• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Pa neka se uči, pred njim je sada život, ali dobro je dok naiđe na cure koje padaju na cvijeće. Šta kad naiđe na one kojima cvijeće postane pod brojevima tipa X1, A2, M3, A4, X5, X6, Q7, R8!? Tino gledaj ove koje vole obično cvijeće, jeftinije su, skromnije, bolje i prirodne..:)
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Sve one gledaju na materijalno neke vise neke manje i Tino nemoj slucajno kupovat buket ruza za rodendan s brojem ruza sad jos mozda da al za koju god bolje ne cvijecarki ce past mrak na oci jer tesko to moze slozit zamisli si da Johabici muz za rodendan kupi buket ruza a svaka ruza jednu godinu prestavlja jadan nebi mogo donjet taj buket:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
e pa nisam lud da tam neke kujice izaberem... to je jedino za ... :icon_anal::icon_rofl:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Sve one gledaju na materijalno neke vise neke manje i Tino nemoj slucajno kupovat buket ruza za rodendan s brojem ruza sad jos mozda da al za koju god bolje ne cvijecarki ce past mrak na oci jer tesko to moze slozit zamisli si da Johabici muz za rodendan kupi buket ruza a svaka ruza jednu godinu prestavlja jadan nebi mogo donjet taj buket:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:


Bučo,matere mi,sad si gotov!!! Bolje ti je da mi nisi blizu,znaš mali, polomit ću te ko zvečku :(punch)::icon_winkle: :(sweat)::icon_hang::pig::pig::icon_lol::(giggle):
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
E moj Bučo bolje se zamjeri vragu neg ženi evo vidiš ovu prijetnju gore nepiše ti se dobro
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Zna farmervg,zna,pa kako nebi znao,jel,pa čovjek oženjen već osamnaest godina.....:icon_weed::icon_weed::icon_weed::(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Eto kak se ona ljuti odmah ja samo reko kak bi Johabi donio buket od 45 ruza pa to je preveliko jadan nebi to mogo nosit kak bi bilo veliko i siroko:(angel)::(angel)::(rofl)::(rofl)::(inlove):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Bučo,šta se sada vadiš sa 45 kad cijeli forum zna,a i ja da bi trebalo 52 ruže.neš ti mene mali lopove preći,stara sam ja lija,ulizivanje ne prolazi bez mita.:icon_razz::icon_razz::icon_razz::(hi):
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Nisu bile ruže kod mene,bilo je neko drugo bilje a ova nikak da mi pošalje sliku buketa da okačim tu
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
9v6w.jpg


gk74.jpg


j9ef.jpg


8aqw.jpg




eqpx.jpg




q7zw.jpg


l36u.jpg


Bili mi malo u posjeti prijateljima u Srbiji,obišli neke gradiče usput,a da me netko oće pitati kako sam skoro bez muža ostala,ja bih možda isptičala.....Hm.bem ti srpsko čeljade.Žensko.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Joj ljudi pa ženskom svijetu se ne govori koliko ima godina,to tamo lijepo piše u bon tonu,johabice dali si ponijela gajbu tog Jelen piva doma,malo za degustaciju ili je to išlo samo za društvo za stolom,sada vam još ostaje jedna tura putovanja na sjever ali dok malo temperature odu gore,i začas opet u sezonu plastenika
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma da Ajkula,šta iskoristimo zimi iskoristimo,pslije je teško odvojiti vrijeme ,osim tako,na dan,nekuda otići.
Nismo uzeli pivo za kući - ma šta ću jadna ako počne djelovati pa ovo moje muško počne rikati usred noći i ritati se na sve strane.
Baš mi je drago što smo otišli tamo,iako je više od petsto kilometara dalek put,ali nismo bili kod njih dvadeset i četiri godine.Pola nam života prošlo.

Budem kasnije rekla ukratko kako se jedna dama usred grada zaljepila za ljubav mog života - bogami sam morala intervenirati i objasniti da polažem pravo na svoje privatno vlasništvo. :icon_weed:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Dobro Johabice budem podmitio da izgladimo situaciju znas mene:(wasntme)::(wasntme):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
O,malo zlato se javilo - ti si najbolji primjer da nije zlato sve što sja,jel? vadi se kako znaš čime znaš i umiješ čim prije dečko,da te ne moram sankcionirati.:icon_eyes::icon_eyes::icon_eyes::icon_razz::icon_razz::icon_razz:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nemože bučo ništa drugo - pacifista sam pa te prebiti nesmijem - ma smijem ja (a i mogu,već sam negdje rekla da sam u školi pol dečki iz razreda mogla prebiti),ali bih si reputaciju uništila,tako da mi ostaje samo nešto ili verbalno ili duhovno - a bolje ti je izabrati duhovno - u verbalnom sam isto jaka - ide me, dok si pustim prstiće s uzda i misli transformiram u slova poželjet ćeš ti ipak grdi pogled.Neboj se,ionak ovako neozbiljna kakva jesam nemogu dugo izdržati a da se ne nasmijem kako god te grdo pogledala.
A i idu dani blagdana - ma daj da te škicnem onak namršteno,ionako ću ti već sutra poželjeti lijepe želje.
Sada kad malo razmislim, imam ja još par njih koje bih trebala grdo pogledati.....:(emo)::icon_e_ugeek::(punch)::icon_twisted::pig:

:(angel)::(angel)::(giggle)::(giggle):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Razmišljam nešto - što se to samnom događa,evo,ima mjesec i nekaj ak se nevaram,nisam nikaj bedastoga napisala,počela ja kriti intimu ko kaluđerica noge,nisam to ona ja,koj mi je došo,vrag mislim,neznam ,pojma nemam.Ajd,reknut ću ovo najnovije,najsviježije - bogami je sviježije od mene - da mene netko pokuša kategorizirati po svježini,a bih bila u kategoriji onog - a matere mi,nemogu se sada sjetiti kak se zove - jel netko gledao danas na tv Anu kako kuha - pa onaj dio gdje prikazuje prvi i jedini restoran u Hr koji ima specijalnu komoru za meso,u kojem sviježe meso stoji i argonizira se dva - tri tjedna prije nego se baci na roštilj - e,takvo dva -tri tjedna sviježe meso sam ja sviježa,al kaj to mene smeta - apsolutno ništ - ja se osjećam sviježe,bogami sviježije od one zbog koje sada lupam po tipkama,a po mojoj stručnoj procijeni ona bi trebala biti sviježija - godina proizvodnje joj je - mislim ja,iako to i nemora biti tako,jer,znaš i sam šta je žensko svega u stanju napraviti i na kaje sve načine porašpati broj šasije i sakriti datum proizvodnje - godina proizvodnje joj je ipak za nešto sitno kasnija od moje.Aliiii,vizuelno je šišam za bar tri. A - ha.U svoju korist. Kaj misliš,da nije tako da sam tak bedasta da bih rekla to,dala do znanja,nju nahvalila? Brus.Tak bedasta ipak nisam. A je se napinđurila ko kokoška,kosa natapirana ,haljinica do koljena i malo iznad, kratki kaput,raskopčan,naravno,znamo mi tu foru,jel,kako izgledati seksi i muškim bedakima poglede privlačiti na poprsje i ostale kerefeke, čizmice niske elegantne,a,maco, pa si se i nalickala ko da te Pikaso posred face potrefio sa dva kista,i takva si ti stala ispred moga muža.Jel,mala? Ebalo te pinđurenje i kinđurenje da te ebalo.

Ma moram početi od početka - bilo je to ovako - otišli ja i moj suprug neki dan u Srbiju,u posjetu prijateljima koje smo na par sati vidjeli pred tri godine u Novom Sadu,a prije toga zadnji puta davne desvedesete prošloga stoljeća.Jest da se redovito čujemo telefonom,ali nije to to - pola nam života prošlo a da se nismo ispričali ko ljudi,pa rekoh - ajd da mi to promjenimo,vrijeme je. I otišli. pričali,smijali se,a onda iskoristili priliku pa otišli pogledati Dunav,neke gradiće u okolici.Pa otišli mi i u Smederevo . I šetali mi tako,tamo kod luke,gledali onu staru tvrđavu iz doba turaka,a onda se zaputili prema trgu.Išle mi ženskice malo naprijed,Ljubinka i ja,a muškiči se držali iza nas.I tako mi prolazili uz neke prodavačice jabuka tamo na trgu,vidjela sam ja da je Lole zastao i pričao sa jednom,a moje zlato je kao nastvio dalje,al onako iza nas.I išli mi,išli,odmakli već podaleko od jabuka - kadli se ja okrenula da vidim jesmol svi na broju,da se ne pogubimo. Jest da prolaznika i nije bilo mnogo,al pogubit se možeš i kada nema nikoga,jel,a i neko mi šesto čulo - matere mi - jel šesto ili sedmo - sad - kolko ono bješe - ma je,šesto,sedam je svijetskih čuda,jel,ma tako je,a jesam udarena odkud ljudima sedam čula, bah,šesto je mene žacnulo u trenu - i ja se okrenula.I pogledala. I imam ja šta vidjeti - Lole još tamo kod prodavačice jabuka - to bude Ljubinlka riješila sa njim, ma već sigurno je,može se on slikati sa pričom da su ga jabuke interesirale,ima tam u svome dvorištu doma hladnjaču punu jabuka,priču može objesiti mačku o rep a ne plasirati ju svojoj ženi, i meni - hm,meni - mene je našel farbati, njušim ja flertiče izdaleka dečko,nisam se ja sam tak okrenula u kritičnom trenutku - dok je ona napinđurena u lelujavom koraku prilazila mome jadniku iza leđa i naprasno ispred njega stala i istog trena razvezala priču.Sad,o čem je pričala - neznam,ma sam bila malo predaleko da razumijem šta govore,ali sam vidjela da se priča zahuktava ko lokomotiva kada krsne s perona - sve brže,sve jače,sve smijelije,prisnije čak,a matere ti,stajala ja tako u čudu - usta mi otvorena, oči raširene - koji je pak to sad vrag - a nije to baš bez vraga - intervencija je tu jedna hitno potrebna ,sto posto,- i zakoračila ja odlučno u njihovom smjeru.Prišla ja na korak i stala a , dama me iznenađeno pogledala. Pogledala sam i ja nju,onak,svisoka i bez da sam je pozdravila,ili dala njoj priliku da nekaj rekne samo kratko rekla - ja sam njegova žena. Sa naglašenim naglaskom na "njegova žena". Pogledala me hladno,bez uzbuđenja , i samo kratko rekla - ja sam šnajderica Branka.I zapiljila se opet u moga muža i i nastavila sa pričom.Nato sam ja opet ponovila ono - ja sam njegova žena.Neravno,i opet sa naglašenim naglaskom na "njegova žena". Bogami,ovaj puta me nije niti pogledala,a niti bilo šta mi rekla.Jezik joj se vrtio ko kolo vodenice, ignorirala me je definitivno,nema me,nepostojim,zrak sam,jebo te Branka,šnajderica Branka- ono naglašeno "njegova žena" bi te moralo bar usporiti,a i skinuti taj sladunjavi izraz face,jel ti čuješ šta je tebi govorim ludačo luda - je čula je ,al me nije šmirglala pet posto.Pa sam ja i po treći puta izgovorila sada već ono otrcano - a ja sam njegova žena, ovaj puta nenaglašeno,potiho zapravo,ali očito dovoljno prijeteče da je gospođa ušutjela ,zastala,pogledala me i mazno zapitala - a odakle ste vi? Iz Hrvatske- rekoh joj ja,nasmiješena,sa sibirskom zimom u očima. E,sudarile se naše oči, sklanjaj se curo,sudarimo li se drugačije,bude te mahaničar tri dana krpao i satavljao rabljenim djelovima,za nove nisi jer sve na tebi već ionako rabljeno kako god usčuvano bilo.

Ma nije boja bilo - spustile se tenzije u trenu,raspričali se mi svi skupa, odjabučario se konačno i Lole od jabuka,prišla i Ljubinka,pa razvezali mi priču.Veli Branka - ma mi smo njoj tako simpatični,nema veze što smo hrvati,voli ona hrvate,ima ona i zeta hrvata,i evo,ako želimo,možemo prenoćiti kod nje.Ako ne sada,kada opet navratimo,evo,ona je tu na trgu,dvije ulice niže,evo nam njen broj telefona,ako je nenađemo,možemo bilo koga tu pitati za šnajdericu Branku.
Samo neka navratimo_Obečali smo da oćemo.

Oćemo brus. Nema šanse,lutkice,nis ja tak naivna kak ti izgledam..Neznaš ti skim posla imaš mala - prste dalje od moga vlasništva - da te ne pretrgnem preko koljena.Pojma ti nemaš šta su hrvatice.Srpkinjice moja. Šnajderska.:biggrin:
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh