• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Elektronika na traktorima Massey,Fendt..

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Jako sam zadovoljan s njim i nek ostane tako. Danas-sutra me ceka zamjeniti mu kompjuter

fotografija0258.jpg
[/URL][/IMG]
 
M

MOMOSARIC2

Guest
U principu i ja sam zadovoljan sa svojim 3645 . Još ako budem u mogućnosti da mu nabacim šire gume ili još bolje kad bi našao točkove pa da stavim duple 8).



Uploaded with ImageShack.us
 

ELCOTEAM

Član
Tu od
5 Ruj 2009
Poruka
69
U principu i ja sam zadovoljan sa svojim 3645 . Još ako budem u mogućnosti da mu nabacim šire gume ili još bolje kad bi našao točkove pa da stavim duple 8).



Uploaded with ImageShack.us

Neznam što će ti šire gume za njega bar na ovoj slici deluju ok,znam da ovi što uvoze traktore(šverceri) uvek imaju problema sa prodajom ako su preširoke gume pa ponekad da bi prodali traktor moraju da stave uže gume na traktor jer kako sam zaključio iz njihove priče većina kupaca nevoli da su gume mnogo široke.
 
M

MOMOSARIC2

Guest
Neznam što će ti šire gume za njega bar na ovoj slici deluju ok,znam da ovi što uvoze traktore(šverceri) uvek imaju problema sa prodajom ako su preširoke gume pa ponekad da bi prodali traktor moraju da stave uže gume na traktor jer kako sam zaključio iz njihove priče većina kupaca nevoli da su gume mnogo široke.

Ma mnogi se plaše da sa širokim gumama neće moći u brazdu prilikom oranja , medjutim praktično se pokaže da ne smeta. A prednost širokih guma je u onom što se ne vidi na prvi pogled a meni mnogo smeta , a to je da je sa širokim gumama mnogo manje sabijanje zemlje , još kad se pritisak popusti prilikom nekih radova to je prava stvar.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
a koja ti je sirina guma meni izgleda isto kao i na mom masseyu 540/65-38
 
Posljednje uređivanje:
M

MOMOSARIC2

Guest
Prednje su 14.9R28 , a zadnje 18.4R38 .Možda sam lud ali ja bih išao na duplo šire gume;). Zbog pritiska na zemlju i zbijanja naravno , ali i ipak je to traktor od 145ks a ove gume mu po meni nekako ne leže.
 

kiraj

Član
Tu od
13 Ožu 2009
Poruka
303
Prednje su 14.9R28 , a zadnje 18.4R38 .Možda sam lud ali ja bih išao na duplo šire gume;). Zbog pritiska na zemlju i zbijanja naravno , ali i ipak je to traktor od 145ks a ove gume mu po meni nekako ne leže.
Mislim da bi trebao imati šire gume ,kao što su na mog MF 3120.
 
M

MOMOSARIC2

Guest
E to je već bolje , ali ja bih ipak volio 600/65x38 nazad , i koje onda u paru naprijed :scratch ?
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,109
420/65 28-naprijed.

Tako je kod mene, a zadnje su 600
 

kiraj

Član
Tu od
13 Ožu 2009
Poruka
303
Koji proizvodjač guma je u pitanju ? koliki ti je pritisak u gumama?
 

Najnoviji postovi

Na vrh