• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr

Tu od
26 Sij 2012
Poruka
150
Tractor of the year 2013

img20121110115529.jpg

img20121110093114.jpg

img20121110092935.jpg

img20121110092919.jpg

img20121110092829.jpg
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
uh koji traktori...ali čujem da ih zahebava elektronika ove novije..u selo je došao 3 godine star 150 konjaš i sad več stoji...prvo su ga hebale radne brzine pa su serviseri to složili pa onda hidroulika nije htjela dizati i to složeno i sad nakraju dok ga voziš u brzim brzinama onda nekad zna prebaciti u spore i tak kaj miskiš da se bu sve razletelo i sad stoji i čeka servisere...a u drugo selo je došel novi 160 konjaš i isto ga hebe hidraulika...
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Zanima me jel tko zna kakav je DEUTZ 6.30 traktor,jel imaju kakvu manu ta serija,kavi su potrošači,mijenjač,hidrulik?
 
Tu od
26 Sij 2012
Poruka
150
uh koji traktori...ali čujem da ih zahebava elektronika ove novije..u selo je došao 3 godine star 150 konjaš i sad več stoji...prvo su ga hebale radne brzine pa su serviseri to složili pa onda hidroulika nije htjela dizati i to složeno i sad nakraju dok ga voziš u brzim brzinama onda nekad zna prebaciti u spore i tak kaj miskiš da se bu sve razletelo i sad stoji i čeka servisere...a u drugo selo je došel novi 160 konjaš i isto ga hebe hidraulika...


nikad nisi cuo za tvornicke greske?
cuo sam i za NH da ih bosch pumpa *ebe,claasov kompjuter (negdje 180ks je) je u nasem gradu skipao 2prikolice u voznji.....
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
nikad nisi cuo za tvornicke greske?
cuo sam i za NH da ih bosch pumpa *ebe,claasov kompjuter (negdje 180ks je) je u nasem gradu skipao 2prikolice u voznji.....

pa sve vredu tvorničke greške..ali to bi bilo na nekoliko traktora a ne pun k.... njih..i ja sam bio pokraj dok su slagali hidrauliku i kažu serviseri da puno njih zahebava elektronika...samo mjenjaju elektorniku razne indikatore i ostala sranja...ostalo ide bez problema ali kažu da je elektronika problem a dok nekaj odije onda je to skupoo..videl sam tog skipanog claasa sa dve prikolice jer ja sam 10 km od preloga tak da sve znam:D
 
Tu od
26 Sij 2012
Poruka
150
pa sve vredu tvorničke greške..ali to bi bilo na nekoliko traktora a ne pun k.... njih..i ja sam bio pokraj dok su slagali hidrauliku i kažu serviseri da puno njih zahebava elektronika...samo mjenjaju elektorniku razne indikatore i ostala sranja...ostalo ide bez problema ali kažu da je elektronika problem a dok nekaj odije onda je to skupoo..videl sam tog skipanog claasa sa dve prikolice jer ja sam 10 km od preloga tak da sve znam:D


de pa zivis?
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
uuuuhh...k?
evo ih.:gitarist:

Uploaded with ImageShack.us[/QUOTE]

odlicna kombinacija...

ima kolega nesto tako slicno, skoro isto - agroplus 100 + utovarivac i agrotron M620
znam posuditi nekad manji od njega, a i pomazem mu oko silaze i slicno pa sam radio i s velikim, imam samo rijeci hvale... za sada se manji ujedno i stariji pokazao skoro nepoderivim, he, he... :cool2:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Kolko sam shvatio ta serija bi trebala zamjenit agrotrona serije K
Jer ima kabinu od agrotrona K
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ČISTA GLUPOST od traktora, kak ide sve novije, tak je sve gore i gore!!!!
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Deutz-Fahr serija 5
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=L9IxVpyMYQU[/YT]

To je neki proto-tip..Izgleda kao oni u igricama,trebalo bi ga vidjet kad bude napravljen u pravom izdanju..Ovo je kompjuterski još..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Hehehe...i kaj bude taj traktor mogel??? Vuči prikolicu po asfaltu, a za sve ostalo mu bude trebalo nahitati tonu utega da ga se bude moglo koristiti van ceste!!!
Pa dajte ga pogledajete, kockica 3x2m.... :)
 
Tu od
26 Sij 2012
Poruka
150
Hehehe...i kaj bude taj traktor mogel??? Vuči prikolicu po asfaltu, a za sve ostalo mu bude trebalo nahitati tonu utega da ga se bude moglo koristiti van ceste!!!
Pa dajte ga pogledajete, kockica 3x2m.... :)

po oznaki bi trebao imat 120ks,stavis pune felge i onda trga ;)
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
To je zamjena za Agrotrona K serije. Motori su 4cil kao i kod Agrotrona K on je imao oko 4500 tone tako da i ovaj bi morao imati toliko
 

Najnoviji postovi

Na vrh