• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,708
Od par vlasnika JD čuo sam da se boje kvara na tim traktorčićima. Jednom u KŽ se zdrobila getriba i ne isplati se popravljati. Jednom u SK stoji raskopan. Tak da.....
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Ovisi tko kaj hoće i tko po čemu procjenjuje kakav traktor mu paše. Meni osobno je potrošnja zadnja stavka po kojoj bi kupovao traktor. Đabe on meni malo troši ak stalno nekaj odlazi onda si na istom ko sa onim koji više troši a stalno radi,iskreno svi bi mi da ipak on stalno radi. Agrotron sigurno manje troši,ne kažem da globalno nije dobar,al realno manje daje nego navedeni fendt ili jd,nije isto dobro zapregnut agrotrona 100 i fendt-a 309,pogotovo u ljetnim mjesecima. A i cijena tu igra veliku ulogu,agrotron je najjeftiniji u toj klasi, možda je eventualno koji same još jeftiniji. Ja sam se sa rubinom(koji je isti agrotron 150) to dobro uvjerio. Jeftin i veliki traktor al u ozbiljnoj poljoprivredi je samo za stavit uske kotače na njega i da vozi rasipač i špricu,onda je super. Sve preko toga je upitno. Tak da ako će to bit veći traktor na gospodarstvu treba ga dobro održavat,očito ne radi na stotine rali zemlje i bit će dobar.
Tu je ona "kolko para tolko muzike "najčešće u pravu.
A kaj se tiče ova dva prijemera JD sa problemom getribe i da ga zbog toga ne treba kupiti,to su gluposti. Ovisi na kaj naletiš, kak se je radilo s njim i kak je bil održavan.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,708
............................
A kaj se tiče ova dva prijemera JD sa problemom getribe i da ga zbog toga ne treba kupiti,to su gluposti. Ovisi na kaj naletiš, kak se je radilo s njim i kak je bil održavan.
Ak je ovo čađavo sve naj....., naj...i onda ti se dogodi sranje koje košta >15000€! :eek:
Što tada?
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
A koji to točno popravak košta na traktoru 15 000 eura a priča se.o traktorima u vrijednosti cca 20 000?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Šogor baš za dajca zapel, i malčer bi kupil, ralicu za snijeg plug i još neke priključke. Ali mislim da se bum ja više snjim vozil nek bu on delal snjim.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,332
Da na JD popravak košta, a na DF popraviš mjenjač za 350 kn. Koje su to gluposti majko moja.
Od tih godišta nema jednostavnijeg i dugotrajnijeg traktora od JD 6x10 serije, agrotroni tu imaju puno problema sa strujom, no svaki može biti dobar i svaki može biti loš.
 

Tomi89

Aktivni član
Tu od
3 Lis 2017
Poruka
78
Pozdrav, dal netko zna koliko ide plina u klimu u traktor Agrotron 4.80?!
Hvala
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,861
Frkni 1400 g - 1600g, možda prvo malo manje pa se dopuni.
Svi s tim imamo uvijek brigu kod punjenja jer gospoda koja pune nisu se potrudili skužit kolko za koji sistem treba plina.... itd.
Kolko vas deru?
Za traktor ili kombajn 500-600 je kod nas.
 
Na vrh