• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Europard i Eurowolf

Z

zrine892

Guest
kocol kaže:
Pročitao sam cjeli ovaj post i izgleda da samo miki07 se hvali sa svojim Europardom.
i on ga jedini i ima? :scratch :scratch
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
zrine892 kaže:
kocol kaže:
Pročitao sam cjeli ovaj post i izgleda da samo miki07 se hvali sa svojim Europardom.
i on ga jedini i ima? :scratch :scratch
Da, a mi svi ostali, vise manje, lupamo ;)
 
Z

zrine892

Guest
da da..europard traktori za europsko trziste kao i eurowolf :) :mrgreen: :blackeye
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Evo sam ja bio napravio video o EUROPARD i EUROWOLF trakorima pa sam se sad sjetio, stavit ču ga tu pa eto malo vidite kakvi su:
[youtube:1rydhgau]-ked7X1D2fE[/youtube:1rydhgau]

Sad sam skužio da ima i MARIOVIH slika, mario ako se šta ljutiš reci!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
 
V

Vujo

Guest
europard 804 ima naš član Frks ja viđam taj traktor stalno na cesti pa on je zadovoljan vuče onaj dvoredni berač po bregima bez problema kak sam ja čul.
 
A

agrarac

Guest
Vujo kaže:
europard 804 ima naš član Frks ja viđam taj traktor stalno na cesti pa on je zadovoljan vuče onaj dvoredni berač po bregima bez problema kak sam ja čul.

ja imam europarda 824 82 ks i zadovoljan sam s njim.imam 500 radnih sati u 8 mjeseci rada i nema ni kapi ulja na njemu.s njim orem sa 3-braznim okretačem 14 cola bez problema dok kod mene jedan sa agroplusom 95 jedva vuče 3 brazde i to plitko.
 
K

kocol

Guest
POZDRAV SVIMA
Moj komšo ima ferdžu 533 deluxe i vuče dvobrazni plug od 12 coli i zadovoljan je sa njim .
 
B

Bobo

Guest
kocol kaže:
POZDRAV SVIMA
Moj komšo ima ferdžu 533 deluxe i vuče dvobrazni plug od 12 coli i zadovoljan je sa njim .

POBOGU...

Kakve ovo veze ima sa Eurowolf i Europard traktorima?
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Bobo kaže:
kocol kaže:
POZDRAV SVIMA
Moj komšo ima ferdžu 533 deluxe i vuče dvobrazni plug od 12 coli i zadovoljan je sa njim .

POBOGU...

Kakve ovo veze ima sa Eurowolf i Europard traktorima?

heheheheheh...ja sam gledo, odakle sad ovaj sa 533 deluxe....
 

frks

Član
Tu od
12 Pro 2007
Poruka
75
ispravak netočnog navoda:
Vujo kaže:
europard 804 ima naš član Frks ja viđam taj traktor stalno na cesti pa on je zadovoljan vuče onaj dvoredni berač po bregima bez problema kak sam ja čul.
vujo zamjenio si me s susjedom ja nemam dvoredni berač ali sam zadovoljan s traktorom
ja vučem jednoredni ali se bojim da ču ga morat mijenjati jer je ovaj traktor prejak za njega tu bi moglo doči do kojekakvih lomova što za čudo još nije
 
G

Gemist boy

Guest
Pozdrav svima!
Imam Eurowolf 554 (4 cilindra, 55ks) nekih 7 mjeseci i s nekim stvarima sam jako zadovoljan, ali ima on i puno mana. Na satu ima oko 210 rs,ali ima sigurno oko 250 jer sat jedno vrijeme nije radio (dakle jedna od mana mu je elektronika). Svako malo ne rade svjetla niti nema kontakta, a problem je u ploči s osiguračima koja se previše trese i grije zato jer je smjestena tik iznad motora.
Imam grijanu kabinu koju sam masno platio i sad mi krivo zbog toga jer je traktor sam po sebi bučan, a kabina nema NIKAKVU izolaciju pa je s njom jos bučniji nego bez nje (razmišljam o stavljanju nekih spužvi i guma jer ću inače oglušiti unutra.
No, nije sve tako crno...prezadovoljan sam s motorom koji ne troši ni kapi ulja, ne dimi ni pod velikim opterećenjem, a ni ne troši puno.
Probao sam i balirati s njim jer mi je "veliki" traktor (Renault 70 ks) bio strgan (rolo balirka sipma bez noževa) i ide super...bale su nabite isto kao i s Renaultom, vuče ju bez problema po mojim bregima. Kosio sam i s roto kosom od 2,10 m bez ikakvih problema.
Inače traktor je super za transport jer je lagan (2150kg),a opet dovoljno jak i brz.
E da i stvarno je okretan.skoro kao mali 533

Sve u svemu...za te novce se ne može ništ bolje kupit...

Ako nekog još nešt zanima nek slobodno pita...
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Imam Europard-a 454 45ks i nebi ih nikom preporucio. Mjenjac je prava katastrofa, moram ga saltati sa dvije ruke koliko je tvrd i ima los raspored brzina... Sve u svemu cista 0.
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Ranko kaže:
Imam Europard-a 454 45ks i nebi ih nikom preporucio. Mjenjac je prava katastrofa, moram ga saltati sa dvije ruke koliko je tvrd i ima los raspored brzina... Sve u svemu cista 0.
Cisto nacelno me zanima (a pred koji mjesec me i jako zanimalo), a opet mozda nekome drugome pomogne tvoje iskustvo. Dakle, vidim da imas i IMT539, kakav je Europard u odnosu na 539, posto spadaju u istu cjenovnu kategoriju? Samo (ako je to samo) te raspored brzina i tvrdoca smeta? Dali se tih 5-6ks vise osjete u radu? U cemu je 454 bolji, a u cemu slabiji od 539? (Gdje se moze :) zanemari vjerojatnu razliku u godinama izmedju ta dva traktora)
 

IKO

Član
Tu od
20 Stu 2007
Poruka
52
koliko znam eurowolf ima tip 454, a europard ima janbliži tom tip 404. Jesu oba kinezi, ali nisu isti.
 
S

Sesva

Guest
Imam ja Europarda 804 , 82 KS 4 cilindra turbo , odlican je , PERKINS masina original , kolko znam osovine su od MF-a , a i mjenjaci !

Sve je na njemu super jedino mi je blesavo sto na mjenjacu nema mazalica !

Traktorom sam pre zadovoljan , orem s njim s trobraznim plugom 14 cola , ide ko beba po bilo kojim uvjetima na max dubini spustenima !

U pocetku sam mislio to kinesko smece nis nece valjat , stalno ce se trgat ali sam se prevario , traktor je predobar !

Evo par slika :

traktor je malo visok ali eto neka , stabilan je , ipak ima 4 tone , sto je dosta , mislim traktor sam ima bez utega 3750 kila + naprijed 11 uetga po 20 kila , eto znaci 220 kila naprijed plus iza 160 kila na svakom kotacu , ali su utezi iza skinuti, znaci ima 4300 kila s utezima i to je super !

Obrisan neispravan link.

evo jos jedna

Obrisan neispravan link.

evo dvije slikice plugova da vidite s cim orem , inace s ovim plugovima je radio prijatelj s MF 3080 ali je on sad trobrazni Gasnner okretac na podesavanje kupio , a inace ovi se daju stelat 12,14,16 cola !!

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.

Ako ima tko koje pitanje neka pita !!
 

Najnoviji postovi

Na vrh