• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Europard i Eurowolf

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Pitanje je samo kvalitete ugrađenih materijala i kvaliteta obrade. Ako su popravili te dvije stvari, onda je to povoljan traktor.
Kak izgleda kvaliteta završne obrade kad se pogleda izbliza?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Uče i napreduju, ali i cijene rastu.
Meni samo ne sviđa visoka kabina na malom traktoru.
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Re: Eurowolf

Još da bi se nešto vidjelo na tim slikama

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
maiky,
nemoj kritizirati Ranka. Mene raduje svaka nova informacija, a ako sam zainteresiran bum se potrudil najti slike kakve trebam. Ta serija je očito nova. U Gudovcu je nije nitko primijetil.
Možda bude u jesen u Gudovcu ili u Gornjoj Radgoni.
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Re: Eurowolf

ma već ako staviš slike da je barem rezolucija da ih na mobu mogu pogledati, ovo sve zrnato
a što se tiče novih informacija i meni je drago čuti ali i vidjeti ;-)
e sad kod kineza uvijek nedoumica nikad ne znaš kakav je materijal do sada sve to nekako mekano ko puter a dijelova nema....
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,239
Re: Eurowolf

Pitanje je samo kvalitete ugrađenih materijala i kvaliteta obrade. Ako su popravili te dvije stvari, onda je to povoljan traktor.
Kak izgleda kvaliteta završne obrade kad se pogleda izbliza?

Dosada je kvalitet bio dobar, narocito ako se uzme u obzir ulozeno - dobijeno. Kod ovoga kod nas los materijal je na kabini to jest od tankog je materijala pa ponegdje propada i navoji na onim spanerima za poluge i topling su losi to smo pravili nanovo ali i nosi cesto dosta tereta, ostalo za sada ok.
Malo se na brzaka sve odvilo da se sve stigne vidjeti, ali cini mi se da je zavrsna obrada uredu, neznam sad bas sta ko ocekuje, nije Fend, ali je ok.

Recimo sjedao sam u Tuber, razlika kao nebo i zemlja, tuber je jedino pregledan, sve ostalo nista, mala kabina. vjedva sam se uvukao, zavrsna obrada nula

ma već ako staviš slike da je barem rezolucija da ih na mobu mogu pogledati, ovo sve zrnato
a što se tiče novih informacija i meni je drago čuti ali i vidjeti ;-)
e sad kod kineza uvijek nedoumica nikad ne znaš kakav je materijal do sada sve to nekako mekano ko puter a dijelova nema....

Promjeni telefon ili otidji na sajam pa ces moci vidjti uzivo bez tackica :8):
Slike su uredu, jesu slikane s polja kroz staklo, i smanjena im je rezolucija da se mogu lakse otvoriti ali se super vide barem kod mene.
Imaju na poljoinfo malo bolje slike, slikane iznutra model 604 pa se moze vidjeti.

Sem onog sto sam naveo, meni ostalo i nije bas kao puter. Kao sto reko nije Fendt ali mnoge zapadne kompanije imaju daleko vece gafove sa svojim traktorima, mnogo puta smo to i vidjeli ovdje na forumu.

Uglavnom da rezimiram rado bih ovaj novi model vidio u svom dvoristu :icon_thumright:
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Re: Eurowolf

60ks 4x4 kabina 16-16 mjenjač?
hm... ja sam nekad gledao yto od 90 ks pa se malo raspitao i na kraju odusto

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,239
Novi 604 je 18800
Imaju i sa klimom,doplata 700-800e.

Takodje mi se svidio i prednji utovarivac za njih, bio je na 504. Odradjen solidno, masivan, ima paralelogram, parkirne stope, komande na dzojstik i jedan dodatni izlaz hidraulike, sve super jedino cijena :icon_toilet:
3800e.
Na to malo dodas i kupis solidan samohodni utovarivac i imas dva stroja i daleko vecu podiznu moc
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: Eurowolf

Istina, za malo veće novce kupiš polovnu kombinirku, ali prednji utovarivać puno puta dobro dođe.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,421
Re: Eurowolf

Dva stroja, dva motora, duplo vise guma, mjenjanja ulja, filtera o popravcima da ne pricam. Ovakav stari stroj moze biti rupa bez dna.
Slazem se da za manji traktor prednji utovarivac nije, barem paletu gnojiva mora nosit.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,239
Stoji da moze biti rupa bez dna, ali treba dobro pogledati i probati prije kupovine.
A da ima duplo vise odrzavanja to ne stoji, jer to sto bi radio traktor sa utovarivacem radi utovarivac pa se ti sati raspodjele tako da se na kraju dodje na isto.
Ali ako se recimo vozi djubar a ima samo jedan traktor onda je veliki problem stalno otkacavati rasipac, a tako je i u mnogim drugim poslovima. Znam recimo po viljuskaru

Evo par linkova sa dobrim slikama
http://www.2dehands.be/landbouw-tui...04-iii-tractor-cabine-eurotrac-285954028.html
http://www.autogidas.lt/traktorius-lovol-504-iii-22413895.html
http://www.eurotrac.fr/tracteurs-lovol/lovol-504-iii-cabine-chargeur/
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,239
Pozdrav kolega, da nema te dugo
Estetski se ne stidi mnogih zapadnih, gledao sam uzivo i sjedao, napravili su ga nema sta.
A ako je u poslu kao prethodnici onda nema sta dobra masina
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Za te novce imaš Same, NH, Landini, Lamborgini... pa znaš šta imaš. Istina, bez kabine, ne znam da li je ona uvjet, kabina je kakvih 3000e.
 
Na vrh