• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Slab si ti decko onda ja sam za svoju curu sada bivsu u jednom danu napravio 470km samo da bi bili zajedno i s tim da sam se vozio 50km autoputom s otvorenim prozorom jer mi je riknuo podizac bio sam ko kockica leda al nema veze za curu ja cu uvijek napravit sve:eek::

nećemo se vrijeđati :p:
Ma ima dobrih i zgodnih cura bliže, nije valjda da te ni jedna neće u krugu 20km?? :p:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
nećemo se vrijeđati :p:
Ma ima dobrih i zgodnih cura bliže, nije valjda da te ni jedna neće u krugu 20km?? :p:

Salim se dobar si i ti pa uvijek me nekak put odvlacio dalje mada je i bilo blize al nije to sljakalo pa sam se prebacio na duze staze sad krecem malo na medimurke valjda johabica ima nesto za mene:(happy):
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Salim se dobar si i ti pa uvijek me nekak put odvlacio dalje mada je i bilo blize al nije to sljakalo pa sam se prebacio na duze staze sad krecem malo na medimurke valjda johabica ima nesto za mene:(happy):

Ma znam da se šališ, tu smo da se malo i našalimo :(giggle):
a ja za sad nemam potrebu za dužom relacijom, samo mi dosadio taj isti put, zaobilaznim putem rade cestu već 4 mjeseca pa ne mogu kombinirati, pa moram glavnom, a glavna puuna policije i onda nema ni :icon_pidu: sa drugovima..:icon_lol:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ma znam da se šališ, tu smo da se malo i našalimo :(giggle):
a ja za sad nemam potrebu za dužom relacijom, samo mi dosadio taj isti put, zaobilaznim putem rade cestu već 4 mjeseca pa ne mogu kombinirati, pa moram glavnom, a glavna puuna policije i onda nema ni :icon_pidu: sa drugovima..:icon_lol:

Ajoj onda to nije dobro di je policija ja se nevolim druzit s njima nek oni mene izbijegavaju i ja cu njih:icon_mrgreen::icon_mrgreen:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Ajoj onda to nije dobro di je policija ja se nevolim druzit s njima nek oni mene izbijegavaju i ja cu njih:icon_mrgreen::icon_mrgreen:

Ja sam si postao na ''ti'' sa njima..:) zavolili me ljudi..:(giggle):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja sam si postao na ''ti'' sa njima..:) zavolili me ljudi..:(giggle):

Mi se jako slabo susrecemo pa smo jos uvijek na veliko sluzbeno gospodini:(giggle)::(giggle):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo sam si dala truda i izbrojala sve priče koje sam napisala ovdje.74.Samo svoje.A ima i vaših.Baš smo se napisali,jel.Mogla sam danas napisati još jednu,dan je takav,kilav,oblačan,kišni,tmuran,nije niti za posao niti za spavanje.Ma za spavanje je,evo,tu do mene spava jedan muž,jedan pas i dvije mace.Ženske.A mi se priča ne piše.Više mi se čita.Hoće li netko nažvrljati umjesto mene? Makar neku malu,malecku,bilo kakvu.A može i veliku.Ajde,bilo tko,ha?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Evo johabice,ako si slučajno malo drjemnula kraj jače polovice,vidiš kad je supruga rodila ovu zadnju našu malu miljenicu kod nas ti je bila situacija u kući kao sad u Koreji,nitko od ukučana,majne punica ,tast nisu znali za trudnoču,ali došao je dan D,odveo sam suprugu na zadnju kontrolu ,ja sam usput dao krv i kad je ona obavila svoje ,doktoričina odluka je bila da se mora ostati u bolnici radi malo povećanog bebinog tlaka,ništa ja fino doma pokupio ženine stvari,a moja mama nešto gadno počela mijenjati boju ali ništa još nije sumnjala,samo sam joj odgovorio da je žena ostala u bolnici i nazad u grad,kad sam obavio formalnosti u bolnici,otišao sam baciti jedan gablec i razbistriti mutnu maglu u glavi ,krenuo je mobitel zvoniti,prvo djeca,tast,istina je jedne prikovala i ostavila bez rijeći a kod nekih je nastalo veselje,uglavnom prošlo je sve ok,jedino eto baš se poklopio nakon 3 tjedna moj rođendan pa nisam tom prilikom dobio čestitke od punice,to sve govori tko je ostao bez komentara,ma dobro i moja mama je bila visoko podignutog nosa ,ali su im nosevi sa vremenom pali u normalan položaj i eto još dva mjeseca i prolazi točno 3 godine od tog događaja,glavni akter jurca po kući,glavna faca i nešto slabo šljivi babe:icon_lol::icon_lol:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajkula,pa zaboga,ovo pomalo sliči krimi priči.Kako je to trudnoća prošla u ilegali.I zašto?Hajde,ispričaj malo detaljnije što se to događalo i zašto nikome niste rekli da čekate bebu.Pa to je najradosniji i najsretniji događaj u obitelji. :(clap):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@ajkula moras biti detaljniji kad pises pricu ko nasa draga johabica u najmanji detalj!!
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
eee treba ostaviti i prostora za razmisljanje .ono izmedju redova je to sto nas inspirise na razmisljanje.
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
U tri godine 44444km uh braco moja mila morat cu ja svoju octaviu malo odmorit tolko ja godisnje lupim km:(think):

gle, razlika je sto sam ja za tih 40 i kusur tisuca kilometara s fabiom zaradioj jos dvije takve fabije, a ti si vjerojatno sa svojom skodom napravio troskova za jednu fabiju! :)
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
gle, razlika je sto sam ja za tih 40 i kusur tisuca kilometara s fabiom zaradioj jos dvije takve fabije, a ti si vjerojatno sa svojom skodom napravio troskova za jednu fabiju! :)

Ajoj sta je moja octavia goriva samo potrosila ostalo necemo zbrajat:eek::
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ajkula,pa zaboga,ovo pomalo sliči krimi priči.Kako je to trudnoća prošla u ilegali.I zašto?Hajde,ispričaj malo detaljnije što se to događalo i zašto nikome niste rekli da čekate bebu.Pa to je najradosniji i najsretniji događaj u obitelji. :(clap):

Ma johabice tu nema puno zamršenog djela,ova najmanja nam se desila što bi rekli neplanirano ali hvala bogu na njoj,puno je toga bilo komplicirano i kada se dese takve škakljive situacije onda vidiš tko je kakav,kod nas su nekad bili kao veliki gazde ,mislim imali su stoke,zemlje i kod njih je bilo pitanje ženidbe i udaje za puno financijski slabijeg stanja najveća sramota,tako da sad recimo nakon 30-40 godina tih nekakvih gazda više nema,nije bilo obitelji a smrt je došla po svoje,eto moja žena i ja smo se negdje našli na istoj valnoj dužini ali imao sam jednu curu koja je bila ovisna o maminoj suknji i nije htjela se suprotstaviti se miloj mami a ja bio fin i kulturan i zaželio joj svu sreču,pa koliko imam saznanja o njoj jedno dijete,muž nekak jedva živ ali ima para a nesuđena punica i tast još malo pa budu srkali hranu na cjevčicu ,je...lo ih njihovo bogatstvo,uglavnom sve vezano uz šutnju je moje poštivanje ženine želje ,uglavnom poslje ovog rođenja mnogo familije je nekako zahladnjelo odnose sa nama,a radi toga ja eto ne mogu spavati:icon_rofl::icon_rofl:,moš mislit,fala bogu djeca rastu,zdrava su a sad nema svaki iphone ali imaju maminu i tatinu ljubav i punu kuću ,smjeha,neprocjenjivo:icon_thumright::icon_thumright::icon_thumright::icon_thumright:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@ajkula tak sam neplanski i ja dobio sestru al dobro niko se nije ljutio svi su jedino bili malo u soku i dosta zafrkancija krece iz tog mami da sta se nije mogla strpit jedan dan pa da mi sestre imaju isti dan rodendan a ovak mlada ima dan prije a starog da se preracuno da je krivi dan napravio:icon_rofl::icon_rofl:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
a kod mene ima puno povezanih rođendana,najstarija kći jedan dan iza mog rođendana,sin jedan dan iza talibanskog kolapsa u Americi i djedovog rođendana,druga kći isti dan slavi kad i mama,tj jučer,a ova najmanja mezimica jedan dan iza moje mame,,ma sve je ok samo da je najstarija se bar rodila 14 sati prije ali to je jedna čudna pojava a zove se život,ah da ova najstarija je bila nedonošče,jer mi smo se vjenčal u 3 a ona se rodila u 7 mjesecu,:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma sve mi je jasno Ajkula,i da nisi ništa rekao,ja sam već sve naslutila.I u mome kraju,pogotovo u moje vrijeme,a i dugo još poslije su se djeca imučnih obitelji odgajala već od mladosti i usađivale im se iskrivljene vrijednosti u životu.A imati više od jedno,dvoje djece je jedno vrijeme bio trend,onoga tko je imao više se gledalo sažalno i prezrivo,jer se rođenjem jednog djeteta bogatstvo familije skupljalo,dok se kod onih koji su imali više cijepalo na manje.A ima danas od naše generacije mnogo brakova u kojima su supružnici proživjeli život skupa,ali usporedno.Posebno su stradali brakovi u kojima su supružnici bili zaposleni,pa su veći dio dana provodili razdvojeno,a onda stigle mirovine,cijelo vrijeme se mora provoditi skupa,a ljudi stranci.Namaju ništa zajedničkoga,samo neka navika i pomirenost sa situacijom,a život i mladost prošla.
I moj suprug i ja se uzeli na silu,meni branili moji,njemu njegovi,ah,koliko sam batina dobila,ma ajd,nije bilo tako strašno ali pamtim.A sirotinja i jedni i drugi,ali niti sam ja bila dobra za njegovu kuću,a niti on mojima.Bem ti život,jel?A ja bila snaha.Deset godina.Pa se trudila biti dobra,ali nikako da stignem do toga dobroga.Uvijek je za usporedbu bilo neke bolje od mene.Eh,sve je nekada bilo drugačije nago danas.Deset dana prije poroda sam tovarila sijeno na voz,dvije prikolice,i kod kuće istovarila,niti me tko pitao mogu li,niti sam ja razmišljala smijem li.A tri tjedna nakon poroda sam sjela na traktor i išla špricati krumpire.Muž je bio na terenu,očuh nije znao niti voziti traktor,a kamo li nešto drugo,a napraviti je trebalo.Bilo je teško,ali sve je prošlo dok je došla subota,muž se vratio sa terena,bila su to dva dana u tjednu koji su nadoknađivali sve ostale.Tako je to kada se udaješ zato što nekoga voliš.I mi smo svoj široj obitelji odavno,već prvih dana dali do znanja da su naši bračni odnosi i planovi samo naši i nismo dozvolili uplitana sa strane.Nije da je uvijek vladala idila,spotakneš se tu i tamo,ali to znaš i riješiti.
E,Ajkula,sada si me naveo da ispričam nešto što sam odavno zakopala ispod svega ostaloga,a ti evo,otpuhnuo prašinu.Bolje da prestanem.:icon_razz:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@ajkula meni se cini da si ti zaribo nesto u onoj matematici:icon_rofl::icon_rofl:
sestre mi imaju rodendane 3.2 mlada a starija 4.2 a razlika je 7god izmedu njih a izmedu mene i najmlade 14god ja sam se rodio isti dan samo tri godine kasnije kak mi je deda umro starome je zao sta mi nije dao njegovo ime!
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ajkula ništa čudno današnja djeca su čudo napredna i sa njima nikad neznaš kad če se roditi oženiš se a djete drugi dan tu valjda zbog zračenja se pojave te čudne pojave...
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
Ajkula ništa čudno današnja djeca su čudo napredna i sa njima nikad neznaš kad če se roditi oženiš se a djete drugi dan tu valjda zbog zračenja se pojave te čudne pojave...

a kazu da su se samo ljubili, he, he, he.... :eek::
 

Najnoviji postovi

Na vrh