• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,328
Ja bi bil najsretniji čovek na svjetu da ovaj naš mali veseli dio foruma bude počaščen dogodovštinom koja je dovela do udruživanja našeg Johabija i naše Johabice.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nema šanse. Ali sve je počelo jedne Velike Gospe dok sam ja stajala ispred kuće,a on je prolazio,išao je na proščenje,i nešto mi rekao u prolazu - a ja sam pomislila - ovaj ima malo preveliki nos. Je da ja imam dva lijeva koljena,neznam jeli on to na prvu primjetio,ali navečer smo bili skupa na zabavi.Nakon godine i pol me zaproxio u pol dvanaest navečer - sjedili smo na trećoj crkvenoj stepenici.Pitao me - BI LI SE TI UDALA. Bih - rekla sam ja. :icon_weed:



@zokii,eto ti udavače - sa dva lijeva koljena,a i noge su mi stalno hladne.Ak se misliš ženiti samnom,već sad počni tražiti kome ćeš me utrpati dok skužiš da su mi i ruke hladne.:(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Nisi fora, zašto smo dobili light verziju priče???

ne smeta meni kaj si hladna.... motiki nebude zima od tvojih ruku hihi
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Johabice bila je to tvoja mladost a Johabijeva sarmantnost i eto:(inlove)::(inlove):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
@bučo,ti si jedini na forumu koji zna neke detalje.Obvezujem te zakonom omerte.Ak prekršiš, nastupiti će pravilo koza nosstre- našel budeš jednog dana krepane ribe u krevetu ili odrezanu konjsku glavu.:fiery::icon_razz:


@zokii,da sam ja htela motiku u rukama držati,bila bih još dan danas snaha . ne bi me bili naterali da si kuću napravim.:icon_razz::icon_razz::icon_razz:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ma znam Johabice ja sutim ko zaliven ti meni zaboravis da se moram iskupit i opet smo si najbolji:eek:::(handshake):
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Bučo, ne petljaj mi se u bračni život i nemoj mi tu suprugu zavitlavati, i srčeka joj slati!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Joj @zokii,kak si me ti to već posvojil,pak niti psića se ne uzima tak na brzinu - a i ja bih htela vidjeti ima li još kakve dobre prilike. Evo,ja sam ti se recimo upisala na listu prioriteta jednog penzionera koji ima penziju tri tisuće osamsto.Sad samo čekam da njegova žena umre,i da ja isto ostanem udovica.Svaki puta kad se vidimo ja ga pitam - jesam li još uvijek na prvom mjestu?
nemoj mi @buču dirati - on je dobar dečko - a osim toga koliko je nafalil moj pire,ruku bih za njega u vatru stavila - dvaput si je nametal v tanjur,a njegov prijatelj tri puta-


Eto muhač,sam da znaš - moja priča o mom pireu drži vodu.
Ak si @puknutom napravil po mom receptu,sigurno se čovjek ni dal doma do ponoći jučer - dok nije sve pojel.:icon_wink::icon_kidra:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Pire je bio odlican Johabice mozes se udat odmah ja bi te zenio al ja sam vec kaparen moram bit miran jer mala ima pljucu s puno metaka:(giggle)::(giggle):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nema veze mali,ionako bih se za tebe mogla udati samo ak imaš brata pa da uzmem i njega.Tak da nekako uskladimo godine.:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ma ko šisa godine to nije bitno to su ovak i onak samo brojke!!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,328
Eto muhač,sam da znaš - moja priča o mom pireu drži vodu.
Ak si @puknutom napravil po mom receptu,sigurno se čovjek ni dal doma do ponoći jučer - dok nije sve pojel.:icon_wink::icon_kidra:
Drži, ja ne velim da on nije najbolji na svjetu, ali kak sam ti več na pp napisal.....

Ti si taj krumpir tak nafalila da je ljudima koji su bili kod tebe u posjeti bilo neugodno meso jesti.
Trebala si probati svetlo zgasiti, da vidiš koja zdela bi bila polizana :icon_lol:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Sad si mi dal misliti - je da ja tu i tam puno pričam - istinabog,često čak,ali misliš li zbilja da su mogi pasti pod utjecaj moje reklame? I da se nisu usudili reklamaciju iznjeti ako im se i nije svidjelo baš?
Ma ti to sad meni hoćeš samopouzdanje uništiti lopove.
Ne poigravaj se sa mojom reputacijom dobre kuharice -
602990818.gif
da te ne :icon_axe::icon_lol:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Johabice ja pod nicijim utjecajem i dalje tvrdim rucak je bio odlican sve je bilo super:icon_pray::icon_pray:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Bučo,jel ti imaš tatu?Ak sam već prestara da ti budem žena (a i ona tvoja mala sa pljucom me plaši),da ti budem maćeha.Svaki dan bi jel krumpire.:icon_weed::icon_weed::icon_weed:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Imam tatu Johabice ja jedino i jesam za onu varijantu meso i krumpir jer puno povrca skupa bez mesa i krumpira mi je jako odbojna kombinacija!!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Zlato maćehino,ma bih ti ja svaki dan meseko i krumpireke kuhala.Povrće sam kad bi bil u kazni.Zaš ti kaj su kazne - imaš jednu koja te globi kad joj se hoće,jel? :icon_mrgreen::icon_mrgreen::icon_mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
joj od ovog spominjanja jela nešto mi krči,to današnje jelo nije leglo po volji,bilo je kuhano zelje,ja bih johabice na vašoj Međimurskoj prehrani bio pokojni za 10 dana,znaš kako ide ona pjesma gdje se spominju i Međimurke,OD SLABE HRANE ZELJA I KRUMPIRA,iako sutra bude dan bez mesa,djeca izglasovala meni,a pošto su u večini,glavni kuhar pristao,johabice ako si u prolazu sutra pada domača gibanica po naški ali sa jabukama,a jabuke domače koje nisu vidjele prskanje,mljac na kvadrat a još tome radi žena domaće tijesto,poziv vrijedi samo do 13 sati poslije više nema
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
@ajkula,sad si mi dao ideju - imam jedno tijesto u frižideru,jabuka kolko nebudemo pojeli prije neg se smežuraju - mogla bih i ja jednu napraviti.Samo me malo muči kaj su mi haljine postale pomalo tijesne - pod hitno moram skinuti nekoliko kila.Inače bih vrlo rado gricnula to šta nudiš,gricnula bih ja i puno toga drugoga,ali život je okrutan - nesmijem.Nemam para više za novu odjeću.sad ću se malo razgibati,počeo posao,zapravo više briga nego posla,ma bude još vremena za šetnje livadama,samo me muči to što se uvijek nađe netko tko isto tako ide šetnju pa se ne osjećam baš najugodnije.Zna biti i pasa,pa se bojim jer moja Nina se odmah oće svađati i gristi,a kad se zakači,ne pušta,nemožeš je zaustaviti,ne sluša,neznam kako je takva svađalica - tako mirna i tako dobra,ali ne podnosi da se bilo koji pas meni približi - odmah ga hoće priklati.
 

Najnoviji postovi

Na vrh