• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,118
Okupljanje DF traktora u Švicarskoj:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=I3Kt6KMDuA8[/YT]

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=51XzGZ5f4SY[/YT]

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=tP-BfrkskW8[/YT]
 

Josip

Novi član
Tu od
13 Pro 2013
Poruka
11
Moze li mi netko nesto reci o deutz agostar-u 4-68 ili općenito o seriji agrostar,ima li kakvih mana,problema s nečim?kakvi su traktori
 

VIRTUS

Član
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
152
Moze li mi netko nesto reci o deutz agostar-u 4-68 ili općenito o seriji agrostar,ima li kakvih mana,problema s nečim?kakvi su traktori

Ovo su Vam općeniti podaci, a što se tiče problema sve ovisi kod koga, što i kako je traktor radio do sada kao i to kako je tehnički održavan.
 

Prilozi

  • DF agrostar 4 jp.JPG
    DF agrostar 4 jp.JPG
    53 KB · Pregleda: 137

adnan.jusic3

Član
Tu od
11 Lis 2012
Poruka
87
stari deutz-ovi su dosta slicni john deere-vima....
i ko koga tu kopira???
i procitao sam da novi df agrotronovi imaju jd motore...sto mi zvuci nemoguce,jel to istina???
 
Posljednje uređivanje:
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
stari deutz-ovi su dosta slicni john deere-vima....
i ko koga tu kopira???
i procitao sam da novi df agrotronovi imaju jd motore...sto mi zvuci nemoguce,jel to istina???

Mislim da je to nemoguce.,deutzove motore stavljaju na razne ttaktore I radne strojeve pa je nelogicno da uzimaju jd motore.po meni nema razlike u deutzu I fendtu kad oboje imaju detz motore I zf mjenjace
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Mislim da je to nemoguce.,deutzove motore stavljaju na razne ttaktore I radne strojeve pa je nelogicno da uzimaju jd motore.po meni nema razlike u deutzu I fendtu kad oboje imaju detz motore I zf mjenjace

kolega kaj nemaju novi fendtovi SISU motore a prije su imali MWM motore
 

adnan.jusic3

Član
Tu od
11 Lis 2012
Poruka
87
mislim da je to nemoguce.,deutzove motore stavljaju na razne ttaktore i radne strojeve pa je nelogicno da uzimaju jd motore.po meni nema razlike u deutzu i fendtu kad oboje imaju detz motore i zf mjenjace

pa zar u fendtu nije vario mjenjac???
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,754
Osim boje, ne znam šta je slično. Čini mi se da ne postoji JD zračnjak?
E sad ako je ZF radio mjenjače za deere-lanz, onda je tu moguća sličnost.
 

adnan.jusic3

Član
Tu od
11 Lis 2012
Poruka
87
Osim boje, ne znam šta je slično. Čini mi se da ne postoji JD zračnjak?
E sad ako je ZF radio mjenjače za deere-lanz, onda je tu moguća sličnost.

pa na boju sam i mislio,,a nije samo boja i sav dizajn je skoro pa isti,,recimo ona zuta linija...i ko je to prije smislio:jd ili deutz??????????to me zanima....
znam da je deutz osnovan jos 1890-tih i vjerovatno je jd kopirao njihov dizajn al nisam siguran jer je i jd jako stara firmaaa...
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
kolega kaj nemaju novi fendtovi SISU motore a prije su imali MWM motore

Znam da sam vidio na fendtu mislim 718 oznake negdj 2005 godina deutzov motor ko na mom agrotronu I gazda mi kaze da je to isto ko deutz jer ima. Zf mjenjac.e sad za mjenjac neznam al za motor znam.mozda s stavljali samo u taj model deutz motore.:(smirk):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Netko valjda može objasniti razliku,ali prije dvije godine na proljetnom sajmu,na Fendtovom štandu je rekao prodavač da ugrađuju Deutz motore ali brodske ,e što to konkretno znači ,nemam pojma
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,883
nekoliko točnih informacija da ne baratate krivim
Deutz-ove motore ima u Fendtu, u modelima GTA, evo link:
http://www.fahrzeugseiten.de/Traktoren/Fendt/F395_GT/f395_gt.html

JD da kopira Deutza ili obrnuto ,pa to je smijesno
neki lik ubacil malo žute na Deutz pa da to izgleda ko JD ili u čemu da su slični još?
Deutz (stariji modeli) je po ral-u koristil zelena6001,6002 zlatnožuta1004
JD 6001 žuta 1018
 

marko kt

Član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
159
nekoliko točnih informacija da ne baratate krivim
Deutz-ove motore ima u Fendtu, u modelima GTA, evo link:
http://www.fahrzeugseiten.de/Traktoren/Fendt/F395_GT/f395_gt.html

JD da kopira Deutza ili obrnuto ,pa to je smijesno
neki lik ubacil malo žute na Deutz pa da to izgleda ko JD ili u čemu da su slični još?
Deutz (stariji modeli) je po ral-u koristil zelena6001,6002 zlatnožuta1004
JD 6001 žuta 1018

ima i drugih starijih modela osim gta sa deutz motorom...
 

marko kt

Član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
159
neznam tocno koji ali sam vido vocare i u njemackoj sam vido jednog normalnog sa deutzom al taj je bio negdje 70-80 god...
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
A vidio sam na jednom malom fendtu od 75 konja ima isto deutz motor,mislim da je 90. godina.tako da se u fendta kao najboljeg traktora Ipak ugraduje najboljimotor DEUTZ:(y):
 

Najnoviji postovi

Na vrh