• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Ljudi pa kaj se vi čudite za te velike traktore to kaj imaju 4 cil. To vam ljudi moji bude tak sad stalno, uglavnom turbo motori i sve to bude dobro i isto budu mogli raditi kaj i ovi stariji 6-aki...uostalom jedan od najboljih svijetskih traktora FENDT 312 od sad ima 4 cil turbo motor a 125 ks je...
Ma nemoj mi reč8)

Šestak je jednostavno šestak,i to nikad ama baš nikad nebre biti kao 4cil s bilo kakvom turbinom.
4cil može biti samo sluga 6cil,ali da bude gazda kao 6cil,nema šanse.:)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma nemoj mi reč8)

Šestak je jednostavno šestak,i to nikad ama baš nikad nebre biti kao 4cil s bilo kakvom turbinom.
4cil može biti samo sluga 6cil,ali da bude gazda kao 6cil,nema šanse.:)

To je živa istina, razlika je velika, al nažalost bude moral biti gazda u budučnosti...kad je več sve krenulo u tom smjeru bude moralo biti dobro...
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
To je živa istina, razlika je velika, al nažalost bude moral biti gazda u budučnosti...kad je več sve krenulo u tom smjeru bude moralo biti dobro...

radije 6-ak obični 90 konja nego 4 klipa turbo izfriziran na 180 konja....
 
K

Ketty

Guest
Evo da se pohvalim, mi jučer dovezli Agrostara 6.11. Ne izgleda svemirski kao ovi Agrotroni ali ima podosta opreme i funkcija što je nakon Belarusa kojeg smo do sad imali veliki napredak.:)
 
B

BAGERISTA

Guest
Pa čestitke,,,i nek te služi jako dugo,,,,a i koju sliku stavi da malo vidimo..:supz::supz:;)
 
K

Ketty

Guest
Pa čestitke,,,i nek te služi jako dugo,,,,a i koju sliku stavi da malo vidimo..:supz::supz:;)

Hvala na čestitkama!
Budem, budem sam dok se polovimo traktor i ja jer ga po cijeli dan nema doma.
Polaže prvi test - oranje i to odmah livade...
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Ma nemoj mi reč8)

Šestak je jednostavno šestak,i to nikad ama baš nikad nebre biti kao 4cil s bilo kakvom turbinom.
4cil može biti samo sluga 6cil,ali da bude gazda kao 6cil,nema šanse.:)

Po tvome kolko bi onda cilindara morao imat šleper? 12? 14?
Mislim ipak imaju 500 - 600ks i rade preko 1 000 000 Km?

90% njih su redni 6-taci a po ovoj gore logici morali bi imat barem 12 cilindara....

Ovisno o namjeni ja bi dobro razmislil da li za isti posao uzet 4 il 6 cil iste snage jer ovisno o poslu oba imaju i prednosti i mana....
 
B

BAGERISTA

Guest
Hvala na čestitkama!
Budem, budem sam dok se polovimo traktor i ja jer ga po cijeli dan nema doma.
Polaže prvi test - oranje i to odmah livade...

Neka,,neka,,,kupljen je da dela,,,a ne da se ga gleda.....:p
Jesi za sad zadovoljan..:partyman:
 
K

Ketty

Guest
I više nego zadovoljni, pjeva s tri brazde. Dok se stari davio s običnim plugom ovaj prekretače niti ne osjeti. Milina...:supz:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ništa sad čekamo slike,,pa da svi slinomo malo,.,,,,,:shock:
kažem,,,,zadovoljan ti,m,,zadovoljnio svi..;)
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
I više nego zadovoljni, pjeva s tri brazde. Dok se stari davio s običnim plugom ovaj prekretače niti ne osjeti. Milina...:supz:

Jel belarus prodaješ ili ga ostavljaš?
 
K

Ketty

Guest
Belarusa prodajemo jer namjeravamo kupiti još jedan traktor ali srednje jačine tj. do 70 KS. Ovaj nam je malo glomazan za neke sitnije poslove.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Evo jedne pilane iz susjednoga sela,koja je došla još u 8 mj. a nikako da stavim slike:

dsc00715ui.jpg

dsc00716oo.jpg

dsc00717k.jpg

dsc00719j.jpg

dsc00721ml.jpg

dsc00722nx.jpg


Sitnica od utega koji je dobio uz traktor:
dsc00726d.jpg
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
uuuuuuuuuuuuuu.............. jako lijep.........
zaj je bio na sajmu?????
:supz::supz::supz::supz::supz::supz::supz::supz::supz:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,582
bem ti,sline mi cure........:heart:
koliko je to konjića?
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Evo novosti od Deutz-Fahr-a:

37396434206502582041027.jpg

569361obekenddeutz.jpg

569510dxdeutzfahr.jpg

569707agrotronttv7250de.jpg

569709agrotronttv7250de.jpg

img1067dt.jpg


Deutz-Fahr obnavlja svoju ponudu velike snage u segmentu s debi nove serije "7". Dva modela 240 do 263 konja može se upravljati putem emisija "TTV" kontinuirano promjenjivom
A 'u segmentu visoke snage Deutz-Fahr, koji je usmjeren na najzanimljivijih noviteta predstavljen u pregled na Hannoveru. Agritechnica, nije iznenađujuće, je pregled koji zadržavajući izrazito međunarodnog karaktera winks uglavnom istočne Europe, gdje se vrlo često vodi put za komercijalne razmjera su više od 200 konjskih snaga traktora maksimum. Samo tako s tim na umu Hannoveru u najavljujući nove serije "7" u Deutz-Fahr, dva stroja, pod nazivom "7230 TTV" i "TTV 7250", predstavlja utemeljitelja veće obnove na razini tehničkih sadržaja i u smislu nomenklaturi u bliskoj budućnosti koja će obuhvatiti sve high-end njemački brand.Nove simbole identificirati klasi traktora, u ovom slučaju "7", a nazivne snage izlaz iz strojeva, evolucija koja Doma je odlučio uvesti u vezi s korištenjem motora certificiranih stupnja 3B.
Modeli "TTV 7230" i "7250 TTV" su u stvari opremljen sa šest-cilindarski Deutz jedinica, šest litara zapremnine i 100, koji su u skladu s najnovijim anti-onečišćenja standarda kroz SCR i osigurala maksimalna snaga postavke u 'reda, odnosno, 240 i 263 konja. Performanse postići s tim sustavima pod visokim tlakom common-rail ubrizgavanje koje posluju u dvije tisuće bara i distribucijske mreže, četiri ventila po cilindru, koji zajedno pridonose rješenja kako bi se osiguralo krivulje okretnog momenta stroja u kombinaciji s linearnim i progresivne smanjenje potrošnje goriva. Da bi se postigao ovaj cilj je također usmjeren kontinuirano promjenjivim mjenjačem s visokim mehaničkim komponenta koja omogućuje izvođenje modela ZF "TTV 7230" i "7250 TTV" za ožujak na cesti, gdje je dopušteno zakona, do 60 na sat i do 50 sat na neuspjeh od tisuću 650 okretaja u minuti. Ova skupina također može biti pod kontrolom jednostavno i intuitivno kroz obnovljeni sustav upravljanja instaliran na novim naslonom za ruke koji, na racionalan način grupiranje sve glavne kontrole traktora, omogućila je inženjerima da redizajn Deutz-Fahr banner više udobnosti na stranu konzole, na kojoj su postavljene kontrole na tri brzine PTO rad, 540 Eko, Eko tisuće i tisuće i sedam distributera powered by hidraulički sustav 160 litara u minuti.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Počeli su malo kopirati Lindnera,zadnja štop svjetla,žmigavci,prednja svjetla,nije im neka fora...
 

Najnoviji postovi

Na vrh