• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fahr

D

djelak

Guest
Poštovani zanima me kavi su kombanji deutz fahr 1102 i da li ga se isplati kupiti i koliko ima konja motor
 
V

vinka

Guest
ako je kombajn dobar i sve ispravno je to prava stvar. ali po mome samo za žito, jer mislim da je 80 konja premalo za 4-redni kukuruzni hedar

4 reda nemoze ali 2 samo tako tera i bez greske samo druga korpa blide i sito
 

zele88

Novi član
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
3
4 reda nemoze ali 2 samo tako tera i bez greske samo druga korpa blide i sito

valjda mislis 3 reda :p

3 reda za 80 ks taman...

moj claas ima 75 ks i bez problema radi s trorednim adapterom....
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Dal netko zna gdje ima za kupit korpa i lamela za kombajn df m 750, al sigurno jer sam već na 5 mjesta u okolici pito nigdje nema, od poljonove, poljostroja, jakopica ,hubzina, hadrovića itd nigdje.
Pomagajte.:drinkers:
 

Igor1990

Novi član
Tu od
15 Ruj 2011
Poruka
17
Dal netko zna gdje ima za kupit korpa i lamela za kombajn df m 750, al sigurno jer sam već na 5 mjesta u okolici pito nigdje nema, od poljonove, poljostroja, jakopica ,hubzina, hadrovića itd nigdje.
Pomagajte.:drinkers:
Kolega kupio lamelu u Zupanji za fahra 1080,oko 300e.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,164
Ja sam razmišljao o kupnji jednog od takvih kombajna, ali dva su bila razloga zašto sam odustao:
Prvi je godina proizvodnje i radni sati
Drugi je cijena koja je paprena za to godište

Ipak to je prestaro 30-ak godina!! Pa cijena bi im trebala biti maximalno 4,5 tisuće eura, a oni su mnogo iznad cijene...
 

Igor1990

Novi član
Tu od
15 Ruj 2011
Poruka
17

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,448
Kao i svi drugi 35, 36 serije. Odlican. Ne svidja mi se sto nema sjecku i nije hidromat. Ni ova nagibna sita mi se ne dopadaju ako radis u ravnici. Da barem ima 3,60 kosu. 4 reda adapter ko stvoren za njega. Ako je motor zdrav i iznutra sva ulaganja su ti tu i tamo koji lezaj i cahura. Podmazi i vozi. Ako se dobro nasteluje vrsi odlicno jedno i drugo
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
neznam kako cijene kod vas, ovaj se cijeni nekih 30 000 eura bez kukuruznog adaptera sa njim 35,000
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Imam takav kombaj, kod mene je kosa 3m,sirina bubnja 103cm,4 slamotresa,motor 5 klipova(90ks)... Ako te zanima sta konkretno,pitaj...

o fino, bar da netko prozbori malo!
ovak, ovaj drugi link otpada definitivno- VELI FRAJER : A ČUJTE, MALO JE HRĐAV, TREBA SE DOTERATI, NIJE OPRAN OD SEZONE...reko ćao doviđenja!

ovaj drugi je u igri!
daj mi reci Igor, kak te služi?koje su mane?
kaj veliš na ovog prvog na njuškalu??
 

Najnoviji postovi

Na vrh