• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

èudan neki jd

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
ma daj bobo pa zagovaras tog traktora kao da ga imaš doma...
pa ako pod na kabini nisu mogli napravit od punog pleha nisu morali ni stavljati taj s rupama..
pa IMT od kojeg svi bježite ima puni pod a ovo je JD pa ima rupe po podu...
 
B

Bobo

Guest
IMT ima isti takav rupicasti pod, samo je prevucen gumom i puse jako jako...

Taj JD znam u detalj kako izgleda, jer mi se cinio zanimljiv, no otkako je na scenu dosao 5625, ovog tko kupi je budala...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
e vidis kako se IMT potrudio i bar je stavioo gumu :arrow: :arrow: :supz:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
A i ovi imt-ovi sa JD motorima, nove serije sve imaju hermetički zatvorenu kabinu jer može imati i klimu, pa ko voli IMT i JD nek si uzme tu kombinaciju i riješio je stvar. :mrgreen: :mrgreen: :D
 
B

Bobo

Guest
ovi IMT-i s JD motorima serije 2000 se ne mogu u hrvatsku uvoziti jer nemaju homologaciju. "morski pas" nekome ocito ne pase i kao takvog ga u hrvatsku ne daju...

Samo da znate da je uvoz bio moguc, da bi jedan 2050 bio kod mene, no kad se ne moze :( :evil:
 

Najnoviji postovi

Na vrh