• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dilema za izbor traktora

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Tako je ZJ zaradi on nekad i više haha,i isplatio se višestruko ali sad neradi baš toliko kad je kraj njega c360 4x4.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,644
Muha je mislil na jednog drugog, koji uglavnom vozi cisternu, no svejedno je koji, sve dok zarađuje.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Ma ne velim ja da on ne valja ništ. Jako malo ih je u dobrom stanju, a i to malo je prastaro, mislim da se ne proizvode več 30 i kusur let, a i kad su se proizvodili su rađeni od špene Zetorove....... ostali su jednostavno potrošeni.
Najti sačuvanog je isto kak i ova mašina od E90 kaj ja trazim.....

Jedino kaj je dobro je to kaj si to svako ko nije spet u ruke more popraviti, kaj djelova ima na kile, a i cjena im je takva.


@ ZJ, taj koji vozi cisternu. Ti si ga samo videl izvana kad uz tebe prolazi, a sve ostalo o njemu znam ja i gazda, tak da ....
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Muhač usrani može zamijeniti ostale 3 u bilokojem poslu dok 560 nemože raditi sa dosta priključaka . A sad da se mijenja kaj treba i netreba evo lamele su mijenjane zbog sumlje da bi preklizal kod siliranja a usrani mora biti ispravan .Do sad nije nigdje ostal u kvaru osim kad je izgorela sijalica od pozicije .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
A tri seta kočnica i lajtunga :icon_wink:, motor, hidraulik....

Ništ od toga Željac moj. Ja, ti, on .... svi smo mi več za otpis a na mlađima svjet ostaje. Ovo je omatorelo i ne isplati se ulagati.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Tako je,ima ljudi koji bi samo vozili a nebi održavali traktor i kad se nešto pokvari onda govore taj traktor ne valja ništa itd.Kod mene je ovaj bez prednje vuče 1985 g,i nekako mi je življi od ovog drugog c360 sa prednjom vučom ali i on je dobar a 1989 je.A počeli su se opet proizvoditi c360.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ma ovaj ga održava svakih 100 sati ulje.mjenja.
Pa pukne šaraf na osovinici.pa sjebe razvode.
Pa poslije toga klip po pola.
Pa onda zariba drugi put.
Pa sve novo pa onda.lamela.
I sad reduktori raspu se kiler nov stavljan grijao se.
Šarafao sam ja.po njemu previše i radio dva puta s njime .
Žali bože kupovao je limariju na njega novu blatobrane , nastavak što spaja trubu jer se odvijala u radu.
Puno toga za to je mogao vozit zetora.
Meni bi na drugom kvaru istom letio van iz dvorišta .
Jako loše
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
Sa 100 tauzenki si kupi pošteni traktor sa klimom,kabinom i praktički ima i solidnog izbora..treba obići potencijalne i eliminirati groblja i uzeti ono kaj je bolje...
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Ma ovaj ga održava svakih 100 sati ulje.mjenja.
Pa pukne šaraf na osovinici.pa sjebe razvode.
Pa poslije toga klip po pola.
Pa onda zariba drugi put.
Pa sve novo pa onda.lamela.
I sad reduktori raspu se kiler nov stavljan grijao se.
Šarafao sam ja.po njemu previše i radio dva puta s njime .
Žali bože kupovao je limariju na njega novu blatobrane , nastavak što spaja trubu jer se odvijala u radu.
Puno toga za to je mogao vozit zetora.
Meni bi na drugom kvaru istom letio van iz dvorišta .
Jako loše

Nemora značiti da je svaki takav,ali eto ako je toliko uložio u njega onda bolje da kupi drugi traktor.
 

meki

Aktivni član
Tu od
31 Sij 2017
Poruka
155
A jel ovi traktori sta valjaju?
06d7f6ea3ee9e107a5cf916e97619604.jpg
118c3725c2d31fdd89d7fbf249dd680e.jpg


Poslano sa mog SM-N950F koristeći Tapatalk
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Nemora značiti da je svaki takav,ali eto ako je toliko uložio u njega onda bolje da kupi drugi traktor.

mogo je da al ko njemu može dokazat ako ti nešto nije sretno riješi se toga.
 

nik96

Član
Tu od
28 Srp 2015
Poruka
173
Dal se isplati uvozit traktor iz slovenije i koje su najbolji oglsnici za tražiti kod njih ?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,644
Meni je draži (rumunjski) Fiat, ali je na seriji 500 jači motor, veća hidraulična pumpa...
 

Vlado339

Član
Tu od
25 Tra 2019
Poruka
32
Bas sad gledam da idem kupit nep tako i zapeo mi za oko univerzal 703 dtp kakav je taj traktor? Provao 504 djeluje mi teomo jako 404 puno starniji.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Nijedan, oba su zastareli i ne proizvode se več dulje vrijeme kao ni rezervni dijelovi za njih.
 

Najnoviji postovi

Na vrh