• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
evo jos malo prica s terena... :D:

bilo je ulazaka u skrivene prostorije u jednom starom hotelu u centru slavonskog broda, pregled temeljnih jama, malo klaustrofobicno i jezivo...
p1050098qj.jpg


kolega glavni majstor na stroju, odmara pod pauzom, a posto smo radili pokraj jednog divljeg odlagalista, naslo se i nesto namjestaja, he, he, he...
p1020005d.jpg


kolege u kamionu imaju i prikladnu sliku (ja sam im zaljepio i napisao poruku za kolegu, da se zna da je musko) :D:
p1020001l.jpg


evo i malo opasnih situacija kada je majstor pokraj jagodnjaka izorao vrecu punu tromblona, bombi i kojecega... i to samo pedesetak metara od nas! :icon_eek:
p1010114mu.jpg


p1010122i.jpg


p1010120jt.jpg


p1010116l.jpg
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Moral sam uzeti godišnji da pročitam ovaj Johabićin post al je vrijedilo eto čovjek nekad zbog svog dostojanstva nekad zbog tvrdoglavosti plača dupli ceh imal sam jednom takav slučaj sad me Johabica posjetila....

Tam 91 godine sam imal neki sudar sa motorom i to se vuklo po sudu nisam bil kriv jer sam tražil dodatno vještačenje koje je onda koštalo2.500 kuna koje sam trebal uplatiti u državni proračun i uplatnicu donesti u sud a ja tvrdoglava mazga šta veli Johabica meni ponos nije dao da im to dostavim jer nisam kriv i onak su me psihički uništili. Ali nakon nekih 5-6 mjeseci mi dođe da uplatim taj novac ili ču biti več neznam šta nesjećam se mislim da je bila pljenidba i ja u sud da sam platil i snjima se još posvađam skoro su me izbacili ,pita djelatnica gdje je uplatnica ako sam platil reko doma donesi i sve riješeno ja doma a uplatnice nema nebi ju našao da se ubiješ i tak tvrdoglava mazga je ponovo uplatila iznos od 2.500 kn dali je taj ponos toga bio vrijedan mislim da ne ja sam ispo mulac a državni proračun umjesto 2.500kn je dobio 5.000 kn...

No,pa budi ponosan,vidiš da si doprinio blagostanju državne kase,mora ju netko puniti da bi je oni sa dubokim đepovima mogli prazniti.
Farmervg,ja sam mislila da si ti jedno milo i drago stvorenje,a ti tjeraš inate,ha,farmrervg.
Hvala Bogu pa nas ima,šta košta da košta.:icon_razz::icon_razz::icon_razz::icon_razz::icon_razz:
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
@agromaner,pazi da ne bude ono-bombo,buš pukla? Buuuuuuum!

he, he... istina.
tek kad sam dosao doma i prebacivo slike, razmisljam si kako je nesto od toga takvo trulo i staro moglo grunuti i ode ja po polju! :(punch):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
onda bi te okolo kupili po polju:(wait):
ali opet z druge strane...pa neko i taj posao mora raditi...
nego koje je to zanimanje??
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@johabice hvala ti na jako detaljnoj prici i na onom lijepom komentaru i hvala Bogu sta ste peticu kasnije prodali pitanje kolko bi jos puta dobila po njuski:icon_rofl:
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
nebi me kupili, samo bi fino pognojio njivu! :icon_lol:

zanimanje? hmmm.. zanimljivo pitanje:icon_confused:

gle, ja ti radim nekoliko poslova, kazu da sam snalazljiv, tako da se brzo prilagodim svakom poslu, doduse, unutar 6 godina u firmi, radio sam sve i svasta, znaci sve zive laboratorije od ispitivanja tla, asfalta, agregata, opeke, nesto betona pa preko tehnoloskog nadzora na izgradnji cesta do strucnog nadzora pri geotehnickim istraznim busacim radovima a to je ovo na slikama, a opet trenutno radim samo tehnologiju na cestama... no na kraju da te razocaram, uopce nemam skolu za nista od toga, nego za nesto sasvim trece, he, he, he... ali tako ti je kod nas u hrvatskoj! :(giggle):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Hm,mislim ja sada nešto-koliko sam priča napisala,ha,a u najmanje dvije sam skoro otišla među anđele(usudi li se netko reći da bih bila završila među :icon_madu::icon_madu::icon_madu: biti će svašta ),i nikome nije palo na pamet reći-jojjjjj,jadna li je,umalo da je više nema,ha,čitatelji jedni čitateljski,nezahvalna čeljadad,jel vi meni tako,nimalo sažaljenja,suosjećanja?E pa,mutila vam se slova,čitali vi samo sa naočalama ko ja,i ,ne mogu se trenutno sjetiti što još,ali da mogu,još bih vam nešto rekla.A samo da se zna,ima još jednom kada sam mogla dobiti krila.Anđeoska.Tak.Ali vam neću reći.:(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
he, he... istina.
tek kad sam dosao doma i prebacivo slike, razmisljam si kako je nesto od toga takvo trulo i staro moglo grunuti i ode ja po polju! :(punch):

Mogu ti reči iz prve ruke imal sam posla sa tim zvjerima 91 i par puta lovil živu glavu po torbi da je osječaj jako grdi reko jedan stariji pirotehnićar sa minom trebaš biti kao sa ženom maziti i paziti ali na kraju je ta žena pokazala zube i sad je pokojni a nas je dragi bog sačuval zato bježi i od zahrđale jer nikad nemreš vjerovati .....
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@johabice ma suosjecamo mi s tobom i nebi te htjeli izgubit ko bi nam onda piso price:eek::
Decki ma mine su dobre ja sam jos uvijek okruzen njima ja ne diram njih ne diraju ni one mene!
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ma glavno kaj se ima posao i da se zarađuje a sad škole manje bitno...
sva sreča kaj ih kod nas nema bomba jer vi ih sigurno več pol povadili van dok smo orali na 50 cm jedne godine hehe
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
život je surov!!!

svi smo mi imali i imati cemo zivotne situacije kada je glava u torbi! no dosta crnjaka,
evo jedan lijepi video kako se kod mene odrzavaju prikljucci, jesu stari, ali su u funkciji,
a jos kad mi sogorica pomaze, jao majkooooo...
a i djeca su mi na sigurnom jer kardan nema zastitu! :^):

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=INSFMLcU1Wg[/YT]
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
evo jedan zanimljiv video sam iskopo kad sam radio u nemetinu pokraj osijeka,
bio sam u njivi i sa gps-om trazio lokaciju sonde i naisao na jedno brdasce i stao iz zafrkancije, pa reko da vidim kako rade redukcije na tada tek nabavljenom terencu i nebi vjerovali, uspio sam sasvim slucajno auto natjerati pod takav kut da je stajao u mjestu i vrtio na prazno, zato sam i snimao sa svih strana da se nemisli da je namjesteno...
no na kraju je krenio i morao sam pozuriti da uskocim da mi nebi sletio nizbrdo kao u filmu bogovi su pali na tjeme... pogledajte!

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=RzPTRB1uHvM[/YT]
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@agromaner umijesto da malo vise snimis sogoricu koja se trudi oprat ti stroj ti lutas okolo s kamerom:(wasntme):
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
bučo, nakon snimke sam djecu odveo doma, a ona je tada prala tek prvi prikljucak, pa dok smo sve zavrsili noc nas je uhvatila na basti, ima snimaka, al su lose... :icon_madu:

a i bilo je mokrih majica u medzuvremenu, he, he, he... :8):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
bučo, nakon snimke sam djecu odveo doma, a ona je tada prala tek prvi prikljucak, pa dok smo sve zavrsili noc nas je uhvatila na basti, ima snimaka, al su lose... :icon_madu:

a i bilo je mokrih majica u medzuvremenu, he, he, he... :8):

Kolega pazi sa tim snimkama da kog nebi srce strefilo jer po svem sudec sogorica ti je :p:
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
a nije losa, mlado meso, taman punoljetna,he, he, he...
a oce pomoc sogoru u svim poslovima!!! :icon_thumright:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
a nije losa, mlado meso, taman punoljetna,he, he, he...
a oce pomoc sogoru u svim poslovima!!! :icon_thumright:

Ta je taman za mene godine kolko treba vrijedna sta ces vise taman za mene:(angel):
 

Najnoviji postovi

Na vrh