• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Duhan

  • Temu pokrenuo krx pozega
  • Datum prvog posta

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
nemrem vjerovat kolko si pronicljiv,to im uopče nije boljka jel.....?:icon_hang:
ajd piši di da ga nađem al ne piši kolko košta:icon_mrgreen:
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Žao mi je,nemam informacija gdje bi to mogao povoljno riješiti,jer nisam imao iskustva
sa time - još.
Ako slučajno naiđe nešto javim
 

pingy321

Član
Tu od
16 Ožu 2014
Poruka
114
Grdo od mene :icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl: se od :icon_syda: na "puž"...
ne pitajte zašto jednostavno me primil smijeh :(giggle): zločesta sam malo :(angel):
Labavi01 ne zamjeri, a tebi "18" hvala za nasmijavanje :icon_thumright:
Pozdrav svima :icon_madu:

:icon_lol::icon_lol:... :icon_thumright:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Tak velika curica,a tak neozbiljna,a na kaj tebe asocira puž.....haaa.......pa nije za tvoj herc više "gepard".....te tlak spuca.....očeš to?:(giggle):
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Nekih 1800 kn komplet reparacija mjenjaca je bila tu kod nas, ako imas majstora dijelovi se daju nabaviti iz tvornice, ako su ti brzine ok onda trosak nije toliki.
Koji simptomi su? Znas da onaj mesingani mozes samo okrenut kad se jedna strana podere i pici dalje.
Ili cca 5000 za cijeli toper, ima kolega za prodati ispravan
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
jbg,sve to znam,al trenutno me jebe i ovih 1800-2000,a kamoli 5000,,naručio sve novo i čekam rasplet događaja,inače ovo za okretanje zupčanika nisam znao a kolega majstor mi to nije predložio kao opciju:s:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,901
Nema sreće od okretanja pužnog kola. Ak je preskočil s jedne strane, teško da bu z druge valjal.

Labavi, daj malo olabavi i piši, molim te, na način kak smo se dogovorili. Nemoj me tjerati na nepopularne mjere.
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Zj to je onaj veliki mesingani, u njega ide ona kanđa, ako kanđa ne hvata nece krenut. Isto se dogada i kad se zaustavlja, novi toper stane pritiskom kvacila i propinje se pri kretanju, kasnije se mesnig zajede. Puzni pokrece taj mesingani, to je druga stvar. Ovaj kad se pojede okrene se i vozi dalje, a ako je samo puz to nemoze bit puno para, max 100 eura plus par kuna ruke. Kazem ovisi sta ga pati i koliko godina je vec radio
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Radio je oko desetak,možda i koju godinu više,slično mi objašnjavo i majstor...da nema pomoči,jako je i nepravilno potrošen onaj "žuti"a i još neki manji,a valjda ovaj tjedan bude gotovo_On mi (majstor)stvarno izračuno oko 2000 kn sve skupa,e sad,jel to puno ili malo,šta da radim,treba mi....
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Pa eto tak sam i ja dao, 1800 cca, veliki taj, pa puzni pa puskica od jedne brzine i lezajevi, vilica biraca brzine, plastika ona neka sto se spali, semerinzi. Sad je miran opet neko vrijeme.
Al da je mekano napravljeno, mekano je, kad sjednem ja sa 80 kila plus 150 vode jos ak je brdo. Ks
 

darebn

Član
Tu od
19 Tra 2011
Poruka
147
Ekipa kako ide poso sa branjem? Mi smo danas nabrali 10-tu susaru. Duvan izlazi fino. Fali mu kise i ove vrucine ga ubise.:s:
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Ja cu iduci tjedan pocet brat. Duhan do koljena. Samo kisa fali. Nikad ovak lose
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
A hebaji ga,ja sadim 5.5 ha od toga 4 ha navodnjavam pa opet nije bog zna što,dobro,imam i dosta loše zemlje,nemam svoju,fali mi za plodored itd,itd...:icon_scratch:
 

darebn

Član
Tu od
19 Tra 2011
Poruka
147
Zile jesu po 42:icon_e_biggrin: . Vece nam ne trebaju ove su taman. Jako tesko se nalaze radnici. Jos 50 naberemo i ne treba nam vise :icon_wink:
 

Najnoviji postovi

Na vrh