• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@mali plavi mani se skole ulovi se ribice skola bu ostala na mestu nebu zbrisala nikud a kemija ko kemija ja sam rasturo trebo odgovarat za 5 pa nisam htio jer da me pitala tablicu elemenata ja bi gledo ko tele u sarena vrata jer nemam pojma nista o kemiji al sreca je dobra stvar kad ti se osmijehne u zivotu zato je matematika bila uredno popravni svaku godinu:icon_winkle:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
da si zagorec onda bi znal....:icon_scratch:

onda bi znal i bombu napraviti....ma iskreno rečeno dok vidim te formule odma izgubim volju za sve...

@bučo znači i ti si bil sportaš z matematike hehe ma ja budem imal bar 2...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
onda bi znal i bombu napraviti....ma iskreno rečeno dok vidim te formule odma izgubim volju za sve...

@bučo znači i ti si bil sportaš z matematike hehe ma ja budem imal bar 2...

da bio sam al uvijek sam se nekako izvuko cak me 3-cu godinu i hrv poslala na poravni i htjela rusit pa druga profa nije dala rekla je da sam ja odlican ucenik i da joj je zao sta ja nisam bio u njenom razredu i dobio 3 iz hrv na popravnom to je sreca!
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
da bio sam al uvijek sam se nekako izvuko cak me 3-cu godinu i hrv poslala na poravni i htjela rusit pa druga profa nije dala rekla je da sam ja odlican ucenik i da joj je zao sta ja nisam bio u njenom razredu i dobio 3 iz hrv na popravnom to je sreca!

to je isto kak znaju i meni reči...imaš više sreče neg pameti :icon_fU:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@tino moze i covjece ne ljuti se samo ga malo zacini onda:icon_rofl::icon_rofl:
@mali plavi ja sam imo najvise srece u srednjoj skoli markiro na veliko nije mogo proc jedan dan da ja nebi markiro a nekad me po tjedan dva nije bilo u skolu a raska opravdala sve:cool2:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
evo da napisem nesto posto me johabica podsetila na jedan dogadjaj. naime pre oko 4 god sam se razveo i ziveo sam .jedan vikend mi najavi sestra da ce doci malo do mene i da obidje familiju .. dovezem je sa stanice i posto sam imao posla u radionici reko joj ja odo da zavrsim posao posto je ona htela nesto skuvati za rucak. posto volimo testenine htela je napraviti pituljice sa sirom ,pa me pita gde je brasno i ostalo. ja joj pokazem a brasno ti je na spratu u sobici. to mi je mala sobica i tu drzim uostalom brasno jer nema vlage . reko imas tek nacet dzacic od 25kg pa uzmi kolko treba. otisao ti ja raditi kad posle sat vremena eto ti sestre. kaze ono ti brasno nevalja samo se nesto grumenci i stvrdnjava. stojim i gledam u nju i nista mi nije jasno. kako nevalja kad pre 10 dana sam doneo sveze iz mlina. opet ona nevalja idi pa vidi. ajd odem ja u kucu i pogledam kad ono se stvrdlo ko malter. sta si ti sipala uopste pitam je .ovo nije brasno . odemo na sprat i ona pokaza dzak u cosku. pa jesi ti corava jel vidis sta pise [glet masa] a kako udje u sobu pravo ispred pun dzak sa brasnom oci joj izbi. onda smo se poceli smejati sta bismo pojeli od tih njenih specijaliteta od specijalnog brasna. u zurbi je jednostavno prosla i negledajuci sta nasula glet. sreca te nezaprzi rucak stim ala bismo se najeli
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
No Vica,u svakom slučaju bolje da ste pojeli ručak sa glet masom nego sa recimo gipsom.Glet bi samo lijepo kliznula u želudac. :biggrin::icon_lol::icon_lol:
Ja bih ti preporučila zlevanjku od glet mase.Koje bi to jelo bilo!!!

Baš me zanima zna li tko šta je to zlevanjka.:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
el sa kiselim mlijekom ili slatkim,joj kad se malo bolje reš zapeče ,mljac:(y)::(y):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma meni nije važno,iako je sa kiselim bolje,ali ako gore ima bar pol litre kiselog vrhnja,da je zmješana i sa Vicinom glet masom ja bih je pojela.:icon_keel::icon_keel::icon_keel:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
@tino moze i covjece ne ljuti se samo ga malo zacini onda:icon_rofl::icon_rofl:
@mali plavi ja sam imo najvise srece u srednjoj skoli markiro na veliko nije mogo proc jedan dan da ja nebi markiro a nekad me po tjedan dva nije bilo u skolu a raska opravdala sve:cool2:

hehe lijepo lijepo a dok budu tvoja deca markirala onda buš pizdil zakaj ne polaze nastavu...:(giggle):
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
No Vica,u svakom slučaju bolje da ste pojeli ručak sa glet masom nego sa recimo gipsom.Glet bi samo lijepo kliznula u želudac. :biggrin::icon_lol::icon_lol:
Ja bih ti preporučila zlevanjku od glet mase.Koje bi to jelo bilo!!!

Baš me zanima zna li tko šta je to zlevanjka.:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
kakav zeludac imam i kiselinu svario bi eksere. pukla mi proteza [jedno parce oko 3cm] jednom prilikom jela svario je zeludac i to parce plastike. tako da bez misomora nista.
a sto se tice naziva jela na svakih 20km drugaciji naziv. druga zena [prosle godine sam se ponovo svezao] mi je iz odzaka kod sombora u vojvodini pa ni tu nekapiramo nazive vecine jela jer se bas razlicito govore. a koliko ima vidim jos pacijenata za jela od testa. a neboj se johabice ima jos glet mase samo ti reci ako zelis nije meni tesko spremiti. ma salim se to ni dusmanu najgorem nebih uradio
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
hehe lijepo lijepo a dok budu tvoja deca markirala onda buš pizdil zakaj ne polaze nastavu...:(giggle):

Necu se ljutit sigurno nego cu im reci da sta god rade neka mi kazu i neka paze sta da necu morat od drugih saznat gluposti koje su radili!!!!
@vica stvarno si imo pravi rucak malo za zube obrusit!!
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Necu se ljutit sigurno nego cu im reci da sta god rade neka mi kazu i neka paze sta da necu morat od drugih saznat gluposti koje su radili!!!!
@vica stvarno si imo pravi rucak malo za zube obrusit!!

ma prijatelju obruseni su i bez toga. sad imam zuba ko raspored casova ili sam zvako petarde sto rekli. jedan ima dva nema. al nema veze kad ih nebude gutacu ko patka:icon_weed:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Teorija pakla !
Ovo je navodno istinit dogadaj i odgovor na testu iz Terme (Nauke o
toplini) na FSB-u u Zagrebu. Odgovor jednog od studenata je bio toliko
"dubok", te je profesor odlucio podijeliti ga sa svojim kolegama
preko Interneta.
Pitanje: "Je li pakao egzoterman (predaje toplinu) ili endoterman
(apsorbira toplinu)?"
Vecina studenata je napisala svoje pretpostavke
na osnovu Boil-Mariottovog zakona (plinovi se hlade kad se sire i
zagrijavaju kad se skupljaju) ili neku drugu varijantu...

Jedan od studenata je napisao slijedece:
Prvo moramo znati volumen u kojem duse ulaze u pakao i izlaze iz njega.
Smatram da odmah možemo pretpostaviti, da dusa koja jednom ude u pakao
vise ne izlazi. Znaci, broj dusa se povecava. Da bi dobili ideju o
tome koliko je u paklu dusa, osvrnimo se na razlicite vjere koje
danas postoje na svijetu. Vecina tih vjera tvrdi da onaj tko nije
pripadnik bas te odredene vjeroispovijesti ide u pakao.
Dakle, zakljucak je da ce sve duse zavrsiti u paklu.

Ako tome dodamo odnos nataliteta i mortaliteta, mozemo ocekivati da
broj dusa eksponencijalno raste.

Dakle, obratimo pažnju na odnos promjene zapremine pakla, jer prema
Boilovom zakonu za zadržavanje istog tlaka i topline zapremina mora
rasti proporcionalno s brojem pristiglih dusa.
To nam pruža 2 mogucnosti:
1) Ako se zapremina pakla povecava manje od potrebnog prosjecnog broja
dusa koje stignu u pakao, temperatura i tlak pakla ce toliko porasti
da ce pakao eksplodirati.
2) Ako se pakao siri brže od prosjeka koji mu je potreban da primi sve
duse, temperatura i tlak ce toliko opasti da ce se pakao smrznuti.
Koja od mogucnosti je ispravna?
Ako uzmemo u obzir izjavu, koju je prosli semestar kategoricki
iznijela Ivana s cetvrte godine, a koja glasi: "Prije ce se pakao
smrznuti nego sto cu ja s tobom spavati" i s obzirom na to da je sa
mnom spavala jucer, mora biti ispravna teorija br. 2, dakle pakao
je sigurno egzoterman i smrznuo se. Zakljucak ovog izlaganja je,
da ako je pakao smrznut, ne prima vise duse i preostalo je samo nebo,
sto je dokaz postojanja Boga, a to objasnjava i zasto je Ivana sinoc
vikala "Ah moj Bože!"

Ovaj student je jedini dobio 10 bodova.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Vica čuvaj zube,vidiš da socijalno sve manje plača popravke,sve se dublje mora posegnuti u vlastiti đep.Meni moja zubarka predložila da mi napravi dva kutna koje mi je pametni zubar izvadio prije dvadeset i pet godina.Sa svake strane jedan.Pa sam je pitala koliko će me koštati.Veli- oko tisuću kuna po zubu ,oko pet tisuća kuna sa popustom.Pa kako pet tisuća,ako mi fale dva.Je,veli i ona četiri zdrava,po dva sa svake strane isto naplačuje,jer mora nešto na njima brusiti.Pa sam joj rekla-frišku figu.Ja imam po pet kutnih sa svake strane,po jedan mi fali,znači,imam ko i svi normalni ljudi sve na broju.A za pet tisuća kuna ću si kupiti brdo čokolade od riže-posebno volim Bali,ali ju sada mogu kupiti samo u Sloveniji.Našim trgovcima u Hr nije dovoljno skupa,pa je više ne naručuju jer dobiju premalo na marži.Lopovi.Kada su je zadnji puta imali,koštala je 200 grama petnaest kuna,a u Sloveniji sam je i prije dva tjedna kupila za euro i petnaest. A bolje od Bali nema.Sve ostale joj nisu ni do koljena.To je čisti užitak-sama riža,tek tanki sloj čokolade.Topi se u ustima.Pa ležiš na trosjedu i grickaš.I gledaš tv.Joj,opet sam skrenula sa teme. :icon_eyes::icon_eyes::icon_eyes:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Zaslužio je svih deset bodova,a zaslužio si ih i ti farmervg,što si nam prenio ovo.:icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
kud sad sa čokoladom johabice pred spavanje,ja prije nego odaapnem budem tražio nešto slatko,meni je dobra i domača Kraš,one sa filom mljac:icon_thumright::icon_thumright:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Joj Ajkula kak ti ništ ne razmišljaš-a šta ti misliš,odkud sam ja tako mila i draga?Jednom riječju,zapravo slatka-pa zato jer jedem čokoladu.To je uzročno-posljednični slijed .Hihihi i ha-ha-ha.:(angel)::(angel)::(angel)::(angel)::(angel):
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Joj Ajkula kak ti ništ ne razmišljaš-a šta ti misliš,odkud sam ja tako mila i draga?Jednom riječju,zapravo slatka-pa zato jer jedem čokoladu.To je uzročno-posljednični slijed .Hihihi i ha-ha-ha.:(angel)::(angel)::(angel)::(angel)::(angel):
ako si slatka nemoj samo na kisu johabice moz se istopis. ma ti stomatolozi me i unistise. iovako placam privatno popravke i nijedan zub nije bilo da se nije popravljao bar 4-5 puta zaredom jer neurade dobro a svaki put naplate debelo. posle toga ostane samo koren jer se ubrzo sve raspadne i vadi napolje. ako ikoga sam zavrzeo od doktora oni su no.1 . kad su mi pominjali cifru za te kocice i navlake pitao sam ih da li su prvo normalni a retko ko od njih uradi i to kvalitetno pa tek onda muke. ovako gornje zubalo je proteza i mir. volim i ja slatko ali kolaci me i zeznuse. desi se parce ljuske od oraha i skljoc ode zub. ali zato mogu sto mnogi nemogu. ujesti sam sebe za gu..... hahaha. stomatolozi:icon_axe:
 

Najnoviji postovi

Na vrh