniti cca 50 metara pa matematiku pod ruku i sve je jasno .
Štopericu imaju gototvo svi danasšnji mobiteli .

Da štopericu imaju gotovo svi današnji mobiteli,
ali nemaju formulu po kojoj se to preračunava.
A ako je sa matematikom na VI tu nastaje problem...
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
za rx170 mislim da je najsporije 0,4 kmh pri 2200 rpm...
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
zahvaljujem

ispravak netočnog navoda

The technical characteristic of tractor "TORPEDO" RX-170 are investigated. It belongs to massive tractors and has 125 kW(170 HP) per DIN norms, and big frontal 6 cylinder air cooling engine. motor has the modern, direct filling with fuel through "BOSCH" pump. This conception attains the minimal fuel consupmtion which offers the big authonomy of tractor by 2 tanks with total 250 l of fuel. The gear shift transmission is of a type ZF T-3550. It has 20 gears for forward driving and 9 gears for backward driving. It is attained by combination of 6 basic gears with 2 group degrees plus so calld group of sliding gears. Diapason of maximal gears in each gear is 1,3-30 km/ha. The front wheel drive can be started under load, and also the differential can be blockaded under load too. The conecting shaft can select 2 gears (540 and 1000 min). The front wheele axle TP 350 helps the total usage of engine power. The hydraulics of great lift power (58000 N) has 4 working functions. The force regulation is attained through lower bars of three joints. Two additional hydrocylinders attaine the average lift force to transversal bar of 58000 N. Special pump of the capacity 45 l/min brings the water to hydraulics. The lifting tie bars can be separately regulated by its height. The degree of noise in cab is less than 80 dB/A. The cab is equiped with air conditioner, stereo ... etc.

znači valjda je minimum 1,3kmh

Vjerujem da može kolega Ratarko potvrdit točnu informaciju pošto on posjeduje rx170....
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Na prodaju je,prodaje prijatelj iz susjednoga sela.
dsc00997h.jpg

dsc00998ei.jpg

dsc00999t.jpg

dsc01000nl.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh