• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma šetnja je bila u prvom planu - ne bii vjerovao kako su uz cijelu obalu stazice sređene,i pješačke i biciklističke - imaš mjesta za baciti štapove sređena - prava milina.Samo je nestalo one intime od prije dvadeset pet godina kada si mogao opušteno cijeli dan ležati uz vodu i kupati se a da nitko nije naišao - ili,kako smo mi imali mjesto - na plaži jedno stopedeset - dvijesto metara znalo nas se naći dvije -tri grupe,i to je bilo to.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,676
aj johabice jesi sirota...
pa tak je kod mene svaki dan, Kupa preko ceste, Dobra 200 metri dalje...
i kad god oćeš na neku ledinu, moraš se sprešetavat uz vodu...
a tebi to doživljaj...:icon_madu:
doduše ima dana kad ta voda dođe malo bliže...al većinom je na svom mjestu...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Danas su neka nova vremena,ni ljubav više nije kao nekad,ove mlade generacije žive pre brzo danas,:icon_anal::icon_anal:
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
aj johabice jesi sirota...
Pa tak je kod mene svaki dan, kupa preko ceste, dobra 200 metri dalje...
I kad god oćeš na neku ledinu, moraš se sprešetavat uz vodu...
A tebi to doživljaj...:icon_madu:
Doduše ima dana kad ta voda dođe malo bliže...al većinom je na svom mjestu...

zavidim ti evo bar vikendom....
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Ako netko prati seriju Lud Zbunjen Normalan,ovo što mi se sinoć desilo podsječa me na Izeta i njegove. Kčer mi otišla biciklom u obližnje selo kod kolegice, istih godina 23, oko 22.30 nazove da dodjem po nju autom jer pada kiša. Ja ostavim mobitel doma na punjaču. Dojdem do kuće i čekam u autu, ali nje nema, ona čeka da je nazovem??, idem ja ipak pozvonit kad izlazi muškarac mojih godina, i sretnemo se kod mog auta, tj. tata od kolegice..ja.. dobro večer gospon ja sam došel po M...., mrak pada kiša, ON me čudno pogleda i pita.. a kam da ide?.JA.pa doma..ON..nejde ona nikam,ona je doma.. JA ???, pa kak je doma sad me zvala da dodjem po nju..ON..a ko ste vi? JA..pa ja sam joj tata...I onda ON smirenim tonom,a tvoja M..., je kod nas? i moja žena se zove M..., sad smo baš došli doma s svinjokolje...čini mi se da je gospon bio malo ,a inače se poznamo ali mrak i nešto drugo, skoro da dobijem batine. Jučer mi je to izgledalo smješno, ali danas kad se zamislim da meni tak dođe muškarac po noći po ženu da je vodi doma..nebi mi bilo baš jednostavno.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E,sreća da ti kćer nije bila kod nas i da se ne zove S...Moj bi te klepnul ili te poznal ili ne.:icon_razz::icon_razz::icon_razz::(hi):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo traži se očitanje našeg đure,ovo je garant capa Bambija seniora,sram ga bilo zoblje moj ljulj a ništ ne daje za aldomaš,:biggrin::biggrin:,
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
teško se očitovat prema ovoj slici,zadnji trag (dolje desno) bi i bio bambi .........al ovi gore malo đuri čudni,ti mi liče na one koje ja obožavam......nemoj to dirat......ja ti dam balu sijena za vlasnika tog traga....:icon_mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ma vidi ti njega,on bi meni balu sjena a jednu bocku u paprikašu ,to bi bio posao,:icon_fU::icon_fU:,ovaj gornji trag ti je kakvih 8cm u promjeru,sigurno neki stariji lopov sa rogovima
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,328
Danas mi došel paket od Jojhabice.

Od svega iz paketa ja sam raspoznal samo da bi ovo trebala biti paprika.
Još bi samo htel znati kakva je lijeva sorta , a kakva desna?


pic upload

Kaj je ovo nemam pojma, ali tu ima svega :icon_eek::icon_eek: Čak mi se čini da je i neke ljekovite trave poslala u jednom od paketa sa slike.

Prosil bi lepo da se sortira od lijeve strane prema desnoj kaj je kaj.



pictures upload

Po zvuku kak cvili lišče ovih paketiča bi ja rekel da je ovo nekakvo zelje, ali ja bi radije objašnjenje.
Inaće to meni izgleda na neke ruže penjačice


forum image hosting

Tu ima robe za pol moga sela, ja bum podjelil sa njima, ali je problem da nebum kome kaj krivo dal pa mi poslije bude žal.
Jesi mi opet probleme složila, sad lepo pomagaj kak znaš i umiješ.

Nebudem hvalil jer se to nesmije.
Evo ti plača :icon_biggrin::icon_biggrin:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
babura-----roga i četiri paradajzerice


kelj(vjerojatno) 4 krastavca salatara i poriluk zelje rano karfiol(valjda)



zelje brokula zelje



Eh dušice,da si mi lišće okrenuo prema očima a ne korijenje,onda bismo to sa sigurnošču mogli tvrditi....Ajd super moderatoru - ispravi grešku.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,328
Ajmo ispočetka probati.
Onaj tri paketiča sa zadnje prošle slika nisam stigel popikati, bum sutra. Ništ mu nebude.


hosting images

Ovdje napred je friška paprika, a tam otraga ona od prije.
Vidiš kolko je njoj ljepše kod tebe i kak ona doma bolje napreduje. Izgleda da joj ne paše preseljenje.
Mogel sam si ja dojti nabrati kad dojde vreme za to hihihihi

Kaj je ono kaj izgleda ko luk ili neka trava, na slici skroz desno?


picture hosting
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Muhač da ja pogodim 1 motor brisača 2 kontakt brava 3 brava za paljenje 4 poklopac osigurača 5 dva cuk šaltera 6 šalter za žmigavce itd :icon_lol::(emo):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,328
A si videl automat, oriđiđi Yugodente, nebu ga valjda balonja skužil :(sweat)::(sweat):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Jersam samo sam ga preskočil on bi trebal biti br 2 (em ti starost) imam jednog na 560 umjesto onog ogromnog Očajavec oba pardon Čajavec :icon_weed: Ja danas bio vrijedan zavšeno baliranje ljulja kak da sam ga kral (kišno vrijeme ) !!!
 
Posljednje uređivanje:

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nebrini,bude dobro.kada dođe dobro vrijeme.iako mislim da bude ove godine ,ako se ovako nastavi problem sa paprikama.Njima treba toplo toplo....ono travnato je poriluk.

Sve kupusnjače mogu odmah u vrt - njima ne smeta ovo vrijeme - budu se ukorijenile i normalno rasle.Njima u ovoj fazi rasta ne smeta niti minus pet.I poriluk.

Ne sadiš dobro - sve kupusnjače se sade do srca - cijela stabljika u zemlju - stabljika će pustiti korijenje i budu jače biljke.Kada budeš sadio u vrt - a ja ti predlažem čim prije,potopi ih u zemlju kao što sam rekla - srce se nesmije zemljom zagrnuti.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo,zlato moje - muž oj - i ja ovako proslavili jučer Prvi maj -

sada slike,komentar sutra.

20140501_102658_zps9761ab1c.jpg
[/URL][/IMG]

20140501_103807_zps086495e2.jpg
[/URL][/IMG]

20140501_110630_zps7c7756d7.jpg
[/URL][/IMG]

20140501_110729_zpsdb4fdd05.jpg
[/URL][/IMG]

20140501_112706_zpsee81b1f2.jpg
[/URL][/IMG]
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ma nije tebi bilo loše na tom prvomajskom druženju vidim da je tu svega bilo i mora i krava vožnja u podmornici a najviše me se dojmila ona plata od četveronožaca svaka čast a gdje je tu tradicionalni prvomajski grah a ona po mesu:biggrin:

Gledam jadnu našu bijednu sirotinju dok se u cijelom svijetu organiziraju demonstracije naša sirotinja čeka u redu za grah veli njih šezdeset tisuća a ovi bijedni sindikalisti skupili jedva 1200 prosvjednika ma ko koga tu više farba .
Zato Johabice udri ti po četveronošcima dok se još da priuštiti jer i to nam budu zabranili bude samo za velikog vođu kao u Korei
 

Najnoviji postovi

Na vrh