• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajkula ništa čudno današnja djeca su čudo napredna i sa njima nikad neznaš kad če se roditi oženiš se a djete drugi dan tu valjda zbog zračenja se pojave te čudne pojave...

Pa nemamo se tu šta čuditi,napredovala tehnologija u svemu,pa i u pravljenju djece.:icon_rofl:

Farmervg,pa gdje si ti,nisam te primjetila u zadnje vrijeme,ili sam postala površna?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Sve se ubrzalo u danasnje vrijeme pa tak i ubrzano djeca dolaze na svijet:icon_rofl::icon_rofl:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Radi se Johabice na žalost vrijeme je loše posla ima koji se treba napraviti jer poslje dolazi drugi pa i po kiši svaki dan nešta pomalo bit će opet manje poslje
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Sad kad sam uletio u ove najdraže teme,evo jedne iz neoženjenih dana,cura sa kojom sam bio u to vrijeme nije smjela izlaziti bez sestrične,tako kad se izlazilo ,ja prvo sestričnu u auto pa ajd po curu,nakon toga sestričnu ostavljamo na jednom mjestu a mi odlazimo na brojanje zvijezdi,vidite vi mladi kakva je onda romantika vladala,ali jednom prilikom je bila žurba radi meni znanih razloga i ja ostavih curu kod kuče i gas doma,ali nekih par kilometri od kuče se sjetih da sam ostavio sestričnu,gas nazad po nju ,ajoj došao sam u pola 6 a u 7 je trebalo ići na posao,možete misliti kak mi je bio dug dan a i naporan
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@ajkula a curu si ostavio puno ranije doma pa si iso po sestricnu pa se put oduzio ili:icon_rofl::icon_rofl:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Je ali neprićaš jel ti bilo tu noć lijepo pa si sa smješkom odradil taj dan
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
sestrična je došla poštena doma,:icon_eyes::icon_eyes:nije valjda da ste sumnjali
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
sestrična je došla poštena doma,:icon_eyes::icon_eyes:nije valjda da ste sumnjali

Suzdrzat cu se daljnih komentara:icon_rofl::icon_rofl:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajkula,ništa nemoj priznati.To to oni hoće navuči na tanak led.:icon_eyes:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
johabice ,tko prizna pola mu se oprašta ali ja zbilja nisam bio kriv,uvijek sam imao lijepo odnošenje prema curama,mislim stara škola,bon ton i te gluposti,samo ponekad nisam bio shvačen od okoline ili obitelji,tako je bilo i nakon jednog raskida sa jednom prijateljicom,bili smo u livadi i taman je trebalo voziti sijeno kad mi putem goluba pismonoše stiže obavijest da mi draga osoba sa kojom sam prekinuo odlazi za stalno u Istru, reko ja tati j...š sijeno i gas na željeznički kolodvor na zadnji pozdrav,mislim da mi je to bio najduži poljubac u životu,a i sijeno se dovezlo malo kasnije po mraku:icon_jook::icon_jook:
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
*ajkula...................
naravno da nisi kresnio sestricnu, khmmmm........
he, he, he... kao slucajno si ju zaboravio, joooooj.... pa to se i meni dogadzalo sa tada curinim kolegicama! he, he, he... a i ja sam se mlad ozenio, sa nepunom 21-om godinom! i evo mi dvije lijepe curice "one sto skacu u gajbi dok mi sogorica pere prikljucke" i sve super! :)
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
jao al ste ga se raspisali u zadnjih par sati:icon_eyes: ma tak treba:icon_super:
vratio sam se nakon par dana stanke(pratil sam ja stalno forum ali potajno)
:icon_e_geek:
ma niti neznate kolko su mi falili ovi smajliči a i vi naravno:cool2:
vratio sam se uz bučinu pomoč inače me nebi bilo još neko vrijeme..
@ajkula treba samo:x: inače budu sve izvukli iz tebe:icon_e_wink:
@agromaner ma nitko se nebi bunio da ima šogoricu kao ti:eek::
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Cekaj malo kud se ti sad guras kod sogorice:icon_rofl::icon_rofl:

da ima možda koju godinu mlađu šogoricu onda bi se gural,al ovak... ali kak god sumljam da bi se tko bunio na takvu šogoricu..:icon_rofl:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
da ima možda koju godinu mlađu šogoricu onda bi se gural,al ovak... ali kak god sumljam da bi se tko bunio na takvu šogoricu..:icon_rofl:

Vidi ga poceo si pazit na par godina razlike joj joj ma sogorica je taman za meni :eek::
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
heh ma kakva šogorica,tebi treba jedna međimurka,valjda bude johabica našla neku:icon_rofl: ako ne,onda dojdi na par dana u potražnju:(handshake):
ali pošto poto dok bude toplo vrijeme pa da budeš kao oni u ljubav je na selu pa da malo prespavaš u šatoru,jeh ako očeš imati međimurku budeš dosta toga moral pretrpjeti:icon_cool:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
heh ma kakva šogorica,tebi treba jedna međimurka,valjda bude johabica našla neku:icon_rofl: ako ne,onda dojdi na par dana u potražnju:(handshake):
ali pošto poto dok bude toplo vrijeme pa da budeš kao oni u ljubav je na selu pa da malo prespavaš u šatoru,jeh ako očeš imati međimurku budeš dosta toga moral pretrpjeti:icon_cool:

ja ako dodem u potraznju ja ne spavam ja trazim:eek::
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
alo momci, rijec je o necijoj sestricni, a ne o mojoj sogorici... :(happy): :icon_lol:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
alo momci, rijec je o necijoj sestricni, a ne o mojoj sogorici... :(happy): :icon_lol:

Nema veze o kom je rijec ja sam uvijek za upoznavanje s curama ja sam mislio prijateljski a kasnije ko ce znat kako ce bit:(happy):
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
ajde da ubacim malo dogodovstina da se ostavite cura...

evo ovo je negdje kod iloka... radili smo par metara od table minirano...
15092009008.jpg


a ovo je vozio kolega, a lijepo sam mu rekao da neide tuda i eto ti pizdarija...
15092009005.jpg


niva legla do osovina i iza nas gnijezdo strsljena, jaooooo...
15092009003.jpg


no iducih dana smo zavrsili posao i malo sa vodom iz dubine od oko 30 metara (isplakom) hladili pivo koje je platio kolega koji je zapao par dana ranije, ono sa slike prije...
07102009006.jpg


a i taj dan je kolega malo dobio po labrtama tokom posla, he, he, he...
05102009003.jpg


ovo je slikano negdje kod iloka ili u blizini... ostavili smo mehanizaciju za vikend u nekoj zadruzi ili kako se vec zvala... a niva na rampi kao simbol! :)
01122009001.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh