• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
ma nema ljutnje, ja znam da mi slavonci jedini znamo govoriti knjizevno hrvatski!!! :(giggle):
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
Pročital sam svaku priču od početka ove teme i ako johabica ikad napiše knjigu jednog kupca će sigurno imati za nju, makar moram priznati lektira mi nikad nije bila jača strana pogotovo u srednjoj školi al svejedno sam na kraju imal 4ili 5 iz hrvatskog
imal sam u vojski kolegu iz varaždina i nekako smo se sporazumijevali al kad je taj pričao sa curom to nitko nije razumio pa čak ni kolega koji je bio iz ludbrega
 
Posljednje uređivanje:

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Pročital sam svaku priču od početka ove teme i ako johabica ikad napiše knjigu jednog kupca će sigurno imati za nju, makar moram priznati lektira mi nikad nije bila jača strana pogotovo u srednjoj školi al svejedno sam na kraju imal 4ili 5 iz hrvatskog

Johabica kad napise knjigu ja hocu prvu knjigu i to hocu posebnu posvetu na prvoj strani samo za mene jel moze johabice mika ti si isto ko i ja sve sam tu price procito a kad je trebalo onda nista ja sam cak i na popravnom bio iz hrvatskog:(blush):
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
lektiru nisam čital do zadnjeg tjedna škole onda sam u tjedan dan pročital 6 knjiga i to je to, ali pisanje istog je bila teška muka al zato smo ja i mlađo znali malo šarmirati profesorku i sve pet..
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
lektiru nisam čital do zadnjeg tjedna škole onda sam u tjedan dan pročital 6 knjiga i to je to, ali pisanje istog je bila teška muka al zato smo ja i mlađo znali malo šarmirti profesorku i sve pet..

ja nisam cital ni zadnji tjedan znam lisci jedni da ste se sluzili trikovima ti i mlađo joj joj
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
ja nisam cital ni zadnji tjedan znam lisci jedni da ste se sluzili trikovima ti i mlađo joj joj
kad smo skužili kak i kaj treba :icon_mrgreen::(clap):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
bučo i ti bi ubrzo postal radišan uz međimurku...hebate i jeziku...na sajmu sam prvo počel međimurski al sam,se brzo ispravil jer me nebi niko razmel...to se razmeju samo međimurec i međimurec...mika daj se malo raspiši te priče...

agromaner...hebate i magirusa imate na poslu..ma to je prava makina od kamiona...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Mali plavi hoces ti rec da sam ja lijen:eek: nemoj tako bi se ja i medimurka brzo razmeli:(giggle):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ma ne kažem ja da si lijen nego...od njih jednostavno nemaš mira...npr.ja i tata od nekud dojdemo i sjednemo i več mama navaljuje daj hojte mi pomorite ovo,pa napravite ono hjojj nekda očem bnoreti...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
ma ne kažem ja da si lijen nego...od njih jednostavno nemaš mira...npr.ja i tata od nekud dojdemo i sjednemo i več mama navaljuje daj hojte mi pomorite ovo,pa napravite ono hjojj nekda očem bnoreti...

Ovaj zadnji dio teksta si napiso po medimurski i znam kaj si napiso tak bi se i s medimurkom razmel a to teranje na posel nemoj mi nista vise reci jer imam takvu doma nis se ne brini jos dobro nisam ni dosal doma vec vice kaj treba:(giggle):
@mika kad mislis malo do mlađe navrnuti?
 
Posljednje uređivanje:

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
hehe tu su samo tri riječi međimirske...onda bi bila odlična jedna za tebe...ali se prvo trebaš nafčiti pravilno izgovarati slovo "e"
kaj ne johabice??
sam čekaj kaj se počne venodjati vena ventam pa bo zišlo veno i unda bo hudo:(devil):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
hehe tu su samo tri riječi međimirske...onda bi bila odlična jedna za tebe...ali se prvo trebaš nafčiti pravilno izgovarati slovo "e"
kaj ne johabice??
sam čekaj kaj se počne venodjati vena ventam pa bo zišlo veno i unda bo hudo:(devil):

Za curu ko jabuku sve cu napravit i naucit:(happy)::(happy):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ma budeš mi več to ispričal:redface:
a prošal sam i ja svašta mada se ne čini pošto još nisam ni punoljetan...samo iskreno rečeno neda mi se tolko pisati...a pogotovo sa curama...čak i traktorom vozil curu i dal joj nek i ona vozi pa na skoro u jarak prehitila :8): ili pak dok me zvala da joj je pukla guma a jadna je bila sama. i oko 10 km od kuče...a ja z polja s traktorom i kaj sam ju odvezal...ma to je ljubav na seoski način:cool2:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Gledam malo kaj ste sinoć pričali,pa mislim,bi se Bučo prilagodil međimurki,bi ga ona genula,bil bil on fleten i zgraben,napravil bi on,ne denes,kaj bi mu žena rekla,nego fčara,i to fletno kak daj šmugnol,ha,mali plavi.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
bokibogme:(rofl):ma bi se on fletno prifčil...malo bi mo bilo papreno prvih par dni al posle bi več bil uigrani:icon_rofl:
ve dok si malo premišluvlem,pa njemo bi pasala onak jedna prava međimurka:icon_evil:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Nema veze bi se ja prilagodijo medimurki pez problema nebi bilo problem radit nije ni sad sad ja znam zasto johabi mora bit "bolestan" da bi malo se odmorio ima opasnu zenu medimurku koja samo tjera:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Je,je,tjeram,tjeram,sad ga bum nahranila i onda ide u plastenik vezati špage na paradajzu,već je počel poljegati.Samo Bučo,ima nekaj kaj ti ne znaš-imamo mi u plastenicima stolice za sjednut,i spužve za prilegnut,nije sve crno kak se čini,imaju plastenici svojih čari,rado mi idemo u plastenike-kad hoćeš radiš-kad oćeš odmorit se-prilegneš,nit te tko vidi,nit ti tko šta može-pogotovo kad si gazda sam sebi.Je,je.:icon_super::icon_super::icon_super:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Onda je johabiu lijepo u plasteniku samo ti neidi blizu i nemoj nista sadit jer ces nam opet pokvarit vrijeme:(rofl)::(rofl):
 

Najnoviji postovi

Na vrh