• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma nije ti to nikaj strašnoga - to ti je u pitanju samo ovo - znaš i sam da je običaj i društveno prihvatljiva norma da kada se muško i žensko ženi - da je muško uvijek starije od ženskog - e pa tako je i u našemu braku.A po toj logici ,mislim to,što je muško starije,logično je da je red i da muško umre prije ženskog.Zato sam ja svome mužu rekla,pošto on hoda u kafič,to jest kreće se među ljudima puno više nego ja nek mi nađe neku dostojnu zamjenu za sebe kada njega više nebude.Meni muško u kući treba - evo,godine me gaze - nemogu više vreću od pedeset kila dignuti,plot neznam popraviti,šarafiti traktore neznam,ulje promjeniti,antifriz izmjeriti,eto - kako god okreneš - bez muškog ništ. A kako ću onda,ak nemam nekog u rezervi moći u isto vrijeme i tugovati i nekog tražiti.Sad,on mene stalno uvjerava da tak dobroga ko što je on nikako nemože naći,a kakvog blentavca mi,pošto me neizmjerno voli nikako ne bi htio naprtiti na leđa,pa onda evo,možda se posreći pa netko naleti i ovako,sa strane.Nije to ništa oosobnoga,niti ništa perverznoga - mi smo dsamo praktični i poduzetni. Iiiiiiiii,mislimo na sutra.Na vrijeme,ko svi dobri gospodari. A ja sam dobar gospodar,matere mi jesam.:icon_weed::icon_weed::icon_weed:
 

JOHABI

Aktivni član
Tu od
14 Velj 2011
Poruka
397
Vi tako kraj živoga Johabija...:icon_question:

Eto vidiš kak ti je meni,ti si ozbiljan čovjek,svaka čast :(y):
Tražim ja kome da je utrpam,al nemam sreće....ha,ha!:(emo):
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,079
Johabi, meni se čini da ona traži kome da se utrpa. Ti si tu samo izgovor i sporedna uloga :)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma kvragu @ZJ,kak si me samo prokužil??? Al ne prije neg moj čovjek ne odluči da mu se više ne živi (sad kad je konačno mirovinu dobil - nepuštam ga iz ruku ma da mi ih režu :icon_razz:) Pa šta oćeš - ja sam dobra prilika - mirna,mila,dobra,draga,sve znam raditi - mali problem je samo što mi se više ne radi,znam kuhati,znam spremati (istinabog,nit mi se to više ne radi),nisam zanovjetalo,nisam gunđalo,nisam svadljiva, jest da puno trošim,ali zato se znam prekrasno nasmiješiti - vidi - :icon_razz:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,328
Da na forumu ima topik "Vjerovali ili ne",ja bih to stavila tamo. Al pošto nema,ajd nek bude ovdi - evo šta još uvijek mogu sa svojih pedeset i dvije plus 33% od pedeset treće. Ma ponosim se sobom.:icon_weed:
Nakon malo boljeg osmatranja došel sam do zaključka da je ova mašina još u dobrom stanju za svoja leta.
Sudeči po vanjskom izgledu naradila se i pomalo je u silaznoj putanji, ali još bi ona mogla dobro potegnuti.
Pogledom na zadnju sliku rekel bi da mjenjač je u trošnijem stanju jer kao da malo popušta na spojevima, ali to je od silnog rada.

:(angel): :(angel): :(angel): :(angel): :(angel): :(angel): :(angel): :(angel): :(angel): :(angel):
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,079
Gata ciganka nekoj ženi: karte kažu da će da ti muž umre!
Žena: to znam, ali kaj vele karte, bu li istrage?

Zato, draga Johabice, oprezno s tim gljivama :)

MUHA, kad ovo vidim, mam na ventilatore pomislim :icon_weed:
 
Posljednje uređivanje:

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Tak se cijena diže....
Ja to nisam mogao niti kada sam mogao, zato..:icon_super:
A na ovoj zadnjoj slici se desio susret sa realnošću ili kaj...:icon_rofl:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,328
I eto vidiš, odkad se dopisujemo po forumu prvo mi kao lsučajno plane bor ubi me ovo moje zlo
Očito ga nisi na dovoljno toplo stavil :(angel):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nakon malo boljeg osmatranja došel sam do zaključka da je ova mašina još u dobrom stanju za svoja leta.
Sudeči po vanjskom izgledu naradila se i pomalo je u silaznoj putanji, ali još bi ona mogla dobro potegnuti.
Pogledom na zadnju sliku rekel bi da mjenjač je u trošnijem stanju jer kao da malo popušta na spojevima, ali to je od silnog rada.

:(angel): :(angel): :(angel): :(angel): :(angel):

@MUHA,ti si jedan muhaničar i trebao bi znati da su oltajmeri - ce zakon.Njih treba samo malo restaurirati (a plastičara danas ima ko pljeve - izglancati,i nema cijene koju ne vrijedi dobra starina.Ak ti,koji si majstor to neznaš,kak bude onda ovo obično čeljade znalo.
Moj trap možda i je u silaznoj putanji, al uz malo dobre volje i dvajsetak tisučica to se da srediti,ali kaj ti jadno muško - kad kod tebe krene silaznom putanjom - niti treća specijala ti već nebude pomogla.
Ma je da mjenjač malo šteka i ne stigne se baš uvijek prešaltati na vrijeme,Al još nekak ide - dok kod vas muških počne krčati,niti nova lamela više nebude pomogla.

Muha - :icon_blackeye::(punch): a i ovak te bum zgazila dok te vidim - :pig:

I sam da se zna @hodor- na noge sam se dočekala - pala - NISAM.
To si možeš protumačiti kao stilsku figuru - hihi.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,328
Ja sam samo iznesel svoje odokativno viđenje, a ti odmah rafalno po meni
.
generalku pravi plastičari (ops, muhaničari) su u stanju kroz auspuh izvesti pa kam bi potrošili tu tvoju 20-ticu?

Jadni amortizeri na koje si se ti dočekala :icon_lol:, a tek da sam ja u stanju takvu zvijezdu napraviti, kak bi tek mojima bilo :(whew)::(whew):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Muhač kaj će ti zvijezda(motor) pa to su imali samo avioni drži se ti linije i boxa a ako ide i V -a a ti i onak pripasivaš amortizere i uvjeril si se kaj je stara kvaliteta :icon_super::icon_super::icon_super::icon_super:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma znate šta,možete vi sad reći kaj očete,ali ja sa pedest i dvije+ još mogu napraviti zvijezdu.I to sa sedamdeset pet kila plus blagdanski višak. Da nemam ligamente u koljenu iskidane,bome udala bih se kad poželim. Nema tog jadnika kojeg nebih vlovila - na sto metara - prva,na tristo metara sam imala rezultat 1:03 (jel to bilo tristo???,već se ne sjećam,ali znam da u školi boljeg rezultata nije bilo.Prvo mjesto u skoku u vis za školu.I sad bih,da sam sigurna da ima drvo koje nebi puklo pod menom dok ga zajašem otišla na jednu johu,uhvatila se za vrh i skočila.Ma pojma vi nemate,malecki,pojma kaj ja sve mogu....:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,079
Pa kak si tak brza, kak te onda Johabi vlovil?
Ili si ti njega? :icon_axe: :(rofl):
 
Posljednje uređivanje:

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
@ZJ,spotakla sam se i "pala".:icon_redface:

@zokii, zamku si je sam smjestil,a ostalo,da samo znaš koliko si u pravu.....:wink: oš okušat sreću ko moj slijedeći muž ako mi moj slučajno da nogu? :(giggle):

@željkič,je da si me s osamdeset četiri prevario,ali me ni sa ovima koje imaš nebi stigao na sto metara.Pogotovo dok trčim koju haljinicu kupiti.:icon_weed:
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
@zokii, zamku si je sam smjestil,a ostalo,da samo znaš koliko si u pravu.....:wink: oš okušat sreću ko moj slijedeći muž ako mi moj slučajno da nogu? :(giggle):

Hoću, počni tražiti vjenčanicu pomalo...

JOHABI, hočeš mi bit kum? :(party):
 

Najnoviji postovi

Na vrh