• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Johabice, ljubavi mojega života, morati češ se malo pristrančiti u mojem srcu i napraviti mjesta za još jednu ljubav... :tractor: Brenu..... :(inlove)::(inlove):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Šta je braco,deložacija,a? Znala sam ja da se nešt kuha. Matere mi,ti ovo ozbiljno - meni nikad nisi kliknul više od jednog smajla sa srcem,a Breni odprve dva.Zabljesnula te zvjezdana prašina,jel?Aaaa,budu tebi zasuzile oči,al bude ti kasno.:(hi):
Ništ od pristrančenja,nema šanse - da i hoću - ne mogu - kolko me ima,kraj mene mjesta za nikoga nema. :icon_razz: Mogu samo izaći pa napraviti mjesto. .Ah,hvala bogu što kod onog penziča sa tri i osamsto čvrsto držim prvo mjesto na listi.Znala sam ja da si ti prevrtljiv pa sam si ostavila rezervu.Eto,nisu mi sve lađe potonule,hihi.:cool2:
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Da te upoznam sa tvojom konkurencijom u mojem srcu.... Ali nebrini, ipak si Ti broj jedan u mojem srcu :(blush): :(inlove)::(inlove):

Ovo je Brena, IMT 5136
imt-5136.jpg
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Zemi si rađe traktor jer su žene teške za održavanje, puno troše i stalno kvocaju!!!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Vauuuuu,sa ovom se zbilja nemogu nositi - em je mlada,em nova garderoba,em nove cipelice - glanc,još neumrljane blatom,kaj da velim - priznajem da zavijeđuje prvo mjesto.Samo bi bedaku više bila draža stara baba kojoj treba treća specijala neg ovakva strojčina.:icon_lol::icon_lol::icon_lol:

Nebrigaj,sam ti uživaj sa njom.:icon_super::icon_razz::icon_razz::icon_razz:




@IMT555,ne rovari braco,vidiš da je dosta i sam na vagi koju bude imal rajše.
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Ma nemoj tako.... sve sam ja to dobro isplanirao, ali mi se Johabi nikako ne uklapa, doduše njegova penzija se uklapa....

ups, puno pričam, da nebi neki pročistili duplonku sa krupnom soli na meni.........
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,328
Samo da se zna, naša JO je trgovac sa veeeelikim iskustvom, a sposoban trgovac je u stanju pokvarenu robu dobrom kupcu uvaliti :(angel):
Uostalom, sama se hvalila :(giggle)::(giggle):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
@muha,razgoličuješ mi dušu,jes ti ono na mojoj listi prijatelja,a? Kak budem ostala poželjna udavača ako otkriješ sve o meni prije neg se udam?Znaš da je tajanstvenost i enigma pol odrađenog posla u zavodničkom poslu magare jedno.Iš mi kvarit izglede,iš.:icon_eyes::icon_eyes::icon_eyes::icon_razz:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Dobitna kombinacija sa Brenon (traktorom) doći isprositi JO kad za to dođe vrijeme (sezona gljiva još ni je počela ) :(rofl)::(rofl)::(emo)::(emo):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
@željkič,loša ti taktika - ma da mi se dođe i sa đondircem od dvijesto konja - nepada mala više na strojčine - došla ja k pameti - sada padam samo na konjine sa tri štedne devizne - euro,švicarce i dolariče.I naravno,ko što veliš - da mi se dođe u sezoni gljiva......:icon_razz::icon_razz::icon_razz:

Ajd,može se netko zaletiti i van sezone, možemo igrati igru "Robin Hud".On stoji ispred drveta sa jabukom na glavi,ja jabuku gađam lukom i strijelom - nikada nisam imala sigurno oko.Ruku da.Hihi...
 
Posljednje uređivanje:

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,676
nebojte se njenih gljiva, ja sam ih kušal pa sam još tu...doduše sve manje, ali tu...:icon_cool:
više vas treba biti strah ako vam krumpir skuha...naime, njega kupuje na posebnom mjestu...a svoj neda...:^):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Strijela je Amorova ili domaća izrada imal sam u planu ići na tvoju stranu ali sad samo obilazno em ti strijelu i gljive možda djeluju i daljinski :(envy)::(envy):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,328
Opa, počeli su se javljati oni koji su probali :(giggle)::(giggle):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Strijela je Amorova ili domaća izrada imal sam u planu ići na tvoju stranu ali sad samo obilazno em ti strijelu i gljive možda djeluju i daljinski :(envy)::(envy):

Nemaj straha @željkič -onaj kojeg pogodi moja strijela se nebu zaljubil,to ti je kak da te božja pukne - strefi te grom - a ak slučajno ne odradi do kraja,e,tek onda gljive dolaze na red....

Ček malo,sad meni nešt nije jasno - koje se ti to bojiš strijele - jel Amorove ili domaće izrade??????:icon_wink::(hi)::(hi)::(hi):



nebojte se njenih gljiva, ja sam ih kušal pa sam još tu...doduše sve manje, ali tu...:icon_cool:
više vas treba biti strah ako vam krumpir skuha...naime, njega kupuje na posebnom mjestu...a svoj neda...:^):

Ajde da konačno otkrijemo tajnu krumpira kojeg je @darijus napikaval za mojim stolom - bilo je to ovak - Zove @darijus mene i veli - evo,ja krenuo,za uru i pol sam kod tebe.Taman na ručak.Sad,ja sam kaj se ručka tiče meso već zvadila iz škrinje,i već se to počelo pomalo dinstati,ali sam čist zaboravila da u kući krumpira nema.A onda sam u smeću spazila tetrapak soka,to me ponukalo da otprem vrata frižidera.U času dok sam ja otprla,istog sam trena vidjela da isto tako niti soka nema - sok je kod mene u frižideru inače lociran tako da dok vrata povučeš prema sebi sok direktno udari u oči - dakle u istom momentu otvaranja i povlačenja ja sam shvatla da @darijus nebu imal kaj piti ak ja istog momenta po zatvaranju frižidera ne sjednem u auto i odem u dučan.A bogami nebu niti pirea napikaval ak isto tako na sjednem u auto i ne odem u polje po krumpira.A kaj da reknem - u polje mi se išlo nije. Imala ja neke lijepe natikače,čiste,istuširana bila ujutro,isto dakle čista,noktiči čisti -i odi ti sada prekopavati zemlju i prašiti se u prašini.A doći u Belicu i ne biti poslužen krumpirom na bilo koji način je sramota za gazdaricu.A bila ja sama doma,muž bio na Žitnjaku,ošo čovijek nešt privrijediti,jel,pa nijesam mogla njega poslat.A i vremena nije bio napretek,sad da se šećem od dučana do polja nije zgodno,ali,eto,da sam morala bila bih - majke mi bih.Kak nebih za svoga kojota koji još niti dandanas nezna kak se zval Šnjofonja.Aaali,nisam morala - došla ja tako tam do dučana,ošla kupiti taj sok,naravno i friški kruh za gosta,a onda se okrenula prema autu,u vidno polje mi automatski pala kuća moje znanice i u istom trenu meni zabljesnula ideja - rješenje problema krumpira -prešla ja preko ceste,ušla u dvorište,pokucala,otvorila vrata naravno,ušla,i isti čas čim se pomolila u hodniku znaničina glava upitala - Natalija,imaš možda kući dvije kile krumpira?Imam - rekla je ona.Oš mi dati - oću,rekla je ona,odi idemo u špajz.Ušle mi u špajz,krumpiriči bili dolje na podu,neki jadni,sitni,i izrezani i kvrgavi i sa rupom poneki,sve neki grintavi - veli ona meni - ma pusti te,idemo tam v škedenj,uzmi vrećicu,ne netreba,govorim ja,dobri su ovi,pokupila ja to na brzinu,u autu začas bila,došla doma,ogulila,i stavila kuhat. E moj @darijus - neš ti meni z Belice odišel a da pire nebuš napiknul. Dakle - @darijus je napikaval,moje su natikače ostale čiste,noktiči čisti,ja neznojna i neprašnjava čista dakle bila,svi zadovoljni i sretni.Bi bili.Da @darijus nije imal potrebe otkriti tajnu pirea javno .Za koju sam ja mislila da bu ostala tajna.Ali,kak bi moja pokojna baka rekla - daj mu nej lampa - rit bi mu klapotala. A jel,@kojote.(Jel znaš da na forumu imamo pravog @kojota,al nema veze - za mene si ti pravi,hihi):cool2:



Opa, počeli su se javljati oni koji su probali :(giggle)::(giggle):

@muhač,poziv još uvijek vrijedi - nemaš se čega bojati,evo,@bučo jeo kod mene - ostao živ,@kojotič jeo kod mene,ostao živ,napraviti ću ja i za tebe nešt (vele ljudi - treća - sreća,ajd,dođi da isprobam tu staru mudrost,nemoraju biti gljive,imam ja i druge recepte....:icon_madu:)
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Ja sam ipak uvjeren da ti mene neizmjerno i ludo voliš, jer da me nevoliš kada bi ti rekao da djeliš moje srce sa traktorom bi se uvrijedila. :(inlove):

Svi koji me i privatno znaju da moji IMT-ovi na dvorištu imaj ustatus člana obitelji, malo rade, a to i šta rade čuvam ih i pazim, ne djelim ih sa nikime, ne posuđujem, poštar im nema pristupa da ne dobijem male IMt-ove... oprani, čisti, uglancani, registrirani. Imena imaju :icon_eyes: Tak bi i tebi bilo sa mnom... :icon_keel:

Tak da je čast u mom dvoru biti IMT, a još veća čast je jednoj ženi da bude u rangu mojih IMT-ova... :(inlove): :(inlove):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Joj @zokii,tu ti se radi samo o ženskoj taštini - ne trpi se konkurencija.:icon_eyes:

Nemoj se pouzdati u moć ljubavi,žene s godinama postaju teški materijalisti.A ja sam u godinama.Pa sam i teška(mater mu,oni blagdani su me zeznuli,prešla sam čarobnu granicu 75 kila) i materijalist.Sva moja ljubav je sada usmjerena kontinentalno - prema Usa i europskoj valuti.Ajd, ni na švicarsku nisam imuna.

Evo,ja bih najviše voljela da ti imaš 85,tri devizne,tri nova IMT,neki đip,jahticu,vilu i malu vikendicu u šumi,ja ti pamperse mijenjam u ljubavi i slozi godinu -dvije,oplačem šest mjeseci - a ebaj ga @zokii,znam ja da se oplakuje godinu dana ali vidiš kakva su vremena zbrkana i užurbana,nema se vremena godinu dana,a i devizne bi trebalo prazniti.....Tak da bi šest mjeseci bilo uvrh glave,jel....:icon_weed::icon_weed::icon_weed:
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Nemam 85, ali imam dovoljno godina.... čuj imam pun dvor IMT-ova, nisu novi,. ali u prosjeku su taman... nemam tri devizne ali imam štednu, tekući i čarapu. čarapa šuplja, tekući u minusu a na štednoj imam paru ( onih 10 kn šta nemožeš dignuti ), vikendicu imam ( stambeni kontejner na ledini gdje se povrče uzgaja pa budeš imala i vilu i vikendicu i ljetnikovac, solarij, saunu, wellnes i sve u jendom)... pampersi mi zasada netrebaju ali kažu da one plave tabletice dovedu čovjeka do pampersa...


Ali vidim ja šta ti planiraš, mene prihvatiti, iskoristiti na sve načine, opelješiti, prožvakati i onda ispljunuti..... i vratiti se svom penzioneru.... :icon_axe:

Mislim da mi preostaje nači si nekog drugog životnog suputnika i druga....

Muha, voliš ti IMT-e? :(inlove)::(inlove): :icon_fU:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
@zokii,slab si mi ti kandidat - to kaj si navel da imaš imam i ja.Vidiš kako ti neznaš žensku dušu - ti si sad moral reći - ma pusti @johabice kontinentalce,ja ti nudim gugutanje pod zvijezdama.Na to bih sigurno pala.Ak ne prije,onda kad bi me odvel na pokusnu prezentaciju pa bih se u mraku popiknula na truli panj i rastegla po travi kolko sam duga i široka.:(giggle)::(giggle)::(giggle):

Ej,kud si mi navalil na @MUHU, Sad si mi postal malo sumnjiv.Ma nije vrag da si me iskoristil da se pokažeš ko veliki zavodnik,a sad oćeš pobrati najvrijednije muške na forumu.Iš konkurentu,iš,zato se žene teško udaju - pola ljudi na svijetu je muško,od tih muških pola zgrabe muški,a od ove polovice koji ostanu pola niti plave tabletice nemogu pokrenuti da nešt poduzmu.I onda normalno da ima tolko neudanih cura,jel.A di će onda one ko što sam ja nekoga naći ako ih nedajbože muž napikne v guzu ili umre prirodnom ili neprirodnom smrću.:icon_razz::icon_razz::icon_razz:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,328
Mislim da mi preostaje nači si nekog drugog životnog suputnika i druga....

Muha, voliš ti IMT-e? :(inlove)::(inlove): :icon_fU:
Obožavam, oš me uzet?
Naravno, ako ispunjavaš uvete
 

Najnoviji postovi

Na vrh