• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ma ništa ja ne znam johabice,po viđenom snaha je još dosta mlada ,ipak nije pristojno o ženskim godinama,pa možda se dogodi i kakvo muško dijete kod njih pa bude i snaha došla njoj u kuću,ali ima jedna zgodna izreka i za punicu ,SAMO NEKA TRAJE DOK DAJE,:icon_fU::icon_fU::icon_fU:
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,627
Ma ništa ja ne znam johabice,po viđenom snaha je još dosta mlada ,ipak nije pristojno o ženskim godinama,pa možda se dogodi i kakvo muško dijete kod njih pa bude i snaha došla njoj u kuću,ali ima jedna zgodna izreka i za punicu ,SAMO NEKA TRAJE DOK DAJE,:icon_fU::icon_fU::icon_fU:
Mislim da je AJKULA lijek za JOHANICU ali bez čarolija nebu ništa:icon_axe::icon_axe::icon_axe:!!!!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajkula je lijek za sve forumaše.A ako ga je pretvotim u princa na bijelom konju bude i za sve forumašice.Di mi se ono zametnul čarobni štapič????:icon_e_surprised::icon_e_surprised::icon_razz:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ma nema tu čarobiranja,najbolje ne petljati sa udanim ženama,ma ima ona svoga johabića i ako bude bude, ako ne tako je moralo biti,čuj johabice da nisi štapić izgubila kad si išla na večeru ,ono šok i iznenađenje što je snaha priredila te ostavilo bez rijeći,:(party)::(party)::(party):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
ma @ajkula,problem je ova kriza-pukla staklena kugla,voda iz gradskog vodovoda pa mutna,štapić se prelomio,a nema para da se kupi novo,i kaj buš-i vještice su podložne trendu današnjice-neimaština i bijeda.I tako ti vijesti izmiču i nisi u điru.I neznaš kaj se naokolo dešava.

Jel ti vidiš šta je raja ljubomorna što smo nas dvoje dobri,a?:(handshake):Tko ih šmirgla.Nek svisnu.:(giggle)::(giggle)::(giggle): (opet sam u điru-zločesta ko i uvijek- :(giggle)::(giggle)::(giggle):)
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Johabice, jel gorivo za metlu ide na R1 račun i jel se treba fiskalna blagajna?
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma koji R1.Ja to na crnjaka točim - plavac - znaš kak je,štedit treba,a nek me murja vlovi ak more.dvjesto metara iznad majčice zemljice. I na metli i na nogama ja sam ti uvijek negdje iznad oblaka-pogotovo volim zavaliti se u one bijele,paperjaste. :icon_rolleyes::icon_rolleyes:::::(giggle)::(giggle):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma da,I nema veze što se ponekada na mene stušte olovni crni.:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kak bi nastala duga da nema spektra ja volim sve boje svaku u određenom vremenu :(party)::(party):
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Ko to radi od vas u kreativi s onim mlinarićem? živi u donjoj pačetini i ima WV passata ,neko mi govoril o njem
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
pq5h.jpg


fl0i.jpg


abv7.jpg


uqx5.jpg


awrq.jpg


d8ml.jpg


yygy.jpg


Sa vikenda u Dalmaciji - mali odmor, nastavak slijedi za jedno dva tjedna.....
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,675
da je onaj top imal samo malo veću škulju...danas bi Johabica pretekla kineski satelit kaj je sletil na Mjesec, te bi ušla u povijest kao treća sila koja je sletjela na tu hrpu kamena i prašine...:(angel):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
darijus,ajd pogledaj malo bolje top i vidi kak se cijev svinula.....

Ak se ja navalim na tebe,kojote,ma ak ti sam i prste nagazim,poskočit ćeš toliko da me pretekneš i dvaput prije do Mjeseca doletiš.Ma ćeš i do Marsa odletjeti dušice.:icon_axe::icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ooooo,vidi vidi tko se javio,moj omiljeni štrumf (znaš zašto štrumf,jel? - oš da pojasnim? - štrumfovi su plavi,a tvoji prstiči su - a? - nas dvoje znamo kakvi,jel,štrumfiču moj.) :(giggle)::(giggle)::(giggle):
 
Posljednje uređivanje:

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Sad će reči kak je poljoprivrednicima teško u životu još kad vidi mister Linić ove slike ide porez na plastenike gore za 25%:icon_weed:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A sad,dok još pročita da sam okupana i da se spremam za večericu i ples,bude to skočilo i na 50%.
Ali,ja se ničega ne bojim - mene budu moji prijatelji branili,Linića budu zgazili - darijus bude ga ionako i zbog sebe jer pliva uzvodno ko i ja,puknuti je jedno veliko snažno muško,na Linićevoj glavi si može prostrti stolnjak,i još bi se morao sagnuti za jesti,a ja sam mu najbolja prijateljica,a ti farmervg me voliš bezuvjetno pa buš ga i ti nalemal,muhaničar je pacifista ali nedajbog da mu se tlak zdigne i da zakuha,a kad sam ja,jedno nemočno jadno žemsko u pitanju i iz kamena bi vodu iscijedil,ajkula bude zvlekel iz mračnih kutaka sve ono šta mu plavci nisu zaplijenili,željkič mu bude sigurno pomagal,bučo ga bude natrpal u one bačve kaj sam mu ih dala,bhorv bude moral nekaj poduzeti,jer tko bude mu inače sjemenski krumpir prodal,dok još dodam sve one sa moje liste prijatelja,i sve one koji me na pp svaki čas nekaj ispitujui i one kojih se sad baš ne mogu sjetiti,ma liniča bute satrli tak da se bude pital -kak se ono on zove?

I čega se onda ja imam bojati,jel? :(angel)::(angel)::(angel)::(angel):
 
Na vrh