• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,328
Zaboravi, našel sam bolju curu.
Ima Zetora i :pig::pig::pig::pig:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Eto,znala sam ja,znala - čim dvojica muških na kupu,za žensko više nema mjesta. Ebo vas s paradiranjem u javnosti.:icon_axe:R
Zokii,ne padaj na @muhačove provokacije - on ti je oženjen i samo ti želi dati lažnu nadu,iskoristiti te da ti popravi sve imt-eove.Moraš znati - dok ih se on dokopa,taj bude ruke zavukel im u getribu čim ti okreneš leđa,sve zupčanike im bude pošlaufal,radilicu ratepel,generalke bude delal dok ti buseš spal - ak se slučajno probudiš i budeš ga pital - muuuuhač,gde si,taj ti bude iz radione vikal,a sam sam išel pišat,evo se odmah vrnem.ruke bude imal crne i nokte crne i nikad te nebu gledal u očii - oči budu mu skroz fkrižstale kak bu zalukaval IMT-e tam na dvoru.
A dok ih jednom sve popravi dobil budeš nogu,vritnjak takvi da se buš pital kaj te je strafilo_Onda se budeš došel meni plakati,al ti bude kasno.Nebum te više niti ja štela tak iskorištenog i potrošenog. Tak.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,328
Muhač uvjek svakoga može pogledati u oči, a ne ko neki koji kamenje riču ili nekam preko ramena zrlje..... ali da ga bum oženil, bum. Ako se dogovorimo.

Uostalom i tvojeg IMT-a sam ja štel preservisirati ali nisi se dala nagovoriti, a koji bi to ljepotan bil za stare dane :icon_eyes::icon_eyes:
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
A neeeeeeeee, mom IMT-u petbrzincu nema pristupa.... on bi mene ženil da otkrije tajnu pet brzina...nikaj stoga...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma kaj,mene ti je teško nagovoriti - žensko sam,znaš kako to ide.Pa i mome mužu je trebalo leto i pol leta me na neke stvari nije nagovoril,a ovde je ipak traktor u pitanju čovječe....

Šta je,ipak si se polakomil za Zokijevim IMT - ovima.Nemaš ti mira,nemaš,tak si ko japanac - stalno bi nešt delal.:(rofl):
A da probaš s rupicama za kosu?:icon_wink::icon_rofl:


Tako je @zokii,to se zove čvrsti stav,bravo! Pravo si muško.Kod pravog muškog mora biti bar nakaj čvrstog,jel.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Jel kod vas hrvatski glagol OŽENITI znači PREVARITI (ni je me uzeo za ženu al me oženio ili dal sam mu 1000 eura al me oženio i sl ) :(envy)::(envy):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E,.ovo je dobro pitanje - kod nas se žene i muško i žensko.Nema udaje za žene - i žene se žene.A je ta izreka kad te netko pređe da te oženil.Eto,ispada da smo svi isprevarani.A ono da se žene u -daju je isto glupost.Još nijedna žena nije dala a da nešt nije uzela za to.Dakle -oženila je muža,jel.:biggrin::biggrin::biggrin:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Koji mi je danas dan bio -za nepovjerovati - ali,sve sam ja lijepo isplanirala još sinoć - i dok sam u krevet legla- jest da mi je ruka otišla preko ramena moga zlata i jest da sam se privila uz njega ko zmija oko plijena - ma to čist ono da se ugrijem čim prije(ajd,uvijek ima nekih prikritih primisli i tajnih planova ali to javno priznati neću da mi tupim škaricama nokte režeš) - je,i tako dok sam ja to njega zagrlila onak bračno,u mislima su mi se slagali detalji današnjeg dana,redalo se šta ću sve za danas napraviti,šta će on danas napraviti,naredala sam ja poslova za tri dana za odraditi sutra,to jest za danas,i tek dok je sve sjelo - sve isplanirano bilo očice su se zatvarat počele i u sanak utonule.I tako došlo jutro.U pol devet.A kaj,kad netko ide spavati u pol dva,normalno je da je jutro u pol devet.Ma nije ni to tako kasno za ovo zimsko vrijeme ,ali problem je u tome što na red najprije dolazi kuhanje kapučina.Hm.Nije ni to problem,to je tri minute posla.Problem je u srkanju i mjestu srkanja,e,to je problem koji za sobom povlači još pol sata ili sat vremena.Eh.Pa se onda danas nije ustalo u pol devet kada se ustalo nego u pol deset,a onda kada se konačno legalno ustalo - ja sam morala u uobičajenu inventuru u plastenik.To nije posao koji je bio u planu,to je uobičajena šablonska svakodnevna radnja i na računa se u isplanirane radne zadatke za danas.Tak da ja do pol jedanaest,kada smo konačno krenuli u ostvarivanje današnjeg radnog plana nisam napravila zaprav ništ.A niti moje zlato_Onda smo krenuli - najprije u nabavu sjemenskog krumpira - riješili nismo ništa - nije bilo odgovorne osobe - kako to zvučno zvuči - odgovorna osoba - da je bem,već je treći puta tražili,a nje nema - kak nam samo uvijek za dlaku izmakne,hm.Pa smo odveli psa na čuvanje,a kod druge "odgovorne osobe" - ajd da samo kratko reknem - tog smo našli,sjedio u svom uredu,riješili nismo ništa ali smo se uru i pol nasmijali toliko da - kak sam ono tamo rekla - usne su mi sada ko u smajliča smiješa - od uha do uha.To kaj on nema kaj meni treba,ali me zapiso čovjek ipak,nema veze,odlupetali smo mi bedastoće uru i pol,pa krenuli dalje. Došlo je podne.Aliiii,točno u podne ostvarivanje pana za danas je počelo - ošli mi u nabavu substrata.I nabavili ga,i peljali ga kući.E,tu je iskrsnuo novi problem - bem ti probleme,kak oni mogu omesti brižno razrađeni plan jednoga radnoga dana,kak i one gro detalje,i one sitne detaljčiće premetiti mogu to je da nepovjeruješ-vozili se mi uz kuću jednih prijatelja,a kupila ja njoj nešto u Zg onomad,u ponedeljak kad sam u Zg bila,pa je ja nazvala i rekla - pripremi kapučino i par kobasa.Pripremila je.Stali mi,pojeli kobase,popili kapučino,drmnula sam ja pol čašice nešt od aronije - izrada kućna - bilo dobro,al ma - mater mu,nešt mi po kosi plazi,evo već treći puta sam se sva ispipala,al mi pobjeglo -šta sam ono htjela reći,ma je,dobro,al malo nakon toga neda od stola ustati,moraš pričekati pol sata,tako,na mene to tako djeluje,a i neke kolačiće medne smo gricnuli.Pa smo se i tu malo nasmijali.Ma nam je ona opet prepričala kako je ona jednog pjevca,kokotinu hrvatinu nabavila,negdje sam već nešt o tome rekla,ali ajd da to ispričam.Priča zaista ima pouku i vrijedi je shvatiti krajnje ozbiljno.
Ovak - ajmo mi krenuti sa poukom,iako pouka uvijek dolazi na kraju.
Pouka glasi - zašto neumjerenost nije dobra. ilitiga - sve što je previše nije dobro.
To je ovako - veli moja prijateljica,ima ona tridesetak kokoši.Ima.Eto sam ih vidjela danas,kakve su to kokoši,ima da im se diviš i da ih gledaš a da ih ne poželiš u loncu vidjeti.Ma šarene,pjegave,kukmaste,crvenkaste,pergane,ma da na bilo koju izložbu dođu - šampionke ljepote bi bile.Misice.I kak se onda ikoji pjeto ne bi zaljubio u njih.Ma svaki bi.Svaki osim njenih pet - ti su trockoši cjiele zime gledali kuruzu i kroz žicu,a da koji koju koku pogleda,ogleda se i kljucne ju,onak kak to kokoti rade,iskaže joj ljubavni kljuc - to ne.Samo kukuruzni kljuc.A niti od jaja ništ.Raspizdile se valjda koke,pa se odlučile na štrajk - nema kljuca - nema jaja.A beš ga,žensko je žensko,uvijek pažna treba,bilo ljudsko,bilo pernato - nema pažnje,nema jaja.Iz inata valjda.A raspizdila se i prijateljica.Pa život četvorice neradnika i neizvršavatelja obiteljskih obaveza privela kraju,otišla i kupila jednog kokota hrvatinu,pustila ga u kokošinjac.Dečko je odmah snimio situaciju,-bogami,ovo nebu dobro završilo,opet mi nešt u kosi plazi -idemo dalje - da,dečko je snimio situaciju,kljucnuo je najprije onog petog neradnika,pojurio ga sve do vrta,pa je ona lijepo i tog petog po nož i u lonac.A hrvatina se na poso dao.Svakoga dana,svaku koku počastio ljubavnim kljucom.Odradio frajer to prvoga dana,odradio on to i drugoga dana,odradio i trečega,da ne povieruješ prosto,zapeo on na radnm zadatku sve do sedmog dana usrdno,a onda,onda osmoga dana došla ona u kokošinjac i vidi - hrvatina se sčučurio u kutu,sav nekako snužden,ruža mu pocrnila,niti jede,niti pije,nit se miče.Samo nekako žmirka.Deveti dan dečko sklopio očice,istegnuo nožice.Mrtav bio.
Eto,sada odi opet tamo gore pa pročitaj pouku- šta piše? Tak da ona fora - od viška glava ne boli -ne stoji.Jel?Od viška se dakle može i glava izgubit.

I tako,prošao dan.Od velikih radnih planova ništa,ali smo se nasmijali za pol života.A i sada je mome mužu jasno zašto mu ja sve češće u krevetu okrenem leđa - pa ne želim da jadan istegne noge.:(giggle):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Možda bi suprugu pomogel onaj vic o Dudeku i Regi kad su bili na farmi kokoši !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ovo se još nije dogodilo,ali bude sto posto - idem u Italiju na sajam cvijeća slijedeće nedjelje.Hihihč jedan od uha do uha - presretna sam.

Ako netko ima kakvu želju da mu donesem - evo,primam naruđbe - može sve osim kakve talijanke.:icon_razz:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ja mrzim sajam cviječa u italiji i hihač od -do

vaš velečasni


smurf.jpg



Ma nije bitno mrgude,glavno da ne mrziš mene. Hihihić.


Evo,ja tebe
images
hi,hi.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Čudni su putovi nebeski :icon_lol::icon_lol: Joh sretan put i lijepo se provedi !!!!!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
@željkič,čekaj malo,to budem ja tek druge nedjelje išla,ali ti se ja tome veselim ko malo dijete - ništ čudnoga zamene - jel,tako se i ponašam - sad budem cijeli tjadan ko na krilima.
A bude mi malo čupavo,u subotu budemo proslavili godišnjicu braka,skromno,kući,neki ručak budem spremila - zapravo budem se naradila ko žensko konjeto dok ugostim deset-dvanaest ljudi (nadam se da bu nekome Bog dal pravu pamet pa mi kutijicu griotica donese :(clap):),a onda u pol noći na put - sva sreća što su mi tek pedeset dvije,pa ja to izdržim bez problema,jel.....

Hvala na brizi,ali sjeti se ti meni i u subotu na večer reći - sretan put.:(hi):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma @darijus,neznaš ti mene - meni netreba nos - ja ga osjećam dušom i srcem.A o tijelu od sedamdeset pet kila plus tri blagdanske (materemi,prošlo već mjesec dana a još ih nisam uspjela skinuti,ali nebila ja ova blenta što jesam ak neću,makar na dijeti do sudnjeg dana bila ) da i ne govorim - kad to sve zbrojiš - mirisi su detektirani,uhićeni,transferirani i sankcionirani. Ups - oću reći - konzumirani.:(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Godišnjica braka a ti rintaš.....:icon_toilet:....i onda budeš se pitala pod stare dane jel vrijedilo....:icon_blackeye:
Ne znam jel ti to motivacija ili ne, ali ja od sredine 12. mjeseca skinuo 11kg.
I ako slučajno ne izdržiš i odlepršaš ranije za Italiju, sretan put i još sretniji povratak
 

Najnoviji postovi

Na vrh