• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Duhan

  • Temu pokrenuo krx pozega
  • Datum prvog posta

darebn

Član
Tu od
19 Tra 2011
Poruka
147
Pingy321 Pokidaj mu zaperke.Da ne trosi snagu dzaba na njih.
Ekipa kad se pocinje sa branjem? Mi smo planirali 9og poceti ako vrijeme posluzi. :cool2:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Jbt Darko pogledaj ga kolicni je(vidi slike),već tri dana prihranjujem i navodnjavam,ne vjerujem prije 15-og,vi ste valjda dobili više kiše.:icon_hang:
 

dravskasirena

Novi član
Tu od
21 Lip 2015
Poruka
9
Ovo izgleda kao oštečenje od kemikalija.....nešto krivo špricano,ili šprica nije bila dobro oprana
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Di ste duhanci,jel zuje pumpe:fiery:,samo pičite,izgleda da nas čeka pakao narednih dana,zapad zemlje ima šanse za kišu(pa i tvrdu)središnji krajevi(mi)zanemarivo a istok gotovo ništa:icon_twisted:
 

pingy321

Član
Tu od
16 Ožu 2014
Poruka
114
...ma zuji mi u tintari od ovih vremenskih prilika koje dolaze :(smirk):,Drava mi blizu al ne smijem ja to...
...
pozdrav
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
jbt imam ideju....stani na most(naravno povedeš i muža) i .........možda se okupaš.....:icon_weed:
 

pingy321

Član
Tu od
16 Ožu 2014
Poruka
114
Haaa...grrrr..:icon_axe:.. i muž je računal na to da budem stala na most i morti opala v Dravu ili kanal .. jer ne znam plivati, pa da si čovjek skrati muke.. imate slične ideje očito! :icon_fU: evo vam obojici figa, neće moći ne dam se ja!:icon_weed:
Zato sam ga poslala, odvezla na mukotrpan posao u blisku stranu deželu da zaradi mirovinu od koje budem uživala, crkavica ali bolje išta nego ništa :icon_super:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Malo off,ali tipično žensko razmišljanje.....nek on radi da ja mogu uživati......možda mi ovo odnekud poznato:x:
 

pingy321

Član
Tu od
16 Ožu 2014
Poruka
114
:(envy):..ma da ti ja ne bi dala...
Ne boj se neču se ja ovajditi,on ti je blizanac po horoskopu+ međimurc tako da nemam šanse više nego bu sam htel.., a u konačnici i ja nakupih dovoljno radnoga staža i rintam 24/7/365 .. više od mojih konja i to sama, samo sam još premlada za mirovinu :tongue: ..tako da..hmmmm..bolje da si :x::x::icon_rofl:
 
Posljednje uređivanje:

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Ajd vračaj se na temu jer zovem moderatore,šta je sad ovo...forum ili plac.........znaš ja ti nemrem:x:
 

pingy321

Član
Tu od
16 Ožu 2014
Poruka
114
Dragi moji sapatnici duhanski,moj duhan očito to nije i sav je otišal v cvet :(envy):
Vjerojatno je to sjeme sjemena, pitaj se pitaj koje "koljeno" sjeme.
Nije ni važno samo me zanima smijem li ga uopće probati...?
Cvjetove jutros očerupah da lišće dobije bar malo..ali cvjetove namočih u vodu pa ču to kroz 24h razrediti 1:10 i upotrebiti na ružama protiv uši a i na mravljim putevima, ako ima nikotina uopće to bu super eko insekticid .
...


..evo vraćam se sa placa na temu :biggrin:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
el vidiš kak kak pozitivna kritika djeluje:icon_rofl:
A probaj.......znaš onu "ko probo taj se ....!":icon_rofl:
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Baš tako,sada je puno veći☺.
Samo kakva ti je to sorta?
Ja takav duhan nisam u životu vidio?
 

pingy321

Član
Tu od
16 Ožu 2014
Poruka
114
:mad:: "domaći" :mad:: oćito dečki...:icon_e_surprised:

Čovek na FB u oglasima stavio da prodaje po 5kn sadnicu i eto...:icon_fU: dobiješ šklj-nateg vrstu,kaj znam,:icon_scratch: ...morti postane popularna :icon_weed:,..:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:

Bobić možda cjelo selo počne kašljat :icon_rofl:
 

Najnoviji postovi

Na vrh