• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Isusekk, isusek...... sad sam skoro šeflju kelja dobil na glavu dok sam slinil nad ovim fotkama.... Johabice, postaješ opasna po moj život....

I eto vidiš, odkad se dopisujemo po forumu prvo mi kao lsučajno plane bor, pa siroče i kelj jedem na praznik...... ubi me ovo moje zlo
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
@zokii,udaj se za mene - aj ti nebum kuhala kelj - zelja i repe bude svaki drugi dan.jedino je mali probem - ova moja kuhinja skuha nekad fino za prste olizat,a nekad nit pajceki nebi pojeli.Zbilja neznam koji joj je vrag.:icon_mrgreen:
Žaruljice na boru uopće nebumo imal,bor uopće nebu gorel - ali ja bum ti palila živce svaki dan. :icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:I

@IMT555 - nisam posvuda.:icon_razz:

@kojote moj,ilitiga @darijus - to je lako za prepoznat - ja sam na aerodromskoj pisti - kaj na vidiš u daljini zgradu aerodromsku.:icon_rolleyes:
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
A znaš kuhati pajceke, piceke, teleke, zečeke, purice, mlince?

Ak znaš mam smo sve dogovorili... ja odmah pakujem kofere i pravac k tebi!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Eeeee,sad si gotov!Mojih sedamdeset pet plus blagdanski višak (ali,višak budemo eliminirali,tako mi Bog pomogao - kak bi rekli ljudi s čvrstom namjerom) su još uvijek laganicki i mogu se u nebo vinuti. Dakle - bez neopravdanih kritika molim - il ću te namamiti na ručak kod mene,a onda - pametan si ti dečko,znaš,jel?:icon_winkle:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A znaš kuhati pajceke, piceke, teleke, zečeke, purice, mlince?

Ak znaš mam smo sve dogovorili... ja odmah pakujem kofere i pravac k tebi!


Neznam. Al tražim muža koji zna. :icon_weed:
<i isto se možemo dogovoriti.
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Imaš mjesta u ormaru za više robe ili da ponesem samo najosnovnije?

Kakvo cvijeće da donesem?

i da, pristavi kapučino i večeru, eto mene za dva sata
:tractor::(giggle):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma kakvu robu - takvog muža koji ima puno robe imam - 67 majca kratkih rukava,ne drži me za riječ,ali jedno tridesetak sa dugim,jakni za popizdit,košulje - zauzeo je sve ormare u kući - dakle - ako dođeš u obzir - dolaziš samo gol i bos. Ajd,cipela nemamo puno,to nije problem.

Cvijeće onakavo kakvo najviše voliš zalijevati.

A jel ti voliš jesti gljive?

Od koje tvornice mišomor najviše voliš?

(zadnja dva pitanja shvati kao malu anketu - to si ja pripremam odstupnicu ak nebuš dobar):icon_e_wink::icon_weed:
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Dovoljno ti je pripremiti mi dva obroka za redom u kojem nema mesa... nestanem u vidu magle
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ako su gljive prave dosta ti i jedan obrok :(envy):
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Jedan ali vrijedan,jel?
@željkič,nemoj mu sve objasniti odmah,pol foruma zna da sam ja obična zločka,on još ima iluzija da sam nekakav dobitak.Nek još malo tako ostane.:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Nebu to tak išlo...vi svi mene hočete odgovoriti od naše forumske leptirice

a meni leptiriči u trbuhu.....

( ali od gladi... nema sreće od kelja, idem orobiti frižider)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Sad si me sjetl frižidera - moj danas krepao.A još je relativno mlad - tri godine.

Nedaj se ti smesti.Ne vjeruj im sve što kažu - a meni posebno ne vjeruj. :(rofl): :cool2:
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Ja imam gotovo nov frižider..kupljen u studenome...jel može kao miraz?
 

Najnoviji postovi

Na vrh