• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A ko bi meni ovakvoj jadnoj metalnu poklonio.Iako,nedira to mene - ja bih griote i na vagu pa u novinski zamotane.Čarolija zadovoljstva je iznenađenje kada otvoriš ambalažu.:cool2:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,328
30 kuna za kaj, za nekaj kaj bu kanalizacijom otputovalo :icon_scratch:

Kakva ti bu to uspomena :(
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Joj Muhač,pa znaš kak to ide - kolko nutra - tolko van.To ti je normalno.

Tak ti je meni ginekolog rekao dok sam rađala i reknula jedno joooj tak da se do Belice čulo - je gospođo - tak vam je to - sve što uđe,oće i izaći.

Sam ti daj griote - ja budem ih pojela,a užitak pospremila u sjećanje.:icon_kidra:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
To ti ovisi o osobnoj kreativnosti, trenutnom stanju u novčaniku i vrsti pomagala koju imaš prilikom kupovine.

Ako imaš kreativnosti,pitaš - molim vas,gdje držite griote ,znate,one,po 29,98..

Ako imaš para,ideš među police,tražiš,nađeš,i uzimaš one puknutove metalne po 47,99.

Ako nemaš ništ od ovoga,a imaš jedan walter 7,65,uđeš u dučan,ništ ne pitaš,uzmeš ono kaj hoćeš,a onda sigurno nebuš tak bedast da uzmeš one za 29,98,neg budeš uzel valjda metalne za 47,99.Tak i tak budeš v bajboku završil.:cool2:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Oš kupit ili unajmit?

(ako unajmiš - griote idu pola-pola - provizija brate,provizija)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E hodor,sad me jesi...

Jok,namjestimo nekome kog ne volimo - imaš koga kog se hoćeš riješiti?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,328
Ma možeš i odraditi - kaj zanš delati?:icon_rofl:
Ništ, ali znam dodelavati, a najdraže mi rupice kud bu kosa rasla :icon_rofl::icon_rofl:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ok,budem pitala muževu mamu jel zainteresirana pa ti javim.:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,328
Vidi, vidi. Ti udana, a ja mislil da si curica kad Griotice namaljaš okolo :icon_rofl::icon_rofl::(hi)::(hi):
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
E hodor,sad me jesi...

Jok,namjestimo nekome kog ne volimo - imaš koga kog se hoćeš riješiti?

Našlo bi se takvih, zasigurno....samo neznam kako to izvesti da me ne upuca:icon_rofl:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
johabice,ovaj Walter me podsjetio da bih trebao napisati mail u min.pravosuđa da mi skinu neke grijehe,kada bi to bilo realizirano,dolazim ja na taj pire,nosim Griote u limenci i Rafaelo,a nosim Walter z Međimurja proć,normalno po ekonomskoj cijeni,u obzir dolaze kombinacije kao kod Zdravka,pola novac pola zamjena:cool2::cool2::cool2:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pa nis daleko od istine - curica sam ja u duši i nadam se da budem zauvijek takva ostala.:icon_rolleyes::icon_rolleyes:(istinabog - kaj se ozbiljnosti tiče)
 
Posljednje uređivanje:

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Danas čistim među do njive kad vidim piči po šumi do moje njive jedan lokalni "pametnjaković" sa traktorom i prikolicom,lik stane nasred šume pozdravi me i kaže došao sam si malo natovarit suharke kaj je vjetar i snjeg polomio prošle zime. Nebi se inače ni obazirao al sam na ratnoj nozi sa vlasnikom pa znam da budem dežurni krivac kad skuži da nema drva a ja sam pored čistio svoje.
E fino ja uzeo mobitel i poslikao ja njega na dijelu pa da me nemože poslije nitko optuživat
A taj koji je došao po drva je tolko pokvaren da je u stanju reč vlasniku šume kak sam ja pokupio tak da unaprijed osigura svoju guzicu
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma da,svašta čovjek doživi,nama su porali krumpire,muž je jurio za lopovom,zaustavio ga - a ovaj mu veli - ma nisam ja to krao,trebalo mi pa sam nakopao,i imao ti namjeru doći kući reći i platiti.
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Da da došao bi znaš kaj

Nego kad sam več recimo načeo priču kak si nisam baš dobar sa vlasnikom te šume da ispričam onda i zašto
Ta šuma graniči sa večim dijelom ceste koja vodi do mene,radi se o opčinskoj cest ne privat mojoj. I stabla rastu gotovo do ruba ceste al nebi taj to porušio da ga he... rađe ruši usred šume,a komunalni redar ima šumu sa druge strane ceste i isti slučaj,tak da u opčinskom uredu nemam kome prijavit jer to sve povezani likovi i jedan drugog štite.
E da se vratimo na priču,pošto su dva stabla malo deblja bila na samom zavoju u uzbrdici i visjela na cestu uvijek su smetala kad bi mi recimo neki kamion sa kranom vozio građevinski materijal,i dugo mi njega molili i upozoravali da ih sruši al nije,ijednom meni pukao film i ja otišao srušio i maknuo s ceste,tj povukao ih u njegovu šumu.Stajalo je to tak pola godine dok nije došao i vidio pa je odlučio odvuč to
E sad ono najbolje,ja sam sa sasvim druge lokacije dopeljao 10 metara ispiljenih drva i stavio ih na njivu do te šume kad skužim jedan dan nema drva,idem k liku i pitam jesi li ti možda odvezao moja drva koja su bila na mojoj njivi?Kaže lik jesam pa to je bilo moje,ja kažem kak tvoje ak su bila na mojoj zemlji,je pa on je mislio da je to od njegovog stabla bilo al ostalo na mojoj zemlji,pa onda počeo tvrdit kak još i feli,kak sam ja još njemu ukrao,i pozvao on svog bratiča koji je kao sve slikao i bla bla bla i bratič se malo izlajao i ispalo na kraju da su ipak odvezli moje.Kažem ja njemu da se ne svađamo dalje i ne natežemo vrati mi mojih 10 metara i gotovo,kad lik kaže ne dođi si sam po njih
Na kraju se još svađali i poludio i otišao,rekao uzmi si ih kad si tak pokvaren
 
Na vrh