• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
6dx3.jpg


ci7p.jpg


wx9t.jpg


hr3d.jpg


fi5l.jpg


ib8h.jpg


Uh, ovo mi je jučerašnji dan.Zapravo mi je započeo zadnjom slikom,a završio prvom,tamo negdje oko jedanaest navečer.
Malo Austrije slikom,a budem rekla i riječima šta je bilo.Možda još i danas.Hm.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
johabice ,dali su ovo one ribice ,što ispunjavaju želje ili neke za na rašlje staviti.Ovo je garant bilo neko putovanje neke udruge u šoping,samo gdje se johabi skrio,nije valjda da ga kakva konobarica počela naganjati pa se čovjek morao odmaknuti od nježnijeg spola
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajkulaaaa,pa to samo mi jučer u Austriji,u Gracu,nema @johabija jer nas je netko moral i poslikati.Nismo išli grupno,autobusom,bilo bi bolje da jesmo - gorivo plus slovenski autoput dvadeset dva i pol eura,mater im bezobraznu i njihovih dvadeset i dva i pol,i austrijskih sedam i pol,plus potrošeno gorivo,krknuli smo šesto -sedamsto kuna samo za putne troškove.Onda je bolje sjesti u autobus i ak ništ drugo - ne boli glava o prometnim pravilima.Malo smo lunjali centrima,malo nešt i korisniga bilo - čak sam i jedan sladoled polizala - kugla euro i pol,dobri su,nema šta - za to doma moram jedan sat raditi da zaradim - navečer nisam išla niti kući,ostavio me muž na sastanku usput,a poslije bila večera nekakva i rasteglo se sve od devet ujutro do jedanaest navečer.Zapravo,uopće nije bilo loše.
Sutra možda reknem kako su me nagovarali da kupim kremicu od sto eura,a jednu od pedest,ali nisam pala.Kako i bih - otkud meni sto eura,kaj oni misle da sam ja eurašica,mamu im austrijsku.
 
Posljednje uređivanje:

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Znači johabice ovi susjedi iz dežele dobro deru cestarinu,dobro što nemam financija,volio bih otići nekad u Graz ,onako malo ,znaš onu pjesmu šoping in Grac,ta krema za 100 europljana garant vrača godine na pola u nazad,sigurno je neka dobra ambalaža kada je tolika cijena:icon_weed::icon_weed:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Eto ti naših poljoprivrednika kukaju kak je teško a svaki dan je negdje na izletu samo da to vidi slinić bit če poreza ne 25% nek 30% i šta je najgore tu nas provocira sa dobrim meniom samo ti uživaj još malo pa te čeka sauna u plasteniku onda buš opet kukala :=:)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo meni saune i prije nek si ti uspio mi je poželjeti.Evo se oblačim upravo i idem u plastenik - pravocrtno - saditi salatu.A posla imam da ti pamet stane.
Eeeeee,znaš šta sam? U Ostereische republik sam maznula jedan Hausgemashte Gullassuppe mit glasser Bier.Fur 4,70 E.Sad,ja Bier nebih bila,ali su me uvjerili da se to mora jer je u sklopu Gulassuppe,pa sam se onda pokorila i prilagodila situaciji.Materemi da si vidio bedastoća poslije.Počelo je već nakon pola Glasse.Do kraja mi je sve bilo smiješno.Pouka - nije za bedake Bier.:icon_lol:

Ma kaj linić slinić.Nek se slika.Stat ću mu na nogu ak ga kad sretnem.A onda bude videl odkud je vrag zdoma.:icon_lol:

Jurim - radim ,neznam tko bu kuhal - ako ima tko želje malo se ugrijati u plasteniku - primam radnu snagu i bez najave - samo hrabro,svi ste dobrodošli.Nekoga ću u plastenik,nekoga u kuhinju da nas nahrani,a nekoga - hm,imam jedan krasan poslić.Ali to moje zlato odrađuje - čohljanje po leđima.Tak da sve dok ima dobre nokte,taj se poso nemore dobiti,kolke god netko kvalifikacije imal.:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
A di će naš čovjek nego u Seiersberg, eventualno Puntigam..:(giggle):
Ona prva slika je domaća jel....:icon_winkle:
Graz je preko dana prekrasan, ali navečer, ubi bože...balkan na n-tu.
@ajkula:
Ta krema skida i uroke....a di neće godine :D
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
@hodor,pametno moje,Puntigam, Puntigam brate,Puhstrase 132,a di bi drugo hrvatče ko ja,jel - aliiii,to nije sve - bilo - dok ima euriča i dok noge drže,neide se doma,jel,a to je bilo tamo negdje do pol pet - e,onda se mralo ići,ne zbog nogu - zbog onog prvog.:icon_razz:

A bilo dobro u Puhstrase - pitam ja - heben Sie Karotte Napoli?A veli meni gospođa za pultom - imamo.E,napredovali su,konačno,nakon toliko zima odkako ja u Grac hodam.Konačno nešt na kroatišen a ne samo dojč,ali im to kroatišen i nije bilo kroatiš nego bosaniš.:icon_razz:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajd kad već navaljuješ,ak nisi preskup (inače,plača je samo šalica kapučina od vanilije,istinabog da je šalica od pol litre),polako pripremaj noktče - nesmiju biti porezani,nesmiju biti preveliki da gule kožu,a i tehnika mora biti dobro razrađena.Viježbaj malo na ženi da stekneš praksu - znaš kakvi se uvjeti danas kod zapošljavanja traže - iskustvo je veoma bitno,čak važnije od diplome - pa,ak zadovoljiš na probnom roku,možda i zgrabiš posao.:(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ajde forumaši ne budite cicije,ionako vam slinić bude uzeo porez,tko je postao novi milijunaš,:(clap)::(clap)::(clap):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
ima @puknuti oko - ove ribe vrijede malo bogatstvo.Takve sam imala i ja.Samo lijepše.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
mene zanima ovo kaj je na stolu ..bolje reči u tanjuru ..jebe se meni za ribe

vaš velečasni
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
To je vjerojatrno oveči road kill kojeg su pokupili vračajuči se iz graza. Pa da se ne baci, a i da se brzo unište dokazi, pozvana je cijela rodbina:icon_razz:
 

zagorac85

Član
Tu od
12 Ruj 2010
Poruka
132
Danas čistim među do njive kad vidim piči po šumi do moje njive jedan lokalni "pametnjaković" sa traktorom i prikolicom,lik stane nasred šume pozdravi me i kaže došao sam si malo natovarit suharke kaj je vjetar i snjeg polomio prošle zime. Nebi se inače ni obazirao al sam na ratnoj nozi sa vlasnikom pa znam da budem dežurni krivac kad skuži da nema drva a ja sam pored čistio svoje.
E fino ja uzeo mobitel i poslikao ja njega na dijelu pa da me nemože poslije nitko optuživat
A taj koji je došao po drva je tolko pokvaren da je u stanju reč vlasniku šume kak sam ja pokupio tak da unaprijed osigura svoju guzicu

Tak to je kod nas u zagorju.Imali mi problema s putem u šumu.Novi susjedi su mislili proširit svoju parcelu pa su počupali ogradu i stavili je posred puta bili par puta na razgovoru da to maknu ali oni nisu htjeli do se nije brat razljutio uzeo kombinirku i poravnao put.Kasnije je išao vodovod po 90% moje zemlje da ne kopaju asfalt ali ti susjedi nisu dali po svojem nego su morali trgati asfalt ali zato kad su trebali povuč njima vod mi nismo dali kopati opet asfalt pa nisu dobili priključak!
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Ajd kad već navaljuješ,ak nisi preskup (inače,plača je samo šalica kapučina od vanilije,istinabog da je šalica od pol litre),polako pripremaj noktče - nesmiju biti porezani,nesmiju biti preveliki da gule kožu,a i tehnika mora biti dobro razrađena.Viježbaj malo na ženi da stekneš praksu - znaš kakvi se uvjeti danas kod zapošljavanja traže - iskustvo je veoma bitno,čak važnije od diplome - pa,ak zadovoljiš na probnom roku,možda i zgrabiš posao.:(giggle)::(giggle)::(giggle):

Ja sam doktor za to.... imam 5 programa a po potrebi i do deset programa... noktiće budem porašpao, samo nemoj da prvo moram napuniti 200 kontejnera pa da mi se zaprljaju noktići.... a nemoj ni da tvoji noktići budu prljavi :icon_madu:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
mene zanima ovo kaj je na stolu ..bolje reči u tanjuru ..jebe se meni za ribe

vaš velečasni

@osvetniče,nebrigaj,evo,ak oćeš spremim ti ne grofovski neg carski ručak.Bez gljiva,istinabog s pireom.Ali to je pire za imperijalista,a ne sam za cara,tak da.....
Vidiš,nisam zlopamtilo.:icon_razz:


@zokii,reference su ti odlične,ali uvjeti nemogući - od čistih noktiča ništ.Pa ja sam seljanče,di si ti vidio seljanče sa čistim noktičima.Pa onda nebih bila seljanče.Kak si ti znaš upropastit svaku šansu za srknut kapučino....:icon_eyes::(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

Najnoviji postovi

Na vrh