• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dilema za izbor traktora

Daky5555

Član
Tu od
19 Stu 2019
Poruka
32
Da mi je netko rekao prije 10 godina da cu se bavit poljoprivredom rekao bi mu da nije normalan, danas da dobijem na lotu opet bi ovoliko radio jer mi je to psihicki odmor, biram kulture oko kojih ima manje posla. Sto se tice prodaje i naplate sva moja jagoda prodala se u Rijeci, da sam imao 100 tona sve bi prodao bez problema i na kucnim vratima, rezervna opcija je Konzum koji je tu i otkupljiva stalno svu kolicinu, najveci problem su radnici koje nemozes naci u sezoni branja zato ja idem max do 10 tisuca sadnica toliko stignemo mi, ako berem svako 3. dan ja rasporedim na nacin da danas berem 3 tisuce, sutra druge 3, prekosutra treci dio i iza toga opet dolazim na prve 3 tisuce, berba je od 15.04 do 01.06 i tada me nema za vidit osim u jagodama, iza toga odmah vadim krumpir i luk i sve gotovo do 01.07, tada nastupa godisnji.

UTB 445-1976

Novi član
Tu od
2 Pro 2019
Poruka
1
Uzmi zetora 6911 malo je dug Al ima grijanje, jedino ako nema onda kupiš crijevo ko za cisterna Al manje spojiš na kiler svaki 6911 ima gore izvod iz kilera ja ga sređivo susjedu za prodaja, okej traktor ali je dusta dug i bučan u kabini

Najnoviji postovi

Na vrh