• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Muhič - ma evo ti pusa,ma kaj pusa,pusetina - ovu su mi svirali na svadbi,i to ne bilo kak.U ono vrijeme je svadba bila kod kuće,a iz ručka drugoga dana se izašlo na ulicu ispred kuće,na sredini ceste sa zapalilo par snopova kukuruzovine i oko toga smo plesali.I svirali su baš tu pjesmu.a mi je naravno otplesali.:icon_razz::icon_razz::icon_razz:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Godišnjica braka a ti rintaš.....:icon_toilet:....i onda budeš se pitala pod stare dane jel vrijedilo....:icon_blackeye:
Ne znam jel ti to motivacija ili ne, ali ja od sredine 12. mjeseca skinuo 11kg.
I ako slučajno ne izdržiš i odlepršaš ranije za Italiju, sretan put i još sretniji povratak



Nemrem prije za Italiju,autobusom idem - a on vozi po voznom redu.
U sutoru odradim godišnjicu braka,onda se do pol noći malo odmorim,i muž me otpelja na autobus - materemi,pa tek sam sada skužila da bum na bračno putovanje išla sama - pa ovo je za pobenavit,jel!!!!


Reci brzo,reci,kak si skinuo toliko kila,meni titno treba nešto takvoga.
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Kaj mi je točno došlo ne znam, pojma nemam koji je povod, al dobro je...neka potraje...jednostavno nemam tek kao što sam imao prije.
Sve si mislim da nisam možda zaljubljen ili imam neku opaku bolest:icon_blackeye:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma nemoj mi reći da ti to skinuo bez neke dijete - ako je tako odi obavezno doktoru - bolest je sigurno u pitanju - zaljubljenost najvjerojatnije - ali,ta ti je najopakija.

P.S. - tko je sretnica - jel neki anđelak ili se pališ na opake i zlobne? :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Eh, kad bi sam znao odgovor, rekao bi ti garant....ovako sam se prepustio situaciji, pa dok ide, nek ide. Trenutno ne želim istraživati:(angel):.
A kaj se tiče bolesti, držim se one stare, zdrav si tako dugo dok ne odeš liječniku.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ček,nisi reko - jel si ti oženjen pa si zaljubljen tajno,a mršaviš javno? :icon_weed:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
kako se čovjek čudno osjeća kada sretne dragu osobu iz mladosti,još vidi da je sretna i nakon ugodnog razgovora sa njom ima osjećaj da je sve nekako pozitivnije:icon_pray::icon_pray:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo nedjeljca stigla-gdje sam ono ja danas trebala biti? - ah,da u Italiji.Ma sam trebala biti brus - majko mila,tak ti je to kada ti muž ugovra izletič -uvijek naopako ispadne - al meni tu sada nešt sumnjivo - sve mi se čini da me se jadan tolko silno htio riješiti bar na dan da je previdio datum polaska - nisam ja trebala ići danas - išla budem za mjesec dana,je,je.A sad,kolko se jadan veselio prije neg je skužil da se prešel - možda iz inata nebudem htjela uopće ići. (to mu samo prijetim,di bih da da neidem,jel...).Ma nema veze,još je dobro i ispalo,evo smo jučer proslavili godišnjicu braka,pozvala ja goste,kuhala,dvorila,suđe prala,- -plesala,je,je,plesala - a od čega bih inače tak umorna bila,jel,joj,poklone sam dobila (a rekla sam svima - ne nam nikakve poklone kupovati,samo se troši bespotrebno - ajd,neku sitnicu,tek reda radi)- i griotice - to budem pojela,nešt već jesam,i čokolade,-to budem spremila,i neke flaše alkoholne - to budem iskoristila za odnjet dalje za rođendane razne_eh - sjećam se tako - jednom daaaavno,išli mi prijateljima na neko slavlje,i kupila ja - u ono vrijeme bila popularna Bakarska vodica - kupila ja jednu,a imala je etiketu malo podrapanu,oštečenu onako na rubu-Nakon godinu i pol,došli k nama u posjetu jedni drugi prijatelji,i donjeli flašu Bakarske.Gledam ja u nju - etiketa podrapana na rubu.Pa sam pitala onu prvu prijateljicu kada smo se srele - jeste vi popili onu Bakarsku - veli ona - nismo - išli u posjetu prijateljima pa je dali njima.Hm.A ti njihovi prijatelji su prijatelji sa jednima drugima,koji su prijatelji sa ovima koji su Bakarsku donjeli meni.Opa braco - pa sam ja onda odlučila - ja je kupila - ja bum je popila.Sad je napravila pet krugova - ako je ne strusimo,bude se vrtjela dok se ne pokvari uokrug. A šteta - bio ja to dobar pjenušac.
E,dobila sam i dvije orhideje,aaaa,krasne,i okuse braka -kiselo i slatko-to mi donjela jedna prijateljica-veli,ljutioga nije ništa stavila u poklon,nesmije u braku biti ljutnje,a dobro - to šta se ljutne tiče,to je riješila moja svekrva još davno,u našim mladim danima - pomogla eliminirati ljutnju,tako da se nemogu potužiti da mi je brak bio nešto gorak ili ljut.Šopala ona mene uvijek kako ja veš oprati neznam - nosilo se u ono vrijeme bijele potkošulje i bijele gače,a mi bili krumpiraši tada - a kada u bijelom vešu - donjem - da zabune nebude - u onoj prašini radiš - to što je bijelo,kada se opere i kako se god opere,nikada više bijelo nemože biti,nego je kak je moja svekrva govorila -zamukjeno.Bemati zamukjeno.Pa mi je znala reći - nemoj to metati van sušiti,vidiš kak je grdo zamukjeno,ni te sram.I kuhinjske krpe su mi bile "zamukjene". Slušala sam je to deset godina,slušala,a onda mi dopizdilo.Pobrala sam sve kuhinjske krpe,i bacila u smeće.Pobrala sam i sve donje rublje,i bacila isto u smeće.Kupila sam papirnate ručnike,obrišeš njima,baciš,ne pereš,i ništ više nije "zamuknjeno"Još jednom - da ti bem zamukjeno.Pa sam mužu kupila plave i crne potkošulje,i gače isto takve - super slim.Vauuuuu braco - dok sam skužila - a skužila sam bogami odmah kolko to efekta ima na određena osjetila,bilo mi čisto žao što to nisam napravila odavno.Kupila ja njemu muške štrampe crne i smeđe - koje duge gače - ošle duge u povijest.A sebi sam - sebi sam kupila donji veš u crnoj i crvenoj.Pa sam,kad sam već kupovala,kupila je sebi od čipke.Je,i plavo .E,i zato sam ja svojoj svekrvi zahvalna što je ona mene kljucala po mozgu deset godina i što je njoj sve moje bijelo bilo zamukjeno a ne bijelo - evo mi žena napravila šečer od braka - kaj da velim - na mene imalo efekta one superslim cene gaće,a na moje zlato čipka u boji,i tako se nama fino osladilo.I kak ja sada tu ženu koja je meni tolko dobroga u životu napravila nebih pozvala na godišnjicu brak - pozvala sam je.Pa mi bila djeca,i oženjen sa obitelij,i ova oženjena na divlje sa svojim - EPMBZ (eventualno potencijalni moguči buduči zet - za mene je to tako bugo dok službeni papir ne vidim,makar oni skupa žive,i točka.Staromodna sam,a pošto sam već stara,drugačija više ne budem)Pa bila i moja mama,pa bili brat i žena njegova,pa prijatelji još jedni,pa još jedni,i sve sam ja njih lijepo nahranila,ugostila.Plesali smo nešt,jooooj,ja opet plasala sa ovim koji pleše samo dok popije četiri - pet gemišta.Pozvala ga ja,a on meni reko - nema šanse,znaš da ja plešem samo kad popijem četiri gemišta - ja uzela flašu,natočila mu,dala mu čašu u ruku - ispij - rekla-on ispio - i mi zaplesali - onak,po njegovom,išlo nam kak nam išlo,nema veze - i sad smo pali samo jednom ko i prošli puta kada smo pesali.Ma tko bi mislio da me jedno muško od sto pet kila nebi moglo zadržati dok se ja nagnem na kraju plasa unatrag.I da bude pal baš na mene.Hah.
Al sam zato sa svojim mužem otplesala - zapravo,uplesala u slijedeću godinu našega braka.....hehe.....a da nismo nijednom pali.Pa nešt mislim,ako nismo dosada,više niti nećemo,jel......imali smo mi svojih uspona i padova,ali,što je život nego usponi i padovi - ajd,jest da nismo nikada padali ispod koljena - a ima i onih koji padaju ispod gležnjeva,sve se nekako uvijek plivalo sa glavom iznad vode,nije niti neke gorčine bilo,ili se zaboravilo.A ljudi vele,ne osvrći se iza sebe - gledaj ispred da se ne spotakneš i padneš.Ja ne padam -a ak se i spotaknem - znam ja "kupiti čipku".....:biggrin: . Bračnu.:(giggle):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Čestitke na godišnjici braka johabice,ali nisam u tijeku događaja ali koji je pir blizu po godinama,zlatni definitivno,dobra ti ona definicija budućeg zeta,nadam se da ne bude to netko od političara uzeo kao novi naziv,a što se tiče putovanja u Italiju,ma bitno je da se putuje
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Auuuu Ajkula,malo si predaleko otišao prema zlatnom,pa ja sam još relativno mlada:icon_weed:.e,neću reći koji je,al da je broj veliki,veliki je.hehe.Hvala na čestitkama - možda bolje da si čestitao mome mužu što me uspio toliko godina istrpjeti,hihi.Nie njemu jadnom lako,jel......Ma kaj,samo se šalim - vake žene malo ko ima ko što sam ja,auuuuuuu,kolko sam dobra,sama se sebi divim - sve znam,sve mogu - jedino je problem što neću.:icon_weed:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ajoj,ma ja sam i mislio na johabija ali ovako kada se ženi čestita ljepše zvuči,samo ne spominjati ženske godine,ali sigurno je bliže zlatnom jubileju općenito,evo kada spominjemo godišnjicu,idući mjesec izlazi i mojoj ženi da me trpi 16 godina,joj kada je to prošlo:cool2::cool2:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
o,ja se šesnaeste i ne sjećam,,kolko je to davno bilo.A kako si uviđavan - je,je,ženama se godine ne spominju,pogotovo dok ih nagaze.:icon_eyes::icon_weed:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
ČESTITKA za godišnjice braka (sory na kašnjenju ) želim vama ono kaj si želite sami :drink::drink::icon_kidra::icon_pray::icon_pray::icon_thumright::icon_thumright:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
hvala željkič,hvala - evo nam jedna za raspoloženje ptije posla-


[YT]http://www.youtube.com/watch?v=yyDUC1LUXSU&feature=kp[/YT]
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529






Evo jučer jedan prijatelj proslavio rođendana svi zajedno smo proslavili i Valentinovo.
Kak je to slatko,jel,dok mi "stara garda" slavimo......Valentinovo,a?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
johabice koji dio gitare si smazala,a zašto nebi stariji ljudi slavili Valentinovo,pa i oni se vole,koji se ne vole ti više nisu zajedno ili se non stop mlate,evo jedna mlada iz mog sela izdržala cijelih 7 mjeseci u braku,ah što ti je mladenačka ljubav,nije to više kao nekad,zar ne johabice:wink::wink:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Tako je Ajkula - mi stariji imamo savitljivu kičmu, bure života su nas napravile elastičnima,povijamo se i savijamo pod naletima vjetra,i kada se smiri nevrijeme,opet se ispravimo_Ova mladost se lomi na prvom povjetarcu,pukne ko zvečka i nije se u stanju više skupiti.


@željkič - i ovaj naš prijatelj je bio mužikaš,svirao je gitaru,a prva koju je imao se tako zvala.Pojeli smo joj vrh prije neg sam je uspjela poslikati.
 

Najnoviji postovi

Na vrh