• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Europard i Eurowolf

B

bojance

Guest
Original Perkins iz Kine.. Kao i sve ostalo sto je original iz Kine..
Pa da ima Perkins sigurno bi bio skuplji jedino ako sve ostalo ne kosta nista
 
B

Bobo

Guest
Isao, vidio svojim ocima, original perkins je gore...

Ista stvar sto ljudi pricaju za IMT 550 i 2050 i te modele s JD motorima...

Pitaj boga sto je to na njima, jer ne moze bit tako jeftin... E, moze, jer JD vise ne koristi takve motore 20 godina...

Ista stvar sa Perkinsom ovim...
 
B

bojance

Guest
Pa nije valjda JD posle 20 godina poceo proizvodnju motora samo zbog IMT-a
 
B

Bobo

Guest
A mozda JD proizvodi motore za vise narucilaca, ne samo za IMT...

Kako ti objasnjavas da je taj IMT toliko jeftin?
 
B

bojance

Guest
Pa ja sam iz licnog iskustva kad sam kupio nov motor za 558 uocio da u celom traktoru motor nije najskuplji. Naime 539 je tad kosta kod nas 6700 evra a motor u fabrici nov i to da ga ja kupim 1550 evra. IMT sigurno kupuje jos jeftinije tako da je mozda to to.
A i onaj 2050 je motor sa tri klipa tako da verovatno nije mnogo skup posto je i stara tehnologija kako ti kazes
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,932
e ti kinezi nisu normalni...čudno je to što se kineski traktori zovu eurowolf??
 
R

robert

Guest
pa da ga prodaju,zato pise euro.zadja im je forma da na jeftinim busilicama i brusilicama pise deutchland gmbh...onda neko ime njemacko,a kad pogledas kutiju,made in china......i sva ta njihova roba ima neki specifican smrad plastike il necega.po tome je najlakse prepoznati njihove proizvode,i ne salim se.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,932
je, u pravu si...moj brat kupio bušilicu i kad ju je upalio smrdi,ko da se nešt zapalilo...a radi normalno i nigdje se ne grije..a na kutiji naravno MADE IN CHINA.Treba napravit bojkot te kineske robe koja ionako ničemu ne služi jer ne valja ništa,apsolutno!!!ne znam zašto ju ljudi kupuju uopče
 
R

robert

Guest
sve sto je sumnjivo jeftino ili sumnjivog mirisa..ne kupuj!
kao i cura.koja dobro mirise....valja :wink:
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
855
To što smrdi je kineski prilog u čuvanje okoline. Smrdi reciklirana plastika.
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
333
Re: Eurowolf

mario kaže:
O traktorima Eurowolf!
Dali tko ima više saznanje o njemu,kako se pokazao i koje su sada cijene?
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Re:

abrkili kaže:
Treba napravit bojkot te kineske robe koja ionako ničemu ne služi jer ne valja ništa,apsolutno!!!ne znam zašto ju ljudi kupuju uopče

Tako je. Treba bojkotirati jeftinu kinesku robu i kupovati skupu zapadnu. :twisted:
Karikiram i salim se te ne ulazim u kvalitetu traktora jer nista ne znam o tome, ali mogu reci da danas nisi siguran da ce ti bilo koji proizvod renomiranog zapadnog proizvodjaca dulje i kvalitetnije sluziti od jeftinog kineskog. Svaka roba ima svog kupca. Osim same kvalitete proizvoda najcesce je glavni element izbora servisna sluzba, sto opet ima izuzetaka (nerijetko skupe marke imaju losu servisnu sluzbu, i obratno)
 
K

krx pozega

Guest
Čitam da je za ovaj Eurowolf na akciji za 100 i kusur tisuća kuna 75ks plus vuča....perkins motor...mislim da je to puno bolja opcija recimo nego jedan imt...traktori mi čak nisu ni ružni
 
B

Bobo

Guest
Nemoj me nasmijavati... Kad smo se odlucivali koji traktor kupiti, gledali smo i EuroWolf 454. U Gudovcu sam sjedio na njemu... odljevak je prelos, mjenjac je katastrofa... kostao je nekih 60-000Kn, a krsina na ocigled. Ima ga jedan u Dervisagi, i cujem od jednog kolege da se bas i ne vozi s njim... Hrpa jeftine plastike...

Imas u Agronomu izlozena dva komada, treci je prodan, i morali su ga na guranje paliti, i jedva nekako... Kolega jednog vozio od zeljeznickog do trgovine... svasta mi je napricao...

Jedan od glupih detalja je i to da kompresor kad napuni tlak u boci, cijelo vrijeme radi kao cvrcak, i to jako glasno... kaze da u kabini ne mozes biti koliko se to cuje... Idi pa ih pogledaj iz blizeg i reci mi kakav je ono prednji most na njemu?


I jos samo jedna stvar... Prve serije tih traktora su imale original perkins motor i to samo 804 i 824, a kasnije sve je kinesko, samo po perkins licenci. Mozda su opet uveli original perkinse, no cisto sumnjam...

Uglavnom, prije jedan IMT, nego dva kineza za iste novce...

EDIT:

Evo i par slika sa Gudovackog sajma 2006.g.

EuroWolf 454
Obrisan neispravan link.

Pogled na haubu:
Obrisan neispravan link.

Instrument tabla:
Obrisan neispravan link.

Mjenjaci i shema brzina... Cak su uspjeli rikverc grupu izdvojiti, tako da je rad s utovarivacem nocna mora. Brzine su trebale valjda biti na desnoj rucici, a grupe na lijevoj, a raspored brzina je super... kao da su se trudili pomijesati sve. Obratite paznju na odlijevak...
Obrisan neispravan link.

Zadnji kraj:
Polozaj manometra me zbunjuje, jer bas i nije na nekom preglednom mijestu. Mislim da se s vozackog mijesta niti ne moze vidjeti od "bureta"
Obrisan neispravan link.

EuroWolf 454 s kabinom:
Obrisan neispravan link.
 
Z

zrine892

Guest
uopće nisu ruzni...sta fali tim traktorima?mrsko mi je sada spominjati moju stranu...uglavno kod mene je zadovoljavajući traktor....
 
Č

Čugi

Guest
Dovoljno je ovo sa slika da ne poželim sjesti nikad u njega!
 
K

krx pozega

Guest
Radi se o modelu traktora koji nema veze sa ovim sa slike...i naravno radi se o sto tisuća kuna.
 

Najnoviji postovi

Na vrh