• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dilema za izbor traktora

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,714
Netko bu jako sretan kad dobije 110t kn za njega...previše je to novaca.

Samo pazi da se ne zaletiš i ne budeš pokajal poslije. Velim, pogledaj koljevku.
Prespavaj...pogledaj još, razmisli, jer to nebu prodal tak brzo.
 

Zdenko80

Član
Tu od
17 Pro 2020
Poruka
92
Moj 539 je bio 80 godina,nigdje kapi ulja nije puštal a imo je 11280rh kad je otišo ja ga nebi prodal ali uzeo sam još 5 hektara zemlje i preslab mi je za to i za šumu mi je bio loš,imt je imal 755 nk plug,olt sava 20 diskova i 3 krila brane,a ovaj bu dobil 756.25 plug,olt sava 24 i sjetvospreč imt 2,5 ili možda malo veći jel ipak ovaj može potegnut po rječima vlasnika
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
A kaj ga odgovarate,samo kupi super je to traktor, vidiš kak ovi 533 i 539 idu već 50 i više godina bez problema, tak bude i ovaj ipak je to IMT,nije kaj god,dijelova u svakoj pekarni i nemaš brige. 14 000 eura na blatobran i vozi.
I još je plug u cijeni,pa di ćeš bolje.
 
  • Like
Reactions: ZJ
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
A čudno da nije niko rekel da je prvi kraj slab sa dupljaka, tj da je lagani, kaj je on puno teži od 539 4x4? Ili je to sve isto praktički?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Samo ti njega kupi, nebudeš pogriješil, a i bilo kaj da bude snjim imamo mi majstora tu za takve rakete, a to je naš inžinjer @MUHA
A buš videl kad ga ti kupiš ja ti se dam kladit da bude još par ljudi sa foruma kupilo takve traktore za par dana, jer budu ljubomorni na tebe.
 

Zdenko80

Član
Tu od
17 Pro 2020
Poruka
92
Oko popravaka se nadam da neće bit puno a ja se kužim dosta u mehaniku a brat je mehanićar i popravlja baš traktore ima radionu tsk da mirno spavam
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Pogledaj u ovoj temi kakvih je sve bilo kvarova stim novim traktorima.
I kolko su koštali novi, manje nego tvoj.

A i ovaj je skup.


 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,533
Sretno u svakom slučaju, ako imaš baš tak male parcele da stvarno nemreš većeg onda ok. Ali čisto usporedbe radi, mi na 30ha imamo 125ks, nikad ne znaš što budućnost nosi i siguran si u slučaju povećanja površina, a ako slučajno smanjiš posao, u oglas s njim. I na parcelama tipa pola jutra, 3/4 jutra ide, nije strašno kad se privikneš.
 

Zdenko80

Član
Tu od
17 Pro 2020
Poruka
92
Ovaj mogu ga nazvat svojim ima full opremu naći sve kaj je ponuđeno ima,znam po tome jer ima ponudu čovjek i tam kaj je navedeno pod opremu sve ima kao i kaj tu piše u toj temi:veće zadnje gume,vanjsku hidrauliku,sinkroniziran mjenjać,automatsku kuku,grijanje hlađenje full oprema,gore na kontrolnoj tabli ima sve vure,jel većina njih na nekim ima plastične poklopce naći full opremu ima traktor
 

Zdenko80

Član
Tu od
17 Pro 2020
Poruka
92
Ako ču smanjivat ostat će jer manje konjaže mogu kupit 539 opet ili neki universal,ali ovaj mi je i na 1p hektara sasvim dovoljan a ako ću povećavat onda možda kupi uz ovaj neki zetor
 

Najnoviji postovi

Na vrh