• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dilema za izbor traktora

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Da ne otvaram novu temu imam pitanje za vas.Sta mislite za zamjenu moj zetor 4320 1998 godina,2300 radnih sati za steyr 80-90 1993 godina?Da li se to isplati??:confused::confused:

Koliko traži doplate?
 

ivica10

Član
Tu od
7 Stu 2011
Poruka
148
Evo bio sam vidi traktor.Popravljano dosta farbano,pusta ulje,izgleda da prije nek sam dosao ozracivao kocnice jer su anlihteri masni svi tak da sam odustao i trazim dalje.Kaj mislite koliko mogu dobiti za svoj 4320
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Jel ima gdje taj traktor na oglasniku ili te sam ovako čovjek zvao..
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
A kaj baš oče menjati steyra za Zetora? Ako je zapel onda nekaj sigurno nije v redu
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Steyr kao Steyr je odlican traktor. Samo mora biti u dobrom stanju jer treba imati na u mu da su dijelovi skupi kao dragi kamen.
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
po mome tu nema usporedbe stayer je definitivno i kvalitetniji i bolji traktor od zetora,bez uvrede.pogotovo ovi noviji iz druge polovice 90ih na dalje..kvaliteta im se smanjila,jedino ubacili veću šminku..:rolleyess:
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Stayer jest kvalitetniji od Zetora ali zbog cijene dijelova ti nebi preporučio da ga uzimaš. Da kupuješ nov traktor onda u redu ali u polovni ćeš sasvim sigurno morati ulagati i tu onda razlika u cijeni dijelova "pojede" tu prednost Stayera. :madmana:
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
A kakvi su traktori Same odrzavanje je skupo.Kakva iskustva imaju clanovi

kao i ostali iz SDF korporacije (deutz, Hurliman i Lamborgini) sve su svemu normalni ni skupi ni jeftini, imam iskusto sa senzorom obrtaja na Laborginiju r2 86, oko 800 kn komad a u 1500 sati otišao je već drugi puta, prvog je garancija pokrila a ovoj puta ne, u biti nije neki kvar, trakotr ne ide više od 1800 obrtaja i povremeno se pali lampica MEMO,

moje mišljenje da su također bolji i puno finiji od Zetora, Torpeda, Imt, i sl, tj. sasma druga kategorija i filozofija izrade
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
SDF su stvarno super traktori, možeš si birati kod kupovine kaj god poželiš na njemu...SAME je svakako ok traktor, ima svojih prednosti i nedostataka, malo je skuplji za održavanje, ali ne kvari se ako ga održavaš i uredno servisiraš, stvarno zahvalan traktor sa dobrim mjenjačem i snažnom motorom.
 

Duby

Član
Tu od
22 Lis 2012
Poruka
33

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
lambu fale šarafi na zadnjim felgama i to na lijevoj i desnoj strani, gazda ga baš ne pazi ima oba zadnja svjetla strgana to se kod mene ne može biti odmah bi tražio nove i veliki minus šta nema kabinu, a ova 82 ima nekakvu čudnu limariju iskreno ne razumijem se baš u njih ali mislim da je nekakva rijetka serija
http://www.njuskalo.hr/sumarstvo-strojevi-oprema/traktor-same-laser-oglas-6618886
ovaj mi se ne čini loš, tako tako
 

Najnoviji postovi

Na vrh