• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
@tino naj se sekirat nego samo potvrdi i jos reci da ce ju bit blizanci i kad ti krenes vise o tom pricat brzo ce stat prica!

hahaha neznas ti ke sve oni zmišljaju samo da nas rastaviju...cak govoriju da se kurva okolo i te stvari........
nek si hebeju mamicu,nebude im uspelo
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
hahaha neznas ti ke sve oni zmišljaju samo da nas rastaviju...cak govoriju da se kurva okolo i te stvari........
nek si hebeju mamicu,nebude im uspelo

Koja god prica krene ti ju potvrdi i jos nadrobi na nju i reci da ti to sve odobravas i postat ces im nezanimljiv i pustit ce te na miru jer ako i malo pokazes ljutos i da te to smeta to njima vise odgovara da te prcaju!
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Koja god prica krene ti ju potvrdi i jos nadrobi na nju i reci da ti to sve odobravas i postat ces im nezanimljiv i pustit ce te na miru jer ako i malo pokazes ljutos i da te to smeta to njima vise odgovara da te prcaju!

ma oče k*rac...takve idiote još nisi vidio.
oni ne prestaju ,mislis da nisam probal tu tvoju ideju?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
ma oče k*rac...takve idiote još nisi vidio.
oni ne prestaju ,mislis da nisam probal tu tvoju ideju?

Onda ti drugo ne preostaje nego par njih :(punch): pa ce bit mir bio sam ti i ja sa svakakvim kretenima okruzen sta u osnovnoj sta u srednjoj svaka cast izuzecima!
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Onda ti drugo ne preostaje nego par njih :(punch): pa ce bit mir bio sam ti i ja sa svakakvim kretenima okruzen sta u osnovnoj sta u srednjoj svaka cast izuzecima!

:(punch): neču jer če bit tarapana poslje toga...em su jači a drugi imaju svoju ekipu koja ih brani...
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ma nikaj se ti naj...to ti se zove jal ili ljubomora od drugi jer im je žal kaj nemreju biti sretni kak vi...i ja sam imal istu situaciju samo kaj profesori nisu zajebavali me...sve su delali sam kaj nas razdvoje...čak su i slike fotošopirali kaj je zgledalo kakti da me cura prevarila,em su provalili na fejs i pisali mi sranja s njezinoga profila a kaj je najsmješnije bilo ona je bila polek mene i čitala kaj ovi pišu z njezinoga profila...a ovo za djete to je bilo prvo su me pitali kolko bume imali dece a ja reko deset ih bude i kaj vas to briga...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
decki samo se najte sekirati i sve bude to proslo jos par godina srednje skole i kasnije ce bit mir:icon_lol::icon_lol:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
decki samo se najte sekirati i sve bude to proslo jos par godina srednje skole i kasnije ce bit mir:icon_lol::icon_lol:

jos par meseci ,i 3. razred i riješil sam se tog
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
decki samo se najte sekirati i sve bude to proslo jos par godina srednje skole i kasnije ce bit mir:icon_lol::icon_lol:

ah ja se več odavno niti ne obazirem na njih...ako me kaj i zajebavaju ja im rečem na međimurskem pa nek si unda najdu prevoditelja hehehe
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
jos par meseci ,i 3. razred i riješil sam se tog

Eto tino ti jos malo i bit ce mir samo neznam kakva je situacija s malim plavim kolko on jos mora trpit:^):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Eto tino ti jos malo i bit ce mir samo neznam kakva je situacija s malim plavim kolko on jos mora trpit:^):

a ja sam osuđen još na 3 godine robije:icon_twisted:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
evo jedna dogodovština koja mi rogove nabija...u subotu sam bil kod cure doma,i to su nekak saznali moji iz razreda i sad su frajeri zmislili da smo se :icon_anal: i da mi cura trudna,..sad cela skola i profesori misle da bum tata postal i pol škole me zove tata xD
e i onda neš pil.. :(doh)::icon_redface::icon_e_confused:

kaj ste igraali čovječe ne ljuti se......:icon_lol:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
kaj ste igraali čovječe ne ljuti se......:icon_lol:

kolega sta nisi vidio sliku samo masaza nista prije mraka ovaj braka:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
@mali plavi sretno na trogodisnjoj robiji:icon_e_sad:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
kolega sta nisi vidio sliku samo masaza nista prije mraka ovaj braka:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
d:

to mi izgleda više ko skakanje po trampolinu....:icon_lol:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
to mi izgleda više ko skakanje po trampolinu....:icon_lol:

Ma nije to ništa za našek tineka ipak je on kršan momčić sve će izdržat za svoju dragu:icon_biggrin::icon_biggrin:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
kolega sta nisi vidio sliku samo masaza nista prije mraka ovaj braka:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
@mali plavi sretno na trogodisnjoj robiji:icon_e_sad:
ma budem valjda nekak izdržal :fiery:
to mi izgleda više ko skakanje po trampolinu....:icon_lol:

:icon_lol::icon_lol:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@mali plavi ma budes izdrzo svi smo mi to prosli pa morate i vi nema izvlacenja:(smirk):
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
današnja mladež,ko od pekmeza su.....:icon_lol:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
@mali plavi ma budes izdrzo svi smo mi to prosli pa morate i vi nema izvlacenja:(smirk):

sve ide osim hebene kemije koji pol k.ne razmem..sva sreča kaj ju imam samo ove godine...učili smo neke kiseline i pita ova koje znamo i prozove mene i kaj sad ja se sjetim ove kaj je u akomulatoru i pita kud baš nju pa reko ona mi je pojela hlače i jaknu pa eto zato heheh:(wait):

ma jesmo vraga ko od pekmeza....največ me hebu kaj nisam aktivan na satu bar tak kažu a ja spavam z otvorenim očima..pa budi ti aktivan dok spavaš samo 4 sata dnevno a u školu ideš u pol 5 a dojdeš doma u pol 5 navečer...
 

Najnoviji postovi

Na vrh