• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

M

marijan19

Guest
eee kako to metnut u igru :madmana::madmana::madmana:



Sa giants editorom,skini program i na youtubeu imas tutorial kak umetnut objekte,jednostavno je :mrgreen:
 
M

marijan19

Guest
Poz svima jel ko igro mapu Le Petit Perche 2011 ima onaj stroj koji razbacuje slamu po stali koj bi se s vremenom trebala pretvorit u đubre ja igram vec par dana al i dalje stoji slama samo?? Jel to treba dulje vrije da se pretvori ili...
 

denimede8

Član
Tu od
8 Lis 2011
Poruka
32
Imam problem na svakoj mapi mi pise dok udem u nju da trebam instalirati DLC 2.Potrazio sam na google ali samo u rar-u ima, zna mozda neko kako to rijesit??
 
D

dario987

Guest
Hvala!Ima li netko od vas Blender da mi,prebaci jednu stalu koju sam ja ,napravio u skechupu?ja imam ali mi se stalno ruši kada otvorim .dea format...hvala :D :!:
 

denimede8

Član
Tu od
8 Lis 2011
Poruka
32
ovako udem u igru i pise mi : DLC 2 is no installed or was not selected in the mod menu, sad nezz kak da to slozim nije mi se prije to pojavljivalo
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Skinio si mapu u kojoj je mod DLC 2, pa tu mapu moraš izbrisat iz modova da bi mogo igrati dalje..
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,399
lsscreen20120303102254.png
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG] kod
mene malo akcije :D
 
F

franja

Guest
Skinio si mapu u kojoj je mod DLC 2, pa tu mapu moraš izbrisat iz modova da bi mogo igrati dalje..
e tako da ili umetni packove u ovaj folder pdlc2.1
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,352
Kako smanjiti veličinu moda? Mislim na MB jer sad mi je .zip velik 25 mb od traktora.
 

Najnoviji postovi

Na vrh