• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajkula i ne znaš kojiko ti je teza točna-muškarci imaju bolji izbor od žena-to ti ide ovako-pošto je za održanje društva ženski spol važniji od muškog,priroda se pobrinula da žena na svijetu ima 51%,a muškaraca 49%.Od tih 49% najmanje 10% njih muči disfunkcionalnost.Slijedečih 10% su oni koje ženski spol ne zanima(ma kvragu i život-sve dobre komade pokupe dobri komadi),i onda tu još dodamo i par posto koji su još funkcionalni,ali iz nekih samo njima poznatih inata neće,dolazimo do porazne činjenice da na svakog muškarca padaju dvije žene.To opet za sobom povlači nove probleme obzirom na današnji tempo života,najmanje deset posto od ovih na koje podpadaju po dvije žene su toliko premoreni da ne stignu ni sa jednom odraditi obaveze,pa se mogučnosti muškoga roda penju do neslučenih razmjera.
Pouka,iliti naravoučenje-Bučo,glavu gore,za tebe sviću svijetli dani! Pogotovo rano izjutra.:icon_madu::icon_madu::icon_madu:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Johabice dal onda po toj tvojoj racunici ja naprema 5 cura ili:(happy):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Onda krecem u borbu radim oglas a forumasi nek nude ako imaju sta za mene johabice ti ces me lijepo pohvalit da sam u sto boljem izdanju a jel ja mogu bit hrvatski sulejman:biggrin:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ko što bi rekao jedan moj prijatelj-ako želiš-i šećer aga.Ili tako nekako.:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
bučo ako bude 5 na 1 onda nećeš biti šećer-aga nego, umoran-aga:biggrin:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Onda cu ja bit bučo-aga cro sulejman jel moze johabice jer imas ti kakvu za mene
mali plavi jesu medimurke opasne:(happy):
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
malo da pokvarim ovaj razgovor...

petrijevci...
p1010044ss.jpg


p1010078kz.jpg


p1010047hy.jpg


p1010048dz.jpg


p1010053e.jpg


p1010058mck.jpg


p1010062b.jpg


p1010082ka.jpg


p1010085d.jpg


p1010090j.jpg
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nemoj Bučo željeti međimurku za curu,a još manje za ženu.Eto,moj muž međimurac dobio jednu međimurku za ženu-pa veli de se više nikada ne bi oženio vrijednom i radišnom-jer ga tjera raditi.:mur:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Jao sta uradise od polja da ste na mom polju to napravili preko nisana bi se gledali:icon_weed:
Johabice pa meni i treba jedna vrijedna i radisna
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
kolega nebi, sve smo mi namirili do zadnje lipe, cak sam i ljudima pisao vecu stetu da svi budemo zadovoljni!
a vidi ovo i reci da nisam fer!?
nisam gazio 200 metara table uzduz, nego sam kroz kanal usao i zgazio 30 metara, a kolega je stajao kraj auta da se vidi gdje sam pretjero auto na punu odgovornost od stete na autu!
kod mene se ni jedna stranka nije zalila na dobivenu odstetu, valjda to nesto govori o meni!? :)

p1010038wm.jpg


p1010037wv.jpg
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E,i meni se radila šteta,-jel to bilo ono od INE-i moram reći da se zbilja pošteno platilo.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kolega ako je tako onda slobodno dodes i kod mene skinut cu nisan:)
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
kad smo kod međimurki i dogodovština evo jedne: bilo je to u vrijeme dok sam još išao u srednju školu i na praksu,majstora i mene posalali u Nedelišće da radimo servise. Nakon odrađenog posla došlo vrijeme gableca i odosmo mi u jedan restoran sjednemo dođe mlada dama (moram reć jako zgodna)pita kaj bumo pili, naručimo si mi piće i majstor pita kaj ima danas na meniju, e sad ispričala je ona puno toga al ja je nisam pola razumio al s obzirom da je kolega bio više puta tamo pa je više kužio kaj priča nisam ostao gladan...
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
nije ina nego HAC! bilo je svakako, ljudi su cak trazili i bogatstva, ali sam to politicki odradio i kad nisu imali uroda, dobili su za nasu stetu ko za cijelu njivu!
s kim god sam se mogao dogovoriti kao covjek, taj je i dobio, ali bilo je i dizanja vila na mene, eee taki su dobili taman ili manje i nije mi zao... nikome nikada nisam usao u njivu bez pitanja, jer i sam se bavim poljoprivredom uz posao i znam sta je to i kako!
ali kako se kaze 100 ljudi 100 cudi, 100 zena 200 sisa, he, he, he... sorry johabica! :)
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@mika slaba ti je prica daj malo detalja jesi cito johabicine price tak to mora izgledat:(happy):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
He,he,mi međimurci smo strašni,sva narječja znamo govoriti,sva razumijemo,a neše pol hrvata pol ne razumijee,a ostala polovica ne zna govoriti.

@agromaner,na ljutim se ja sve dok su riječi u granicama pristojnosti.Jel,društvo?:icon_thumright:
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
evo mali i kad smo radili na granici s madjarskom, fora je u tome sto nismo imali dozvolo za prec granicu pa smo smjeli smo raditi unutar rh, a granica u polju, ja dovedem ekipu preko gps-a na lokaciju i mi deredmo cijeli dan, zavrsimo i idemo doma i naletimo u sumarku na tablu "ulazite u teritorij republike hrvatske" ili tako nekako, he, he, he...
a ovo sam parkiro auto! :) :)
p1010007gx.jpg


p1010005jb.jpg


p1010016wt.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh