• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Duhan

  • Temu pokrenuo krx pozega
  • Datum prvog posta

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Ja još uvjek ne razmišljam ozbiljno o tome.najviše zbog toga što su mi male parcele,znaći nemam veći komad od 3 kj,a pet bunara mi se ne isplati kopat,za sada.
Jel netko u tvom kraju već imao pokus sa navodnjavanjem?
A sušenje na bio masu,jel je tko kod tebe sušio na nju ?
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,339
Ima jedan na biomasu. Ali mislim da to nejde kod nas. E navodnjavanje nitko nema. Imamo komad 17 jutara uz Dravu i tu mislimo uvest kap na kap na svaku drugu medredicu. Za ostale komadiće neznam.
 

AGROA

Član
Tu od
30 Tra 2010
Poruka
34
Ima jedan na biomasu. Ali mislim da to nejde kod nas. E navodnjavanje nitko nema. Imamo komad 17 jutara uz Dravu i tu mislimo uvest kap na kap na svaku drugu medredicu. Za ostale komadiće neznam.

izgleda da će vlada donijeti zakon i naplačivati vodu
 

AGROA

Član
Tu od
30 Tra 2010
Poruka
34
kada krećete u sadnju duhana?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

darebn

Član
Tu od
19 Tra 2011
Poruka
147
A gdje su slikicee ? :!: ;) Mi smo mozda trecinu posadili... Sad je kisica fino pala tako da rasteee kao ludoo :D
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,339
Ima malo propalog od vode, al' jbg.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

darebn

Član
Tu od
19 Tra 2011
Poruka
147
Pozdrav prijetelji :icon_smile: ... Jel duhan posadjen ? Tema nam je zamrla bas :(sweat):
 

darebn

Član
Tu od
19 Tra 2011
Poruka
147
Super svaka cast :D .. Mi jos nismo ni pola posadili (nesto vise od 4ha ).. Jednostavno ne moze od kise. Ne moze da sastavi dva dana da bude lijepo vrijeme. Jedan plastenik stoji vec 90 dana.. Poceo je da trune ponegdje.. Sve u svemu ovde je haos.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Strasno, mi smo prije 20ak dana zavrsili, dok je bilo lijepo vrijeme, sad Je Koma pada i pada. Da je Moj u plasteniku bi pola metra vec.
 

darebn

Član
Tu od
19 Tra 2011
Poruka
147
Jednostavno se nije moglo pripremiti od kise kad mu je bilo idealno vrijeme uhvatili 2 dana i posadili mozda 4 ha ostalo jos 5 ha... I sad ove kise ne mogu dva dana da bude lijepo vrijeme. Pa duvan je sisan najmanje 5 puta. Danas je 91 dan u jednom plasteniku. Taj sav duvan je precupan posebno pokidani zuti listovi i oni koji su poceli da trunu. Jer se trulez pocela siriti. Valjda ce sad biit bolje vrijeme.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
ako ti se počela javljat trulež pošpricaj ga sa Kidan-om i Provikur-om.To zaustavlja trulež.

Moj je posađen isto prije nekih 20-tak dana,sad čekamo da se vrijeme popravi pa u kultivaciju i kopanje.
 

darebn

Član
Tu od
19 Tra 2011
Poruka
147
Dzaba druze.. Danas je mislim 92 dan kako je na vodi. Prskan je sa Kidanom par puta mislim. Valjda ce biti sve ok jbg..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh