• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
željko kž,pa zar i ti sine Brute???A tako sam te lijepo pohvalila tamo u postu isprijed,a ti meni ovako.Znaš šta,sada da si mi pri ruci,tamo kamo sada idem,otplesala bih s tobom jedan ples,i to međimurski,,da bi se tak zadihal kaj nebi do zraka mogel doći.Ne mogu vjerovati od tebe takve riječi čuti.Hm. dečko,daj se sredi.:icon_razz::icon_razz::icon_razz::icon_razz::icon_razz:
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,627
željko kž,pa zar i ti sine Brute???A tako sam te lijepo pohvalila tamo u postu isprijed,a ti meni ovako.Znaš šta,sada da si mi pri ruci,tamo kamo sada idem,otplesala bih s tobom jedan ples,i to međimurski,,da bi se tak zadihal kaj nebi do zraka mogel doći.Ne mogu vjerovati od tebe takve riječi čuti.Hm. dečko,daj se sredi.:icon_razz::icon_razz::icon_razz::icon_razz::icon_razz:
Željko je dečko kao i vi cura,mislim bez uvrede:Kiss:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Koja uvreda,a šta ti misliš da ja to neznam???


Ali....jel,željkič?:(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
joj johabice ,sada kad me sjetiš na ono odnešeno,suza mi krene od jada,ali neka ,čuvam ja onaj papir o oduzetim sredstvima radi tamo nekakvog kenjkavog zakona,ako zarati opet ,ja sam odmah na policiji i tražim povrat,normalno sa pripadajućom dobiti,:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:,eto danas vozim kčer na praksu i umalo ima unfal sa srnom,vidio sam ju na rubu ceste i usporim da ona prođe,taman da ubrzam ide još jedna napušena u punom trku,prošla je što bi rekli za pola dužine ispred auta,bio bi jako skup paprikaš
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Joh... krivo si svatila ja mislio da ti sa puno iskustva bi daleko bolje odradila posao čuvenog ministra !!!! Susjed Jlukaci7 dečko možeš biti i sa 99 !
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,675
ajkula, kad radiš unfale sa srnama i ostalom zvjeradi, ako ti nju pogodiš kriv si, a ako ona tebe pogodi krivo je lovačko društvo...:(giggle):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Šta sam se sinoć naplesala,još mi koljena škripe,ručak mi se ne kuha, na kuhačoj ploči još nema nijedne rajngle,muža sam poslala u kafič na kapučino....

Ahhhh,moram se odmoriti do sutra,neću reći zašto,ali ima nešto što me veseli,zapravo sam razdragana ko curica sa - hm,nek bude - lizalicom.

Ili teta ........ma malo me još drži raspoloženje - nije to od čaše vina,i inače sam bedasta.:icon_eyes::icon_eyes::icon_eyes:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Bravo Johabice a i meni vele da sam malo bedast meni je to čak i drago bolje biti malo bedast nego malo pametan !!!!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Čovječe,gdje si se ti krio dosada.Pa ti dišeš onako kako ja mislim!!!! :(clap)::(clap)::(clap):

Uh,što si mi drag!!! :biggrin::biggrin::biggrin:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,326
muhaničar je pacifista ali nedajbog da mu se tlak zdigne i da zakuha
Peace%2Band%2BHeart.jpg
s tobom :(whew)::(whew):
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,627
Joh... krivo si svatila ja mislio da ti sa puno iskustva bi daleko bolje odradila posao čuvenog ministra !!!! Susjed Jlukaci7 dečko možeš biti i sa 99 !
Može biti ali od njega nikakove koristi.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
a vidiš @jlukaci kad si mlad pa ništ ne shvačaš - željkič je mator ko i ja ,dakle,nas dvoje bismo imali koristi jedno od drugoga i sa 99.Recimo - mogli bi pričati o kostobolji, izmjenjivati informacije koji zubar radi bolje socijalne zube, gdje kupiti bolje gume za štake, gdje su jeftinije pelene za odrasle, koje tablete uzimati protiv zatvora,koje protiv onoga drugoga,ma dečec,pojma ti nemaš kakve se sve aktivnosti mogu voditi sa 99.:(giggle)::(giggle)::(giggle)::(giggle)::(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,627
a vidiš @jlukaci kad si mlad pa ništ ne shvačaš - željkič je mator ko i ja ,dakle,nas dvoje bismo imali koristi jedno od drugoga i sa 99.Recimo - mogli bi pričati o kostobolji, izmjenjivati informacije koji zubar radi bolje socijalne zube, gdje kupiti bolje gume za štake, gdje su jeftinije pelene za odrasle, koje tablete uzimati protiv zatvora,koje protiv onoga drugoga,ma dečec,pojma ti nemaš kakve se sve aktivnosti mogu voditi sa 99.:(giggle)::(giggle)::(giggle)::(giggle)::(giggle)::(giggle)::(giggle):
Johanice za ovo dečec:icon_rolleyes::icon_rolleyes: vas u Gudovcu moram počastiti sa pičem
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Eto da malo ja ispričam svoj događaj...cura je danas slavila rođendan i častila svoje frendice ,a one me nagovaraju cjeli tjedan da dojdem i iznenadim ju,i uspele su,kupil sam velki buket,dosel s vlakom u bedekovcinu i ušel u puni kafić s buketom a one su pjevale sretan rođendan,trebali ste joj facu videt kad me vidla hahaha a tek kad sam pokazal buket koji sam iza leđa držal ... tresel sam se ko j*bena zečica al je totalno vrijedilo :cool2::icon_wink:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Kakav je to rođendan u kafiću!? Trebao si joj ti neku zabavu prirediti! :icon_jook:
Al opet otići sa buketom u hrpu cura i znati kojoj treba dati, svaka ti čast! :(handshake):
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
nije mi bilo svejedno al eto...ne samo cure,pun kafić nepoznatih ljudi...od kojih dve cure znam haha
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
tako treba Tino,romantika uvijek ima posebne čari. žensko uvijek pada na to,tu pogriješiti nemožeš.Nedaj se smesti,iskoristi još priliku za Novu godinu,a onda za Valentinovo,onako,uzmeš jednu ružu,neke nježne crvene boje,zapravo više naranđastu,primiš je nezamotanu upola stabljike i pojaviš se pred curom.Ja bih,da sam cura pobenavila od sreće, Tako je dijete,uči,pred tobom je život - pravo muško zna kako biti muško. :icon_super:
 

Najnoviji postovi

Na vrh