• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Đuro Đaković

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Moj kolega s Toplinerom 4065 i 4.2m hederom je skinuo 14 ha cjeli dan, a ide sporo spram mene s istim takvim kombajnom.
Kod mene je bio problem prijevoz tako da nikad nisam testirao koliko bi napravio cjeli dan bez stajanja na tablama, lani dok sam vršio kukuruz napunio sam 15 vagona (ne cjeli dan), i zapunio dvije privatne firme što otkupljuju ;) Tako da ne znači imati velik kombajn, kad sve drugo ne prati njegov kapacitet.
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
mi smo vršili žito lani, i imali prijevoz konstantno, i navršili smo 12 vagona do 5-6 popodne.
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
evo jednoga ĐĐ 1620
a777ca92.jpg
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
el neko zna koja je razlika između Đuro Đaković MK 1620H i Đuro Đaković M 1620H :scratch :scratch
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
bole kaže:
el neko zna koja je razlika između Đuro Đaković MK 1620H i Đuro Đaković M 1620H :scratch :scratch
Nije baš da ih poznajem najbolje, ali razlike nebi trebalo biti, možda u godini proizvodnje.
 
B

Bobo

Guest
Na Djuri 770 su razlike izmedju M i MK nebo i zemlja, pa je moguce da i ovdje ima nesto nadodano u novijem modelu...
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Prva ozbiljnija izmjena "velikog ĐĐ-a" je Globus, ovi svi stariji 1620 i Hidroliner su gotovo identični kombajni, razlike su neke sitnice.
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
pa vidio sam dosta ĐĐ 1620 i nisam skužio nikakvu veću razliku zato pitam, mada na većini koje sam vidio piše samo M 1620H, a kodmene je MK 1620H
 
B

Bobo

Guest
Kako ti je i Vedran rekao. Sitnice, u biti razlikuju se po naljepnicama ;) I jedan i drugi su zvijeri od kombajna i ti imas "bolji" od ta dva.
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
daj mi reci je li to tvoj kombajn i kolika mu je kosa? jako dobro izgleda.
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
odličan kombaj samo šteta što nema bolji krov nad glavom kao moj :D :D :D :D
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
da to je šteta jer kombajni koji nisu pod krovom jako brzo dobiju po tamburi.
 
D

dariodeer

Guest
znam da je stara tema i sve to, ali u mom kraju je đđ bog i batina, mi smo imali dva komada do prošle godine, ako je dan povoljan, bez kvarova i da su table do 70 jutara su vršili, a sad kad se vrši s deutzom 4090hts i đurom, nemoš spojit dva dana a da na đuri neš ne ode, bolesno, prošle godine je išao samo tako, a sad... :( , a deutz je sigurno najisplativija investicija u zadnjih 10 godina... :D
 
A

antonio88625

Guest
bok ljudi mene zanima kombajn đuro đakovic 770 zanima me tocno kakav je u radu i jeli je tko od vas ima prilike radit sa njim.......
 

Najnoviji postovi

Na vrh