• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Duhan

  • Temu pokrenuo krx pozega
  • Datum prvog posta

darebn

Član
Tu od
19 Tra 2011
Poruka
147
Labavi01 Da znas da sam pozelio branje i voznju u firmu. :D
Nego koje pesticide koristite protiv trava ?
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Uglavno na bazi clomazona,clon i nemogu se trenutno sjetit,još postoje dva ili tri.....fenomenalni su za duhan,međutim sto problema za naredne kkulture u plodoredu.....kod nas se dosta sije kamilica,a kupci jedino pitaju jel je zemlja tretirana clomazonom:confused:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Šta je duhanci,nigdje nas nema,kako rasad,jel počela priprema tla........šta kažete na vijesti o podizanju trošarina,kako će se to na nas odraziti.:(punch):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Prijatelju znaš kako se bude odrazilo,iza svakog čoška bude iskakao murijak u lovu na duhan,najebali ste vi sa duhanom kao i svi ostali u našu državu,banda je na vlasti,a protiv bande vrijedi samo sila,:biggrin::biggrin::biggrin:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ccccc,labavi,pa gdje ti od mene vidje gospodina,ja sam rođen kada je drugi Bog bio na zemlji,pušilo se sve u 16,od 57 do Morave,bez razmišljanja.A koliko je izašlo iz ministarstva poljoprivrede,duhancima ukidaju taj poticaj po kili a vama kako Bog dade kao i svima umjetnicima što po zemlji ruju.Vidiš kako sam pristojan:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Nisi me razumio,ali nema veze.Vidiš kako sam fin.Objasnit ću ti preko mobitela.:biggrin:
 

darebn

Član
Tu od
19 Tra 2011
Poruka
147
Slabo ulazim sad na forum. Frka na sve strane. Posao nas je bas sustigo. Jel koristi ko od vas rotodrljacu u pripremi za duvan?
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Palo prvo košenje. Nego sa čime zaljevate poslije košnje?
2492490954ee7b437aba6365dccc2f54.jpg
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Misliš na duhan ili na svoje grlo kad izađem iz plastenika........ja coca-colom?!:(wait):
 

darebn

Član
Tu od
19 Tra 2011
Poruka
147
Auu dobar duvan :icon_super: Nas nije jos dovoljno izrastao da bi dobio frizuru. Mislim da koristimo kidan posle kosnje ali nisam siguran.
 

darebn

Član
Tu od
19 Tra 2011
Poruka
147
Malo nas je slava zadrzala. Sutra pocinjemo pripremati tako da cemo u subotu najvjerovatnije sa dvije sadilice saditi. Kako ide poso kod vas ?
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Kako pripremati,pa ja pripremio gredice prije 14 dana,sadnja kreče u utorak,neču forsirat zbog flanaca,hoču da očvrsnu.....jel vi ne pravite gredice?
 

darebn

Član
Tu od
19 Tra 2011
Poruka
147
Pa prskanje , drljanje nakon prskanja i pruzanje redova po kojim ce se saditi duvan. Ne sadimo na gredice. Niko to kod nas ne radi.
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Mi pospricamo protiv trave i sjetvospremac, pa sadnja na ravnom i onda protiv trave. uploadfromtaptalk1431840101808.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh