• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Europard i Eurowolf

B

bajki

Guest
Ima razlike između ova dva traktora! Neznam koje su točno, ali ako se pogledaju cijene odmah se može zaključiti da razlike postoje. Eurowolf sa 90 KS je od Europarda(Foton) 82 KS, jeftiniji za 28.000 kn. Znači da neka razlika postoji.

Obrisan neispravan link.
 
A

agrarac

Guest
eurowolf je čisti kinez,a europardi 60,70,82 ks su sa perkins motorom a svi ostali su kinezi inisu pokvaliteti nešto.ja sam sa svojim u 3 mj. napravio 280 sati bez ikakvog problema a nisam ga štedio ni u čemu.
 
M

mladen

Guest
imal ko od vas vake plugove meni su super rujo ih vuce ko od sale kao da i nema za traktorom
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
i mladene sta kaze kolega, jel zadovoljan sa kinezom?
a ovakav plug nisam jos nikad vidio,,koja je to marka?
 
M

mladen

Guest
TX75 kaže:
i mladene sta kaze kolega, jel zadovoljan sa kinezom?
a ovakav plug nisam jos nikad vidio,,koja je to marka?
pa na ovom jos nema problema al na dva manja imo je problema dva orbitola i dva kvacila su mu vec riknula. joj vjerujmi da ga nisam ni pito koji je plug a oro sam sa njim prava strojka nema na sebi plocice sa podacima .
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Susjed mi ima eurowolfa 545 i zadovoljan je. Bilo je nekih mušica sa strujom (regler), a sve ostalo je ok. Začudio sam se kolko je to čudo brzo, on to voli stisnit i zasad još nema masnog nigdje. Radi sve s njim i traktor ima dost sati i čini mi se po ovom kaki je sad da će mu dugo durat.
 
F

Fritz

Guest
Jedan iz mog sela imao ga je ali začas mu je sve precurilo i traktor mu je nasred ceste samo crko.
 

frks

Član
Tu od
12 Pro 2007
Poruka
75
A

agrarac

Guest
koliko radnih sati imaš na njemu?sa stražnje strane ispod kabine imaš rezervoar?
 

frks

Član
Tu od
12 Pro 2007
Poruka
75
ima svega 450rs
rezervar od 100l je slijeve strane kod stepenice i taj odozada od 50l
 
D

ducija

Guest
Re:

zdravo kupio bih novog europarda 554 da li je neko zna kakav je motor u tom traktoru u trgovini kazu da je u njemu fiatov motor dali neko zana kako da napravim poteznicu gornju
 
A

agrarac

Guest
frks kaže:
ima svega 450rs
rezervar od 100l je slijeve strane kod stepenice i taj odozada od 50l

ja imam europarda 824.kolko dugo ga imaš?moj ima 410 sati
 
B

Bobo

Guest
Re:

ducija kaže:
zdravo kupio bih novog europarda 554 da li je neko zna kakav je motor u tom traktoru u trgovini kazu da je u njemu fiatov motor dali neko zana kako da napravim poteznicu gornju


Rekla-kazala... Moze biti po FIAT licenci, a to nije niti blizu original FIAT motoru. Koliko znam da su se u prve serije 824 ugradjivali original perkins motori, a sve dalje neki kineski po perkins licenci, razlika je, kazu, nebo i zemlja...

Prvi glas da se na te traktore stavlja FIAT motor, i na tvom mijestu bih ga DOOOOBRO pregledao prije kupovine, a pogotovo bih trazio po motoru natpisnu plocicu, na kojoj trebaju pisati svi bitniji podatci o motoru (ciji je, nazivna snaga, nazivni broj okretaja, kubikaza i sl.)


Sto se tice gornje poteznice, to je vrlo lak posao, i uzaludno je objasnjavati tako jednostavnu stvar. Pogledaj negdje kako original izgleda, i iskopiraj ju, ili pak izmisli nesto svoje ;)


Prije kupovine novog traktora sam se dobro raspitao o eurowolf i europard traktorima, te sam dobio porazavajuce odgovore po pitanju nabavke rezervnih dijelova i servisa za traktor. Poslijednja kap koja je prelila casu je bio posjet eurowolf standu u Gudovcu, i sjedanje na traktor... Tu sam se definitivno odlucio za IMT, i nisam pozalio.
 
A

agrarac

Guest
frks kaže:
u jesen če bit 3god

meni će u 8.mjesecu biti godinu dana od kupnje.kak si zadovoljan?kak potrošnja?
 

frks

Član
Tu od
12 Pro 2007
Poruka
75
ja ga koristim za oranje i branje kuruze
orem s imt3x12 izorem s rezervarom negdje oko15 rali a pod beračem tornado 40 troši oko 5l/h nebitno oterenu i uvjetima
nemam tanjurače za njega tako da neznam kliko troši u tanjuranju
kakvu ti potrošnju imaš za što ga koristiš kolikosati ima itd.moželi koja slika
 

frks

Član
Tu od
12 Pro 2007
Poruka
75
vjetar je puhao pa je dizao tu staru suhu travu a ventilator povukao na kiler :oops:
inače ja to zaštitna mrežica ispred kilera
evo idem ga odmah čistiti :lol:
hvala na brizi ;)
 
Z

zrine892

Guest
e jel moze samo slike iznutra...bas me zanima kako je unutri...?
 

Najnoviji postovi

Na vrh