• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Lijepa je i bez vrha mislil sam da Gibson ne dolazi od gips (vic o Mel Gipsonu i zagorki )
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo da stavim ovdje,ali lagano upozorenje za ljude slabijeg želuca.Koji vam je detalj dovoljan da uspijete razlikovati upakovanu oguljenu mačku od oguljenog zeca,ako kojim slučajem naletite na neku čudnu mesnicu negdje daleko na nekom slučajnom putovanju,dobro razmislite odgovor ide sutra da vam ne kvarim noć:icon_fU::icon_fU::icon_fU:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
evo da stavim ovdje,ali lagano upozorenje za ljude slabijeg želuca.Koji vam je detalj dovoljan da uspijete razlikovati upakovanu oguljenu mačku od oguljenog zeca,ako kojim slučajem naletite na neku čudnu mesnicu negdje daleko na nekom slučajnom putovanju,dobro razmislite odgovor ide sutra da vam ne kvarim noć:icon_fU::icon_fU::icon_fU:

ha,ha.....jel odgovor bude iz iskustva.....:icon_evil:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Hvala,hvala!!!

A kako si pogodio???????????????:icon_eyes::icon_eyes::icon_eyes::icon_eyes::icon_eyes::icon_eyes:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Hvala,hvala!!!

A kako si pogodio???????????????:icon_eyes::icon_eyes::icon_eyes::icon_eyes::icon_eyes::icon_eyes:

jbg,piknul bez veze sam da uvek tak ubodem.....:icon_hang:,nego el si i ti živčana ko ja pa nemreš spati kad si sad na kompu:icon_pray:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ovo je moje uobičajeno - ljeti kada radim u plasteniku do pol devet,ako odmah nakon večere odem u krevet nemam uopće osjećaj da sam živjela taj dan - tako mi onda ostala navika kroz cijelu godinu....šta ćeš.Ma ima tu tisuću razloga - a,evo,sada ću,moje zlato se na trosjedu probudio.

Palila bi čipka,palila,al nas dioptrija zeznula. :icon_wink: :icon_razz:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Ovo je moje uobičajeno - ljeti kada radim u plasteniku do pol devet,ako odmah nakon večere odem u krevet nemam uopće osjećaj da sam živjela taj dan - tako mi onda ostala navika kroz cijelu godinu....šta ćeš.Ma ima tu tisuću razloga - a,evo,sada ću,moje zlato se na trosjedu probudio.

Palila bi čipka,palila,al nas dioptrija zeznula. :icon_wink: :icon_razz:

ha,ha...dobra si,laku noč,sad ću i ja,čujem ovu svoju u boravak kak ga pili:(angel):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Evo odgovor se daje u svezi razlike između oguljenog zeke i mačke lijepo upakovanih u celofan.Dobro pogledajte izgled rebara,kod mačke su kosti rebara okomito ,ne plosnato,eto samo mala razlika u izgledu:icon_madu::icon_madu:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ajkula kad mogu kinezi a šta nebi mogli i mi meso je meso kad neznaš šta jedeš dobro je samo da poslje nepočneš vatat miševe...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pa ne postoji bez veze ona izreka,U NUŽDI I VRAG JEDE MUHE,:icon_madu::icon_madu:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A-uuuuuuuuuu,ne mace jesti - ja imam dvije krasotice - pa di bi čovjek sa njima u tanjur - ajte molim vas.:(punch)::icon_lol:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
ajkula prijatelju,kakva je situacija sa vepričima u tvom ataru,ja volim mice mace(i na dve i na četri) ali poplašit veprove sa svojim brakircima to mi je životna strast.....e sad ako je neko "zeleni" nek ne čita ovo :icon_twisted:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nisam "zelena" ali sam načiso pozelenila - @farmrevg - ne približavaj se mojim macama - sad ti više ne vjerujem na riječ dečko - iš,iš - da se nisi usudio nit pomisliti.....:icon_e_surprised:

@đuro strašni,ti si zbilja strašan - pa kako te mile životinjice možeš napucavat.Joj kako bih ti sada stala na nogu sa svih sedamdeset pet plus tri blagdanske kile!!!!!!:icon_axe:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Nisam "zelena" ali sam načiso pozelenila - @farmrevg - ne približavaj se mojim macama - sad ti više ne vjerujem na riječ dečko - iš,iš - da se nisi usudio nit pomisliti.....:icon_e_surprised:

@đuro strašni,ti si zbilja strašan - pa kako te mile životinjice možeš napucavat.Joj kako bih ti sada stala na nogu sa svih sedamdeset pet plus tri blagdanske kile!!!!!!:icon_axe:

pital bi ja tebe da tih milih životinjica ima malo više u tvom kraju pa da ti preoru sav
godišnji trud u samo dvije-tri noči:(devil):

jooj,kak bi ja sad sa svojih 75 kila to preživel......bez blagdanskih jer te se mene ne primaju da su kak rebarca masna(veli žena "se ti vriti zgori")
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E moj đuro strašni - znači - ja sam strašnija od tebe - i jača. A k tome sam i plava.To ti je kombinacija koja satire sve pred sobom - čuvaj me se - nediraj životinje.:icon_madu::icon_fU:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
E moj đuro strašni - znači - ja sam strašnija od tebe - i jača. A k tome sam i plava.To ti je kombinacija koja satire sve pred sobom - čuvaj me se - nediraj životinje.:icon_madu::icon_fU:

ha,ha misliš da si i brža.......kondicija,zbog spomenutog hobija, mi je jača strana
a sad što si plavuša hmm...:icon_scratch:.....kaj sam ono slušal o plavušama.....
no šala mala....da se ne naljutiš:(wasntme):
 

Najnoviji postovi

Na vrh