• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
alo momci, pooolako, manite se mojih stvari! :mad:

nemora vidjet, zna ona sta ja mislim o njoj, pa sogori smo si, he, he, to ti bolje od prijateljstva! :icon_super:

a i bolje imat sogoricu nego sogora, sogori bi samo odali po birtijama i mudrovali, ko u onoj pjesmi ej sogore, sogore, ajd idemo na more! :D:
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
evo jedan sportski video da se vi ostavite moje drage sogorice...
guzva na poslu, samo gas jer se posao mora zavrsiti, he, he...
negdje kod bolmana ili cak čeminca u baranji...
nema zvuka jer je snimano sa starijim modelom digitalca...

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=iLOwsvP04k0[/YT]
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
hehe agromaner pazi da ti je nebi preoteli heheh
a kaj se videa tiče...
ma sve to ide...
mene je tata provozal z niskonosečim kiperom i prikolicom punom kukuruza cca 25 t tereta lijepo po polju se peljal 60 km/h kaže kaj ga malo razradi ma to je milina,se vozit po grabama sve lijepo na zračnim jastucima i samo se ljulja i nikud ne skače...
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
zanimljivo je... samo sto je ovdje bilo oko 10 cm prasine na putu, zivi puder, a osjecaj koda si na ledu kako klizi...
kako god bilo, da imam priliku ponovio bi ovo, ali bi pokusao ici jos brze! :)

p.s. stavio sam sliku sogorice u temu ursus c-355 da malo slinite dok ju admin ne izbrise.... he, he, he.... :)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ta je taman za mene godine kolko treba vrijedna sta ces vise taman za mene:(angel):

Bučo,pa ti nisi normalan,evo nema pet minuta kako sam te tamo preko na "Šta smo..." naribala,a već vidim da si i ovdje zaglibio.Dečko,ajde oladi.Drž se onoga šta imaš,kaj od one koju imaš nebuš dobil :(punch): A-ha.Kad se samo sjetim one svoje izjave pred svjedocima-"Bučo je moj najdraži forumaš".Buuuuučoooo,jesu to tebe ovi tvoji sa sajma iskvarili.Vidiš kak je to kada se sa njima družiš.:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
znam...osječaj je odličan dok se,sve,za tobom praši...
@johabice..znaš kak se kaže...s kim si,takav si:icon_lol:
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
dsc3063u.jpg
Ma ne znaš ti Johabice svog Buču. Trebaš vidjeti kad se nalazimo kod nas u Gorici nije mu nikakav problem potegnuti stotinjak kilometara i to dva puta u dva tjedna. Mi mislili da je to radi nas, ali lisac je nanjušil mladu koku ( konobaricu):(giggle):
dsc3063u.jpg
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Bučo,pa ti nisi normalan,evo nema pet minuta kako sam te tamo preko na "Šta smo..." naribala,a već vidim da si i ovdje zaglibio.Dečko,ajde oladi.Drž se onoga šta imaš,kaj od one koju imaš nebuš dobil :(punch): A-ha.Kad se samo sjetim one svoje izjave pred svjedocima-"Bučo je moj najdraži forumaš".Buuuuučoooo,jesu to tebe ovi tvoji sa sajma iskvarili.Vidiš kak je to kada se sa njima družiš.:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:

Da ispravi netočan navod dotićne gospođe Bučo je jedan fin i kulturan neiskvaren dečko i samo takav nek ostane ,otkad se počeo družiti sa nama samo su mu se još više otvorile pozitivne smjernice u njegovom životu pošto mi stariji jakooo dobro utječemo na njega a otkad sa pojedincima razmjenjuje iskustva vidim da je poćeo pomalo glajzati rekli bi neki ali mi čemo to ispraviti na pravi put:icon_weed::icon_weed:

Turopolec sad sam ga tolko nahvalil a ti me prestignul sa postom sad si sve odal a ja skrivam ko zmija noge
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Dečki,tolko ste sjajni kaj od sjaja oči bole,bome vas se more samo kroz čađavo staklo gledati.No Farmervg,vidiš,Turopolec je jedan fini pristojan gospodin koji ne mulja,ja sam to shvatila odmah prvi put čim sam mu prek telefona čula glas,on da hoće nekaj skriti,on bi se odmah snašel,ali duboko u duši njemu savjest ne da lagati,bravo,samo tako nastavi Tupopolec,stakel buš ti moju naklonost,dobro,to bu te koštalo grdih pogleda tvojih kompiča,ali nedaj se smesti,iako bih ti mogla ,da budem iskrena ,preporučiti i savjetovati da istinu baš uvijek ne govoriš, jer to te može koštati verbalnih ispada najbliže okoline,ko mene jedne davne osamdeset i neke,kada sam shvatila da je ponekada bolje "prijeti si vodu v lampu",kak bi rekla moja svekrva,nego otvoriti usta. :icon_lol::icon_lol::icon_lol:

Vidi ih tam na slici,kak im se očice sjaje,Bućo,tebi preporučam ko u onom vicu-svaki dan pojesti jedan limun-da ti skine taj slatki smješak sa lica dok stojiš kraj cure koja nije tvoja.A misli si odmah isperi sa tekućim sapunom.Tak.Vi jedni jarci,kaj bute s deteta napravili,joj,joj.

Bučo,ajd dobro,dete,nisi ti kriv,agromaner je kriv,i ovi velikogorički,turopoljski i lički su krivi,to je ono s kim si takav si,lako je potpasti pod tuđi utjecaj,ali ne boj se,držim ih ja na oku,bum im po prstima dala.Tak.
 
Posljednje uređivanje:

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
@Johabica ti si bolja od one Grofove gatare.

Kolko puta me koštal moj dugi jezik. Kaj na umu to na drumu. Uvijek velim istinu kakva god bila ma da bi ju nekad bolje bilo zaobići.

Puno puta me to koštalo pogotovo na poslu. Volim se posvađati sa šefovima kad znam da sam u pravu, a znaju i oni da sam ja u pravu samo nesmeš uvjek biti. Samo ja im nemrem pustiti za pravo.

Boli me nepravda, samo uvjek nahebem zbog teranja pravde.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ma dobar je bučo...kaj se tu čudite kaj picek glisti...svaki muškarac gledi i druge cure ...pa još si ima čas najti ženu..kaj ne??
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Turopolec,gatara,jesam,jesam,zna to i par ljudi koji nisu tu pa to ne mogu potvrditi,ja sam ona jedna vražja mala za koju ti je bolje da ti na nogu ne bu stala,ak ti u dušu zavirim,namrem da se smirim dok sve tajne koje kriješ pred javnosti ne raskrilim. :(hi)::(hi)::(hi):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Jao opet sam glavni na tapeti al nema veze krenut cemo redom to sta ja gledam okolo nema veze s nicim jer da ne gledam kakav bi ja to decko bio kao drugi ne gledaju mos mislit samo se prave fini ja kazem sta mislim a oni mudro sute zasto mi je Bog dao oci jos imam i naocale da bolje vidim sve ljepote njeznijeg spola ja sam uvijek bio vise u zenskom drustvu zato se tak i caklim kad sam kraj njih al jos uvijek sam ja fin i pristojan decko nije mene niko pokvario:(nod):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Jao opet sam glavni na tapeti al nema veze krenut cemo redom to sta ja gledam okolo nema veze s nicim jer da ne gledam kakav bi ja to decko bio kao drugi ne gledaju mos mislit samo se prave fini ja kazem sta mislim a oni mudro sute zasto mi je Bog dao oci jos imam i naocale da bolje vidim sve ljepote njeznijeg spola ja sam uvijek bio vise u zenskom drustvu zato se tak i caklim kad sam kraj njih al jos uvijek sam ja fin i pristojan decko nije mene niko pokvario:(nod):

Ajde da ti johabica rekne ono što svako pravo muško mora znati-ljepote nježnijeg spola se najbolje vide kada zatvoriš oči i u duši osjetiš ljepotu nečijeg duha.A sve što vidiš okom prolazno je i varljivo.Ali,svi smo mi skloni vjerovati oku,i često puta zna biti kasno kada shvatimo da nam je izmaklo ono što vrijedi,i da smo umjesto zlata izabrali pozlatu koja brzo gubi sjaj.:icon_eyes:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ajde da ti johabica rekne ono što svako pravo muško mora znati-ljepote nježnijeg spola se najbolje vide kada zatvoriš oči i u duši osjetiš ljepotu nečijeg duha.A sve što vidiš okom prolazno je i varljivo.Ali,svi smo mi skloni vjerovati oku,i često puta zna biti kasno kada shvatimo da nam je izmaklo ono što vrijedi,i da smo umjesto zlata izabrali pozlatu koja brzo gubi sjaj.:icon_eyes:

Sve ja to znam draga moja johabice da su cure pazljive prema meni ko sta sam ja prema njima i da se trude ko ja prva koja bi bila takva ja bi ju ozenijo meni nije vazna ljepota nego dobrota jer svaka cura zena dama je lijepa!


ima jedna izreka "Nisam lijep al Boga mi nisam ni skup" tak i ja:icon_rofl:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ima još bučo vremena za velike ljubavi ,inače nama muškima statistika ide u korist ,dokazano je da ima više žena i to sve govori,sad ja da me ne bi zafrknuo jezik koji ide brže od malog mozga pet puta budem zašutio ,ja sam u kući u manjini 4 ženske naspram juniora i mene,možete mislit kako mi je ali zato na fejsu i mob. više ženskih prijateljica,ne mogu si pomoći kad su meni ženski atributi miliji:icon_weed::icon_weed:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
ima još bučo vremena za velike ljubavi ,inače nama muškima statistika ide u korist ,dokazano je da ima više žena i to sve govori,sad ja da me ne bi zafrknuo jezik koji ide brže od malog mozga pet puta budem zašutio ,ja sam u kući u manjini 4 ženske naspram juniora i mene,možete mislit kako mi je ali zato na fejsu i mob. više ženskih prijateljica,ne mogu si pomoći kad su meni ženski atributi miliji:icon_weed::icon_weed:

Kolega slazem se potpisujem u potpunosti!
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Bučo žene su ko vlak jedna dođe druga ode dok se ne pokvari onda ostane:icon_weed:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Bučo žene su ko vlak jedna dođe druga ode dok se ne pokvari onda ostane:icon_weed:

Ma bit ce bolje sad bi najlakse zaljecio slomljeno srce nekom novom moro bi oglas tu napravit mozda ima ko sta u familiji za mene johabica ce rec kakav sam:icon_rofl:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo jedne prigodne za buču,[YT]http://www.youtube.com/watch?v=4UeHnQqg4uM[/YT],:icon_pidu::icon_pidu:
 

Najnoviji postovi

Na vrh