• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Europard i Eurowolf

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
U ruci drzim neku reviju na svabskom iz Austrije trakor power(zasto one moraju tako skupe biti u CH je 10.80 u Austriji 6.5eura "traktorpower.com ,testirali su dva traktora,,Foton Europard 904 i MF 3075,svrha testa j ista cijena i ista snaga,naravno da je MF bio polovan,sa 4000 sati i tamo 1998mo godiste.Uglavno NF j epobjedio,ali kineza nisu tako ocrnili,z akineza sau rekli da je bucan,damu se nemoze pomjerati volan i sl.ali da je sama kabina ok,,Sve u svemu,upitna kupovina,ako vec se kupuje,neka kupuju oni kojima taj traktor nece biti za sve radove,nego samo za povrmene.

Napsali su da im orginani perkins motor i td.
 
A

Alen

Guest
zrine892 kaže:
e jel moze samo slike iznutra...bas me zanima kako je unutri...?


Slika002-16.jpg

Slika001-16.jpg

Slika000-9.jpg

Slika004-13.jpg

Slika005-9.jpg

Slika003-15.jpg


:lol: :lol: :D
 
M

Miki07

Guest
Ja imam EUROPARD 454 i to opcionu varijantu razlika je moj ima 3 klipa motor i zadnj gume14,9/24
ja sam prezadovoljan korisim ga u presahj ,branj,sijanj ,košenju...
mali je potrošač ,okreta ima 1055 radni sati i nemam nikakvi problem cijena 20.500 km(PDV17)
 
B

Bobo

Guest
Majstore, svaka ti cast ako si zadovoljan, ali ja znam da puno ljudi nije...

Iskreno, ti si prvi od kojeg cujem da je s Eurowolfom zadovoljan...
 
Z

zrine892

Guest
čuj Bobo nemoj me krivo shvatit ali meni to nije loš traktor za neke lagane poslove poput prskanja,sijanja kultivacije i slicno...ipak ja mislim da bi trebao baš s njima lagano postupati i znati ga...meni nije los..sto vise svida mi se..ipak nadje se među ljudima da su zadovljni..i moj profesor je zadovoljan s njim mada je na 150 sati menjao lamelu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Ovisi i jeli lamela bila jako skupa i jeli bio problem naci majstora da to napravi ...
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Znam da kod majstora u Našicama ima puno dvorište eurowolfova, kaže, obavezno lamela, na nekima i mjenjač, te el.instalacija je u ku... Traktori imaju u prosjeku 500h. A opet moj komšija ima 545 i ful je zadovoljan, osim spomenute el. instalacije, koju kaže da će najvjerovatnije provuć novu, i stavit satove od imt-a i sl. Inače imaju puno plastike, koja je prilično nekvalitetna. Njegov ima oko preko 700h i za sad nepušta nigdje ni kapi, iako on to voli poterat. Radi čovjek sve s njim, od oranja do presanja. Slažem se s ovim da s njima treba malo nježnije, i da budu poslužili.
 
K

kocol

Guest
Miki07 evo ti jedan savjet ne ostavljaj ga na suncu istopićeti se hauba
 
Z

zrine892

Guest
neznam koliko je platio..ne vjerujem da je skupo ispalo..mislim da je sam to popravljao..
 
M

Miki07

Guest
Ne znam u čeemu je problem sa Eurowolf traktorima kod mene ie Europard traktor snage 45ks
možda je to razlog ,možda je Europard kvalitetni traktor od Eurowolfa
 
A

Alen

Guest
Miki07 kaže:
Ne znam u čeemu je problem sa Eurowolf traktorima kod mene ie Europard traktor snage 45ks
možda je to razlog ,možda je Europard kvalitetni traktor od Eurowolfa

Europad 804 ima Perkins motor i fiatov mjenjač.... eto ti razlike u kvaliteti....
 
T

takor

Guest
Pratio sam Vasu prepisku i odlucio registrirati da se ukljucim u raspravu. Osvrnio bih se na traktore LTZ kojih u mojoj blizini ima nekolikoi sam sam bio razmisljo da ga tada kupim. Danas netko kaze da je dobar a netko kaze da nije. jedan moj poznanik ga ima , traktor je kao novi, dosta radi jer ima i drzavnu zemlju u zakupu i on je prezadovoljan, jednoga cesto srecem taj valjda radi dan noc. Moj kolega na poslu ga ima i kaze da nevalja ali kod njega nema ili ces izvuc ili krepaj jedan poznanik isto kaze da nevalja, kako ce i valjati kad sa njim a ima 60 ks vuce oltovu vucnu tanjuracu.
Prije mjesec dana sam isao Dakovackom obilaznicom, ima tamo jedna farma krava tik uz cestu i u dvoristu stoji novi manji John deere prednji kraj na panjevima, skinuta prednja vuca a radi kinez Yto sa utovarivacem.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Re:

abrkili kaže:
e ti kinezi nisu normalni...čudno je to što se kineski traktori zovu eurowolf??


Heheheehhe, to sam i ja skužio, ali nekontam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Re: Re:

ursusc360 kaže:
abrkili kaže:
e ti kinezi nisu normalni...čudno je to što se kineski traktori zovu eurowolf??


Heheheehhe, to sam i ja skužio, ali nekontam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kao sto Ameri percipiraju Toyotu kao japanski auto, a ima 70% dijelova proizvedenih u Americi. Ili kao sto se Warner Brothers percipiraju kao americka stvar, a vlasnici su joj Japanci. Ili kao sto se Zagrebacka banka percipira kao hrvatska banka :)
 
M

Mata imt 540

Guest
kolko sam čuo od jednog tu iz susjedstva da je to njemačka licenca a da se rade ti traktori u kini pa sad neznam kaj vi mislite :)
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Ako i je njemacka licenca to ii nije neka preporuka jer nije neka renomirana njemacka firma u pitanju. Svatko (tki ima, naravno) iz Njemacke moze uzeti X novaca i kupiti u Kini traktore po svojoj specifikaciji i prodavati ih kao "njemacku" licencu. To je opcepoznata stvar u elektronici, npr. televizorima. Kazes kinezu ovako: "Hocu TV od toliko cm, sa ovim funkcijama, da ne kosta vise od 200 dolara i sa mojim znakom". Kinez izracuna i kaze "Moze, ali moras naruciti 20.000 televizora, a ako zelis naruciti 2.000 komada kostati ce te 500 dolara komad"
 
B

Bobo

Guest
EuroWolf i EuroPard su sve samo ne europski traktori i nemaju neke pretjerane veze s europom...

kao sto svi znamo SEX SELLS, pa je zvucno ime s EURO u nazivu bolje od FOTON, JINMA, ili nesto trece, sto ti traktori u originalu jesu.

FOTON je EuroWolf, a JINMA je EuroPard i tu nema govora. obadvije su firme ciste kineske, a po licenci rade ZF mjenjace i Perkins motore, a prve serije Su imale motor i mjenjac original, dok kinezi ne vide kako ce ti traktori raditi u praksi, a onda su otkupili licence i poceli stancati svoje traktore s svojim mjenjacima i motorima...
 
K

kocol

Guest
Pročitao sam cjeli ovaj post i izgleda da samo miki07 se hvali sa svojim Europardom.
 

Najnoviji postovi

Na vrh