• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: DEUTZ FAHR

DSC07383.jpg

DSC07384.jpg

DSC07385.jpg

Nakon oranja...
 
J

jokapz

Guest
Re: DEUTZ FAHR

Daj pogledajte ovo....
ima tip jos 3 videa na youtube.obavezno pogledati.

hehe Pa imak je to Deutz a ne IMT... ;) ;)
 
B

Branimir 105 s

Guest
Re: DEUTZ FAHR

jel to ova krasna zemljica bila od PG-a?
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: DEUTZ FAHR

marko hurlimann xa86 kaže:
4 nebre vuč zbog guma :scratch
Na "običnu zemlju" i ne idem s njim, jer vuče 4x22" 8 km/h. Prebrzo sam gotov ;)
 
B

Branimir 105 s

Guest
Re: DEUTZ FAHR

DF&Torpedo kaže:
[quote="Branimir 105 s":iqwqwdj3]jel to ova krasna zemljica bila od PG-a?
Da, bila nekad...[/quote:iqwqwdj3]

Bude malo off topic, al me zanima kak ste riješili preuzimanje čul sam da su ljudi uglavnom zadovoljni kod nas je to bilo jedno obično sranje ljudi završili po sudovima, izgubili, nemaju čiste papire ne dobivaju poticaje, a zakup su plaćali.
 

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
Re: DEUTZ FAHR

Danas u Austriji sam imal priliku sjediti u novom agrotronu K 610 sa novim common rail motorom. Nisam ga vozil, ali smo ga upalili da ćujemo kak radi. Moram vam reći da je ovaj motor nevjerojatno tih i uglađen kad mu daš gasa, mene je oduševil. Ostalo je sve isto.
I ovaj powershutle za naprijed-nazad jako mekano prebaciva, savršeno, dok na johniju 6530 trzne, što baš nije ugodno.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
Re: DEUTZ FAHR

robi kaže:
Danas u Austriji sam imal priliku sjediti u novom agrotronu K 610 sa novim common rail motorom. Nisam ga vozil, ali smo ga upalili da ćujemo kak radi. Moram vam reći da je ovaj motor nevjerojatno tih i uglađen kad mu daš gasa, mene je oduševil. Ostalo je sve isto.
I ovaj powershutle za naprijed-nazad jako mekano prebaciva, savršeno, dok na johniju 6530 trzne, što baš nije ugodno.

Pa jel se nemože stisnit kvačilo?

A ja sam prije godinu-dvije, možda i više neznam...sjedio u Agrotronu 265 8) Koja makinaaa
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Re: DEUTZ FAHR

bas zato su to i napravili da se nemora pritiskati kvacilo kad ides naprijed-natrag
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: DEUTZ FAHR

:shock: :shock: :shock: dobraaaa :shock: :shock: :shock: :p

Ako taj mali Deutz (predpostavljam jedno 60 ks) tjera tu rolericu u sjenaži, ja sutra kupujem novu rolericu za imt 565 :lol: :lol: :lol:
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Re: DEUTZ FAHR

ŠANANA IMT 565 kaže:
:shock: :shock: :shock: dobraaaa :shock: :shock: :shock: :p

Ako taj mali Deutz (predpostavljam jedno 60 ks) tjera tu rolericu u sjenaži, ja sutra kupujem novu rolericu za imt 565 :lol: :lol: :lol:
nema taj deutz ni 50 konja :lol: :lol: :lol:
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Re: DEUTZ FAHR

deutz može vuči sve i svašta al IMT nemože to
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Re: DEUTZ FAHR

A mogu i ja svašta prikopčat na 539 :mrgreen: , vuče i on rolku :blackeye
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: DEUTZ FAHR

Ovaj Deutz je 5206, 51 ks , 3 cil., isti motor kao i na TD 55....
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
Re: DEUTZ FAHR

toma84 kaže:
A mogu i ja svašta prikopčat na 539 :mrgreen: , vuče i on rolku :blackeye


Mnogo toga ja mogu prikopčat za svoga ursusa, al treba to pomaknit i radit sa tim ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: DEUTZ FAHR

bole kaže:
deutz može vuči sve i svašta al IMT nemože to

bez brige, sve što može deutz, može i imt u istoj snazi ;) ;) ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh