• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Europard i Eurowolf

M

Mister x

Guest
Relativno dobar traktor po povlojnoj cijeni

Eto i gdje možete nači neke informacije o tom traktoru
Kod:
http://www.panex-agm.com/traktori.html
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Kad stavljaš link onda ga samo upisi a nemoj ga citirati, zato da se može odmah kliknuti na njega:
OVAKO: Obrisan neispravan link.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
SLIKE:
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
M

Mister x

Guest
Pretražio sam internet za informacijom koliko je pouzdan taj traktor ali nitko nema odgovor.
Onda sam išao u Panex-agm i tamo mi je prodavač rekao da je jednog prodao Trakoščan dvorac zajedno sa vitlom.
planiram iči jedan dan tamo da čujem ljude koliko su zadovoljni.

Meni osobno ovaj model 604 djeluje kao solidan traktor za moje potrebe, osim toga ja nisam ljubitelj nekih ekstremnih traktora. Mislim kome treba naravno da mora kupiti stroj.
 
J

Jadranko

Guest
ja sam cuo da su traktori uredu.e sada koliko je to istina ne znam.ja imam japanca vec 2 god i zadovoljan sam sa njim.
 
P

plug

Guest
imam i ja japanca več dvije god i ja sam zadovoljan sa njim,al ljudi što ima jedan majstor u Račinovcima jebo majku ko čarobnjak sredi ga samo tako .zna i balansirat plug
 
J

Jadranko

Guest
plug a odakle si ti ???? i ja poznam jednog majstora iz racinovaca koji radi u drenovcima kao automehanicar..
a dobar je majstor u P.M.,,,
 
P

plug

Guest
iz đakova sam.. bio sam u par navrata kod majstora u račinovaca... tocnije, isao sam u BiH preko gunje.. pa mi pukla guma negdje na benzinskoj postaji, Ini.. tamo je bio neki covjek, zove se nešto na đ,č.. tako nešto.. pa me on odvezao do tog majstora u račinovce.. eto otuda znam za njega.. bar mi je tada pomogao..
 
A

agrarac

Guest
ja koliko sam čuo za kineske traktore,čak sam i bio kod jednoga tipa koji ga ima oko 2 god. a ne pazi na strojeve ama baš ništa i veli da nema problema s njim i da radi ko urica.
 
M

Mister x

Guest
Eto uspio sam iskopati informaciju putem telefona ali ne iz Trakoščana nego iz Dalmacije.
Naime zapazio sam oglas iz plavog oglasnika a glasi:
Traktor Eurowolf 45 KS, prednja vuča, star 1 g., 90 rh, može zamjena za IMT 339.
Naime zvao sam gospodina čiji je oglas i pošto je več prodao traktor zamolio sam ga da mi da par informacija o traktoru.
Traktor nije zadovoljio neke kriterije a to su: nakon 90 sati curenje ulja na nekim mjestima, kopča za prikolicu je preslaba i pukla je.
Kao orač je dobar, volan također odnosno gospodin je rekao čak izvrstan.

Ukupni dojam je jako slab o tome traktoru.

Eto.
 
A

agrarac

Guest
I Å TA SI ODLUČIO U VEZI KINESKIH TRAKTORA?
kupit češ ili .......?
 
M

Mister x

Guest
Naravno da ne, zato privremeno tražim nekog IMT 539 ili čak i jače.
A kad okrenem prvu veliku paru onda ču uzeti pravi traktor, jer uostalom meni treba trenutno samo da pofrezam nakon što posadim sadnice a zatim par godina samo košnja trave.

Za ti bu dosta i Imt.
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
kupi imt 558 kakav sam ja uzeo super je traktor i jeftini djelovi
 
B

Bobo

Guest
Da, jeftin je traktor, samo sto ima grdih problema s kocnicama i tu se treba sve novo stavljat, i mora se rastavljat i podmazivat prije svake sezone, ako oces da ti kocnice kako-tako rade. Moj ujak ih svako proljece podmazuje i rade bez greske. Dok to nije skuzio, ne bi s njim zakocio nikad...

Druga velika zamjerka mu je volan. Na nekima zna bit tezak da ti ruke otpadnu, a negdje pak bude zadovoljavajuce lagan. No, to ostavimo po strani, najveci problem oko volana je lose ovjesen prednji most, te mali rukavci koji se vrlo brzo razlokaju, i pod tanjuracama na asfaltu, prednji tockovi znaju plesat, ako nemas utege naprijed.

Veliki plus 558 je izrazito mala potrosnja, za razliku od 560 koji trosi kao nenormalan...

pazi sto kupujes, jer je to star traktor (je, nepoderiv je) ali ima ih i jako izganjanih, tako da nikad nisi siguran u stari traktor...

Ovo je moje misljenje, i ne morate ga se drzat ko pijan plota, ali ovo znam iz iskustva s ujakovim traktorom, i znam da ga nikad ne bi uzeo...

Jedino sto bi radio je uzeo zaribani 560 sa hidro volanom i hidraulicnim kocnicama i na njega stavio motor od 558 i da vidis veselja... Drugacije ne...
 

Tomislav

Član
Tu od
9 Sij 2007
Poruka
610
Prvi glas da IMT ima hidraulične kočnice.Do sada sam vidio na svima čisto mehaničke,odnosno prijenos polugama do pakni što mislim da ima još samo na kolima :lol: .
 
B

Bobo

Guest
Vjeruj mi, imaju svi od srednje linije 560 na dalje...

Kako mi se cini da si vidio ove manje IMT-e...

558 ima kocnice kao bicikl "pony" tzv "torpedo" i to (ako se mene pita) ne valja nista... Trazi puno odrzavanja, a sve u svemu, lose...
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
a jel se da to složit kak da bude hidraulično a da se ne mjenjaju cjele trube
 
B

Bobo

Guest
Mislim da ne moze...

Samo podmazuj one kugle i kocnice ce radit, ali ja to ne bih vozio bez obzira...
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
nema potrebe i onak idem samo iza kuče po poljskim putevima netrebam na cestu bitni da malo koče
 

Najnoviji postovi

Na vrh