• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
evo jedna priča iz mog života,jedna od najljepših :(wasntme)::eek::




Bila je srijeda, još jedan dosadan dan u školi. Gledao sam kao i obično kroz prozor u potrazi za nečim barem djelić zanimljivijim od profesorovog predavanja. Odjednom se u blizini počela okupljati grupa ljudi obučenih u smiješna zelena radna odijela. Bili su to učenici iz obližnje škole koji su imali zadatak posaditi breze pokraj našeg razreda. Među njima je bila i jedna crvenokosa djevojka . Još uvijek neznam što je u njoj bilo tako posebno, ali istog trena sam se zaljubio. Kasnije sam joj danima pokušavao saznati ime. Kad sam napokon saznao, odlučio sam joj prići i pozvati je na piće…ali nisam imao hrabrosti pa sam to učinio preko društvene mreže. To mi se čak činilo i nekako normalnije u današnje vrijeme. Pričali smo tako preko mreže satima, danima... Uspio sam je osvojiti. Onako kako su nekada dečki osvajali cure pogledima i riječima, tako sam ja nju osvojio tekstualnim porukama, ''smajlićima'', nacrtanim srcima i slično. Mnogi ljudi govore kako su društvene mreže loše, kako nas kvare, kako ničemu ne služe, ali ja danas provodim najljepše trenutke s curom koju sam uspio dobro upoznati upravo preko društvene mreže. Možda na kraju i današnja visoka tehnologija i nije toliko loša.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
sav sam se raspekmezil od ovog...
...a ti tino, ajd sad briši od kompa....crrrrrtaaaaa...oš se zeznut do kraja života?
viš da komp ipak ne valja...:icon_weed:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
sav sam se raspekmezil od ovog...
...a ti tino, ajd sad briši od kompa....crrrrrtaaaaa...oš se zeznut do kraja života?
viš da komp ipak ne valja...:icon_weed:

hihihih to tak mora biti ;)
a kam da ja to idem xD
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma Darijus ti samo hoće reći da na mreži svatko može biti šta hoće. Ajde si ti vidio svoju izabranicu, ali ko što je jedna cura rekla-svi sa kojima je dogovarala spoj preko kompa su bili visoki,vitki,guste crne kose, zgodni, atletski građeni, a onda bi za stol sjeo netko sasvim drugačiji.
Ali znam ja, maher si ti, ti je najprije želiš osvojiti verbalno, pa kada još i vizualni efekat napravi svoje, ta se više izvuči neće.Biće samo tvoja. :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Ma Darijus ti samo hoće reći da na mreži svatko može biti šta hoće. Ajde si ti vidio svoju izabranicu, ali ko što je jedna cura rekla-svi sa kojima je dogovarala spoj preko kompa su bili visoki,vitki,guste crne kose, zgodni, atletski građeni, a onda bi za stol sjeo netko sasvim drugačiji.
Ali znam ja, maher si ti, ti je najprije želiš osvojiti verbalno, pa kada još i vizualni efekat napravi svoje, ta se više izvuči neće.Biće samo tvoja. :icon_lol::icon_lol::icon_lol:

hahaha mislim da nisi skuzila,ja nju viđam svaki dan,skupa smo 3 mjeseca vec
ide u skolu u bedekovcinu ko i ja
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
image005pe.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
hahaha mislim da nisi skuzila,ja nju viđam svaki dan,skupa smo 3 mjeseca vec
ide u skolu u bedekovcinu ko i ja

Još da živi u susjedstvu kam veče sreče pa sve na okupu:(wasntme):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Bolje kad nije u susjedstvu nego malo dalje jer moze se brzo jedno drugog zasitit i onda nastaju problemi:(happy):
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Još je mlad,mada ni ja nisam star:(shake):pa se nebu odma zasitio,znaš da kad jednom nanjuši...:icon_axe:moral bu curin tata ovo primjenit:icon_axe:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Još je mlad,mada ni ja nisam star:(shake):pa se nebu odma zasitio,znaš da kad jednom nanjuši...:icon_axe:moral bu curin tata ovo primjenit:icon_axe:

rastavljeni su starci,al zna cela familija za mene i niko nema niš protiv :(inlove)::icon_e_wink:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@zeljko makar onjusio i prinjusio nakon godine dana postane rutina svaki dan ili svaki drugi se vidat a jos je nas tinek mlad onjusio bi on i negdi drugdi jos:eek::
@tino nemoj me krivo svatit ja volim se malo zezat al nek ti je sretno i ako ti cura po svem odgovara drz ju ko kap vode na dlanu a tu i tamo koja mala trzavica ti je dobra tek onda svatis kolko ti je stalo do nje!
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
@bučo poznato ti to meni sve,i srednjoškolske veze i veze na dulje staze,evo i sam sam več 3god u ozbiljnoj vezi i nije mi cura daleko al ne viđamo se opet svaki dan,cijeli je još život pred nama

Sad vidim od kud si ba se baš sjetio da u 5 mj idem u Lasinje na neku krizmu,nadam se da ima u blizini crkve neke di se može:drink:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@zeljko znam kako ti je i ja sam proso 3 god veze:(happy): a kome ides na krizmu i ja imam od sestrica krizmu naravno da ima di cemo :icon_jook::icon_pidu::drink:
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Cura bude kuma nekoj svojoj rođakinji tak da ja u biti ni neznam ljude,znam da su,hm iz Banskog kovačevca il tak neke i da se čovjek zove goran i radi u njemačkoj:(whew):

Ništ moramo do onda dogovorit mjesto za:drink: i znak raspoznaje
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Cura bude kuma nekoj svojoj rođakinji tak da ja u biti ni neznam ljude,znam da su,hm iz Banskog kovačevca il tak neke i da se čovjek zove goran i radi u njemačkoj:(whew):

Ništ moramo do onda dogovorit mjesto za:drink: i znak raspoznaje

neznam o kome je rijec a lako cemo se dogovorit i za pice i za raspoznavanje nemas brige
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Ne brinem,kad je to u pitanju lako čem se nač i raspoznat,ti u košulji ja u košulji,i još hrpa ljudi oko nas:icon_fU:zezam se naravno,dogovorit čemo se još do onda
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
@tino nemoj me krivo svatit ja volim se malo zezat al nek ti je sretno i ako ti cura po svem odgovara drz ju ko kap vode na dlanu a tu i tamo koja mala trzavica ti je dobra tek onda svatis kolko ti je stalo do nje!

ma čuvam ja nju,a i bilo je kritičnih situacija di su nas drugi skoro rastavili al nedam ja nju...
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Nikad nemoj slušat druge kaj ti pričaju o curi,ti sam znaš kakva je i kolko joj vjeruješ,i može neko tebi pričat kaj hoče al ti se drži onog kaj znaš,a tek kad se sam uvjeriš u suprotno onda tek razmisli o postupcima,mlad si shvatit češ kroz dogledno vrijeme još puno toga

Sretno tebi bilo sa curom i želim ti da čim više:Kiss: i hm..ovak ču se izrazit:icon_anal:
 

Najnoviji postovi

Na vrh