• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Duhan

  • Temu pokrenuo krx pozega
  • Datum prvog posta

darebn

Član
Tu od
19 Tra 2011
Poruka
147
@type
Koje herbicide koristis prije sadnje a koji posle? Mi idemo samo prije sadnje 3 litre stompa i 0.8-1l rampe po hektaru i pokazalo se odlicno cak i za ambroziju.
 

uppo

Novi član
Tu od
16 Sij 2014
Poruka
8
Pozdrav,
zanima me smije li se insekticid SUMI ALFA miješati sa prihranom za duhan preko lista ( polifid) ? Hvala na odg
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Pozdrav,
zanima me smije li se insekticid SUMI ALFA miješati sa prihranom za duhan preko lista ( polifid) ? Hvala na odg
Pa na svakom uputstvu za upotrebu trebalo bi pisati sa kojim se sredstvima dotično može ili nemože mješati.
Zar več folijarna?
 

uppo

Novi član
Tu od
16 Sij 2014
Poruka
8
Ok, hvala na odg. Pa da krenuli bi sad jer duhan ne krece, pa da potaknemo rast

Poslano sa mog D5103 koristeći Tapatalk
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Ma ok,al nemaš još lisnu masu,bacaš folijarnu uzalud,daj mu zraka(kultivacija,okopavanje)sad će ti i druga kiša(daj još "bjeloga" ako imaš),a onda kasnije uđi sa folijarnom,Imaš u KT fertinu u rinfuzi vrlo povoljno jedino ak trebaš malo da ti se ne isplati ići......:icon_scratch:
 

darebn

Član
Tu od
19 Tra 2011
Poruka
147
Sta je duvanari nema vas nikako. Da nije duhan pun trave pa ne stizete ovde ? :eek::
Kako duhan napreduje? Kad se planira branje ? :(party):
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Iskultiviran dva puta, stari ce sad ogrnut, ja sam na godisnjem i necu ni sa mislim o njemu ahha
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Nije kriva trava nego bavaria
821afe26bd2c3bede8fc6c9b667433b3.jpg
 

pingy321

Član
Tu od
16 Ožu 2014
Poruka
114
:icon_scratch:

Hmmmm, ok, .. kupila sadnice za probat malo (25 sadnica samo ) "domaćeg duhana" za svoju upotrebu, posadila, okopala, sve 5 i.. i sada me zanima koliki bi trebao do sada biti visok i kako bi ustvari trebao izgledat??? :(
Moj mi nije ni do koljena, a ide u cvijet...koma :icon_e_surprised:

Hvala za odgovor i možda koju sliku da vidim kako to treba izgledati .. :(wasntme):
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Okopati(dat korujenu zraka)ali duboko,zalijevati,prihraniti,samo ako je pustio cvijet onda više nemožeš osim dobit na kilaži,a to jel znaš šta treba?
 

pingy321

Član
Tu od
16 Ožu 2014
Poruka
114
Okopavano je redovito pa ipak je ispalo ovako :( zalivano normaln,baš sam se trudila održavati kad ono cvijet već..biće d je i vrjeme krivo malo.
Ne ne znam šta treba,prvi mi je put i ništa ne znam.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

pingy321

Član
Tu od
16 Ožu 2014
Poruka
114
:icon_thumright: odlično izgleda!
Moj nije takav ni toliki, sutra poslikam :(angel):
Rade volje dođem ali samo ako je "jaki i ljut" :icon_weed:
...
Hvala da si postavio slike :Kiss:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Nisam napisal,trebaš zalomit(odrezat) cvijet,onda redovito plijevit zaperke,i bude ti onakvi kakvog si napisala da trebaš:(emo):
 

pingy321

Član
Tu od
16 Ožu 2014
Poruka
114
:(giggle): .. :icon_rofl:: .. :icon_rofl: .. :icon_mrgreen:..
Ehhhh da mi se je domoći onakvog kakvog trebam i želim...ahhh ..:cool2: ..:(rofl): ..:icon_lol:
 

pingy321

Član
Tu od
16 Ožu 2014
Poruka
114

...

...


...:=:)
..kaj poboljšati..:icon_question:..sem drač-korov okopati i maknuti :icon_redface:
 

Najnoviji postovi

Na vrh