• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Đuro Đaković

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Antonio, evo ko da sam znao da me netko treba ovdje :D

Ima moj susjed ĐĐ M770, malen je to kombajn, ali on sa njime 350 duluma ( 35 h) ovrši ko iz šale, ma da se treba načekat i sve to :D

Ove godine je sve to ovršio bez kakvih većih problema, samo je moro uzet 2 ležaja koji koštaju 20 KM sve ukupno, tako da je to baš super, kod njega nemaš neke tehnologije, jako je grub, adapter mu je premal ( ko igračka je) kabina mu je loša, ma i nije ti to neki najbolji kombajn, ali eto, ako trebaš nešto osobito u vezi njega pitaj me, da ti ne nabrajam sve ;D
 
A

antonio88625

Guest
Antonio, evo ko da sam znao da me netko treba ovdje :D

Ima moj susjed ĐĐ M770, malen je to kombajn, ali on sa njime 350 duluma ( 35 h) ovrši ko iz šale, ma da se treba načekat i sve to :D

Ove godine je sve to ovršio bez kakvih većih problema, samo je moro uzet 2 ležaja koji koštaju 20 KM sve ukupno, tako da je to baš super, kod njega nemaš neke tehnologije, jako je grub, adapter mu je premal ( ko igračka je) kabina mu je loša, ma i nije ti to neki najbolji kombajn, ali eto, ako trebaš nešto osobito u vezi njega pitaj me, da ti ne nabrajam sve ;D

gle ja sada radim nekih 30 hektara zemlje i nemam kombajn ustvari ima jedan moj kolega što si mi pomažemo i ima classa konbajna pa sada mislim povecat zemlje na nekih 50 hektara pa neznam razmišljo sam o tome đuri đakovicu ili nešto isto tako malo ali jeftino jel ti možda znaš koji bi mi kombajn pasao
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
ĐĐ M770 + 50 h = 0

Jedino ako radiš pola pola, npr 25 h Soje i 25 h Pšenice, tako ti MOŽE proći, ali gledaj, ti sa njime na dan max. 4 hektara možeš, ništa više, tako da ako sa njime misliš tako može, ali ako ti je 50 h pšenice, Đuro nije za toga, traži neki Claas malo stariji ili Deutz Fahr...
 
A

antonio88625

Guest
ĐĐ M770 + 50 h = 0

Jedino ako radiš pola pola, npr 25 h Soje i 25 h Pšenice, tako ti MOŽE proći, ali gledaj, ti sa njime na dan max. 4 hektara možeš, ništa više, tako da ako sa njime misliš tako može, ali ako ti je 50 h pšenice, Đuro nije za toga, traži neki Claas malo stariji ili Deutz Fahr...

ma na 50 hektara bih ja imao 20 hektara soje 20 hektara pšenice i 10 hektara kukuruza.......
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
tako bi ti već moglo da ide...
To je taman za njega, ma da mi ujutro bar 2 sata prije žetve ostavimo, da ga podmažemo, ispušemo i to :)
 
M

montoya1

Guest
Zna li možda neko da li se može negde naći sečka za slamu od Đure 1620
 

RAZZOR

Član
Tu od
15 Ožu 2013
Poruka
114
tako bi ti već moglo da ide...
To je taman za njega, ma da mi ujutro bar 2 sata prije žetve ostavimo, da ga podmažemo, ispušemo i to :)


2 sata? za jedan kombajn? puuuno previse.
trenutno imam đđ 1620 i claasa commandora 115cs kojeg sam predstavio

Ja i stari pripremimo oba za 3 sata i koji minut. kavica prije 8 i u 8 krećemo s pripremom u 11 su završne pripreme, "doručak" i pokret, svaki kombajn svojim putem.
Đuro - temeljito pranje motora, podmazivanje svega, pranje stakala na kabini, tenkiranje, kontrola ulja, ispirivanje zračnog filtera i kratak inspekcijski pregled ležaja, remenja, noževa i svega ostalog.
Claas - kontrola ulja, dolijevanje vode po potrebi, ispirivanje zračnog filtera, ispirivanje hladnjaka, pranje hladnjaka, podmazivanje, pranje stakala, kontrola remenja, noževa i ostale potrošne robe, tenkiranje.

Dnevno se skrka oko 30ha sve zavisi kolko su polja udaljena jedno od drugog i dal se mora čekat prijevoz.

svake sezone kombajni odrade svaki oko 300 sati (pšenica+suncokret+kukuruz)
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Evo mog poboljšanog ĐĐ ..pod imenom DF4660 H 2006 godina

Slika nemam pa evo jedne manje biće poslje još..he

Viđe mrcine..heder 6m ,motor 240ks



Uploaded with ImageShack.us

Vidi šti što pila ide i jede s 6m hederom


http://www.youtube.com/watch?v=Rs9PaZWnbmg&list=UUE9T1Yij-4oB-ey1UDERA4Q&index=35

stroj i pol daj nabavi još koju sliku može i iz kabine jer ostalo je sve kao na ĐĐ 1620, ja sam bio zainteresiran za kupnju isto takvog kombaja prosle godine al dok smo se odlucili bio je prodan, jel si ga ti kupio novoga
 

pege25

  
Tu od
5 Kol 2010
Poruka
53
Ma nisam ga kupio novog uzeo sam ga lane ...imam sva tri adaptera

Ma imo sam more slika istog neki dan sam se napio ko guzica i sve slike obrisao he he slučajno

Ali ne sekiraj se rođo iščupati ću ja njih več nekako ,ako nikako drugo slikat ču ponovo..he

Sve u svemu kombajn na mjestu za sad nemam nekih većih primjedbi a i kako bi imo mojih 130ha on pokosi i ne zna da je radio..kabina je svemirska .
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Ma nisam ga kupio novog uzeo sam ga lane ...imam sva tri adaptera

Ma imo sam more slika istog neki dan sam se napio ko guzica i sve slike obrisao he he slučajno

Ali ne sekiraj se rođo iščupati ću ja njih več nekako ,ako nikako drugo slikat ču ponovo..he

Sve u svemu kombajn na mjestu za sad nemam nekih većih primjedbi a i kako bi imo mojih 130ha on pokosi i ne zna da je radio..kabina je svemirska .

sad sam vidio da si iz Valpova jel mozda taj kombaj iz kombinata odnosno ppk valpovo- rj brođanci :icon_weed:
ajde cim uvatis malo vremena nabaci koju sliku, po cemu se razlikuje kabina na njemu i toplajneru
 

pege25

  
Tu od
5 Kol 2010
Poruka
53
Nije taj iz boođanaca ovaj je iz veliškovaca...ti mora da si trebo uzet tog iz brođanaca ili???

i taj je sad prodan..ali biče njih još na prodaju he..tako da imaš još šanse postati vlasnik jednog takog
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
e to se trazi nemam rijeci prava pila a i muzika je glavna :icon_mrgreen: sigurno neče da upali dok mu nepustis neki dobar narodnjak :(giggle)::(giggle):
da ja sam trebo uzet toga iz brođanaca ali nisam a sta je tu je mozda i budem još kad kazes da ce ih bit još :icon_pidu:
 

pege25

  
Tu od
5 Kol 2010
Poruka
53
e to se trazi nemam rijeci prava pila a i muzika je glavna :icon_mrgreen: sigurno neče da upali dok mu nepustis neki dobar narodnjak :(giggle)::(giggle):
da ja sam trebo uzet toga iz brođanaca ali nisam a sta je tu je mozda i budem još kad kazes da ce ih bit još :icon_pidu:

Ma neće da upali majku mu njegovu dok ne raspalim neki narodnjak he he usput ova mi je najbolja..

Ako ti bude trebala veza za kupovinu istog slobodno mi se javi he he he...
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Ma neće da upali majku mu njegovu dok ne raspalim neki narodnjak he he usput ova mi je najbolja..

Ako ti bude trebala veza za kupovinu istog slobodno mi se javi he he he...

he he evo odma saljem pp :icon_fU:
 

Najnoviji postovi

Na vrh